Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 22143

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 19-06-2009, 22:28:28
per zotin ste genjej sa u ktheva ne shtepi me priste atje kishte ardh per te me takuar mua

je neser per pishina do vish?

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#476 ne: 19-06-2009, 22:30:57
c'pishine zeza. ne lidhje me sherrin e sotem, kam raundin e dyte neser qe ne 8-te te mengjesit.
e kupton diten qe me pret neser. ik ti, bej ca banjo dielli dhe per mua, se une e kam lene per nga mesjava, do iki nja tre dite ne dr, tek nje shoqe. do rrime vetem ne te dyja, pa shoket me vete.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 19-06-2009, 22:32:43
a me merr e mua? rrime bashke fjetjen e kam te siguruar  ;)nuk ju bie ne qafe

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 20-06-2009, 00:56:51
prane lumit prane gjumit 7 ore :D LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 20-06-2009, 00:58:19
6 ore gjume prane lumit :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 20-06-2009, 01:02:34
7 mi ,, 1 ore gjumi ne makine sikur 2 ore prane lumit LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 20-06-2009, 01:04:08
se mbaj mend oren e 7 sikur 6 ore gjume me kujtohen LOL LOL LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#482 ne: 21-06-2009, 00:11:59
gjera moooooooooo :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 21-06-2009, 23:53:51
po mooooo  :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#484 ne: 21-06-2009, 23:56:07
po mo cfare? :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 21-06-2009, 23:58:59
ashtu keshtu disi cfare po pjo jo LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 23-06-2009, 20:29:18
Do ulesha ne nje gure buze lumit me kembet gjysem te zhytura ne uje dhe do mbyllja syte.Ne ate moment do ndjeja perqafimin e dikujt i cili vjen si me magji duke me premtuar mbeshtetje sa here kam nevoje.Hap syte dhe shoh vetem rrjedhen e lumit i cili me fton te udhetoj me te... :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#487 ne: 23-06-2009, 20:53:49
do te ta vidhja shpirtin  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#488 ne: 23-06-2009, 21:04:56
Do flirtoja si i cmendur... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#489 ne: 23-06-2009, 21:22:13
do ndertoja nje shtepi

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#490 ne: 23-06-2009, 23:50:32
Ate qe beri bariu pasi maroj pune me Mbretereshen ke ajo barcaleta LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 23-06-2009, 23:52:10
cfare beri u mbyt ne lume  :D LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 24-06-2009, 11:04:25
ee dicka e ngjashme me flooding :D :D

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 24-06-2009, 11:05:15
dy hidhja ndonje dege ne lume te shpetoja keta te mbyturit  :P

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#494 ne: 24-06-2009, 15:10:20
do propozoja AMOR-en. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#495 ne: 24-06-2009, 15:28:25
ee dicka e ngjashme me flooding :D :D

epo kesaj i thone ki kujdes se lumi nuk sjell vetem kercunj por edhe barinj e mbreteresha  :P LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 24-06-2009, 21:43:23
Isha fresku nga kjo vape qe ka qene sot.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 24-06-2009, 21:50:54
ku vape moj mua me ka ngri e mendimi nga i ftohti sot LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 24-06-2009, 21:52:27
Ketej nga poli i veriut ka qene vape sot ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 24-06-2009, 21:58:56
ndonje barbeque me keto rebelet e forumit.. :D no boys aloud  :P

Temat e fundit