Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 20962

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 26-05-2009, 02:01:42
ue sa fresk ue sa erresire uee doli ujku ueee ta prek pak ueee po pi nje cigare e ulu ne karrigen tende

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 26-05-2009, 02:03:41
Te shpalos pak imagjinaten: :P

Do zhytesha per nje not me pas do dilja dhe do vozisja ne nje varke te vogel e me pas do prisja derisa te perendonte dielli :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 26-05-2009, 02:04:26
prit dimrin Miss se ska aq uje sa te zhytesh ti tani ne vere LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#428 ne: 26-05-2009, 02:07:37
Ka mi dreq ka akoma ska ardh thatesira  :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#429 ne: 26-05-2009, 02:08:41
haahhaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaahahahahhaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#430 ne: 26-05-2009, 02:12:27
Ka mi dreq ka akoma ska ardh thatesira  :D

a je e sigurt si shume thate me duket  :D LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 26-05-2009, 02:13:53
Per lumin ku mendoj une yess :D

Ka uje edhe ne vere :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 26-05-2009, 02:15:39
yyyyyyyyyyyy rjedh pa u ndal ahahhaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 26-05-2009, 02:17:03
Per lumin ku mendoj une yess :D

Ka uje edhe ne vere :D
ahhaa e paske pas per lumin ti u ngaterrova une LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#434 ne: 26-05-2009, 02:18:51
ahhaa e paske pas per lumin ti u ngaterrova une LOL

Lumi moj lumi per lumin eshte tema ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#435 ne: 26-05-2009, 02:21:15
tema mbyllet lumi le te rjedh  ahhahaaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 26-05-2009, 10:25:55
me kujtu kohet e vjetra :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#437 ne: 26-05-2009, 14:15:48
do rrija e do mendoja............ ....

 • Postime: 998
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#438 ne: 26-05-2009, 14:31:43
Une per vete shume prane lumit jam.
Do ju ftoja dhe juve te gjitheve te vinit.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#439 ne: 28-05-2009, 01:24:47
me kujtu kohet e vjetra :P

Jo mre ...m'paska ardhe Rraldushi jem ...domethene ishi se tani e ka ajo plakaruqja tjeter ...:D

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#440 ne: 28-05-2009, 15:37:45
Do e merrja Lisen me vete,pastaj paramendojeni ju vet....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 28-05-2009, 19:46:06
Shkova një natë mbi një urë
natën…

Lumi ish tharë si dhe unë,
natën…

Prita e ulur mbi një gur,
natën…

Nata s’qe më, isha unë,
natën…

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 28-05-2009, 20:00:41
Nuk e di as vetë se c`do bëja, pasi që këtu ku jetoj-nuk egzistojnë lumenj!!! :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 28-05-2009, 20:03:50
duku ketej nga Shqiperia se te coj une ne Valbone Shkumbin Brar Drin Butrint ku te ksh qejf  :)

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 28-05-2009, 20:08:33
Të mbaj për fjale, se në fakt kam planifikuar një vizitë Shqipërisë verën e ardhshme.  :) Ah sa do të më kënaqte zhurma e ujit të lumit!!!

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#445 ne: 28-05-2009, 21:43:00
ah sikur lumi LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#446 ne: 28-05-2009, 22:43:06
kapshtriqje.LOL LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#447 ne: 13-06-2009, 11:29:47
nje sy gjume poshte nje peme e nje thekje te mire ne diell ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 13-06-2009, 17:13:01
ate qe bej gjithmone prane lumit  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#449 ne: 13-06-2009, 18:04:01
e cfare eshte ajo? :P

Temat e fundit