×
Hyrja
Profili

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 18780

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 19-06-2009, 22:28:28
per zotin ste genjej sa u ktheva ne shtepi me priste atje kishte ardh per te me takuar mua

je neser per pishina do vish?

 • Postime: 206

#476 ne: 19-06-2009, 22:30:57
c'pishine zeza. ne lidhje me sherrin e sotem, kam raundin e dyte neser qe ne 8-te te mengjesit.
e kupton diten qe me pret neser. ik ti, bej ca banjo dielli dhe per mua, se une e kam lene per nga mesjava, do iki nja tre dite ne dr, tek nje shoqe. do rrime vetem ne te dyja, pa shoket me vete.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 19-06-2009, 22:32:43
a me merr e mua? rrime bashke fjetjen e kam te siguruar  ;)nuk ju bie ne qafe

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 20-06-2009, 00:56:51
prane lumit prane gjumit 7 ore :D LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 20-06-2009, 00:58:19
6 ore gjume prane lumit :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 20-06-2009, 01:02:34
7 mi ,, 1 ore gjumi ne makine sikur 2 ore prane lumit LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 20-06-2009, 01:04:08
se mbaj mend oren e 7 sikur 6 ore gjume me kujtohen LOL LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#482 ne: 21-06-2009, 00:11:59
gjera moooooooooo :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 21-06-2009, 23:53:51
po mooooo  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#484 ne: 21-06-2009, 23:56:07
po mo cfare? :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 21-06-2009, 23:58:59
ashtu keshtu disi cfare po pjo jo LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 23-06-2009, 20:29:18
Do ulesha ne nje gure buze lumit me kembet gjysem te zhytura ne uje dhe do mbyllja syte.Ne ate moment do ndjeja perqafimin e dikujt i cili vjen si me magji duke me premtuar mbeshtetje sa here kam nevoje.Hap syte dhe shoh vetem rrjedhen e lumit i cili me fton te udhetoj me te... :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#487 ne: 23-06-2009, 20:53:49
do te ta vidhja shpirtin  :D

 • Postime: 12234

#488 ne: 23-06-2009, 21:04:56
Do flirtoja si i cmendur... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#489 ne: 23-06-2009, 21:22:13
do ndertoja nje shtepi

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#490 ne: 23-06-2009, 23:50:32
Ate qe beri bariu pasi maroj pune me Mbretereshen ke ajo barcaleta LOL LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 23-06-2009, 23:52:10
cfare beri u mbyt ne lume  :D LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 24-06-2009, 11:04:25
ee dicka e ngjashme me flooding :D :D

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 24-06-2009, 11:05:15
dy hidhja ndonje dege ne lume te shpetoja keta te mbyturit  :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#494 ne: 24-06-2009, 15:10:20
do propozoja AMOR-en. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#495 ne: 24-06-2009, 15:28:25
ee dicka e ngjashme me flooding :D :D

epo kesaj i thone ki kujdes se lumi nuk sjell vetem kercunj por edhe barinj e mbreteresha  :P LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 24-06-2009, 21:43:23
Isha fresku nga kjo vape qe ka qene sot.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 24-06-2009, 21:50:54
ku vape moj mua me ka ngri e mendimi nga i ftohti sot LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 24-06-2009, 21:52:27
Ketej nga poli i veriut ka qene vape sot ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 24-06-2009, 21:58:56
ndonje barbeque me keto rebelet e forumit.. :D no boys aloud  :P

Temat e fundit