Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 22118

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 26-06-2009, 22:06:10
rratisur, syrgjynosur, Rraskapitur dhe katosur Po vajtonj pa funt, pa shprese, Anes Elbe-s, anes Spree-se. Ku e lam' e ku na mbeti, Vaj-vatani e mjer mileti, Anes detit i palare, Anes drites i papare, Prane sofres i pangrene, Prane dijes i panxene, Lakuriq dhe i dregosur, Trup e shpirt i sakatosur. Se e'e shempne derbederet, Mercenaret dhe bejleret, Se e'e shtypne jabanxhinjte, Se e'e shtrythne fajdexhinjte, Se e'e pren' e se e'e vrane, e'e shkretuan anembane, Nene thundren e perdhunes Anes :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 26-06-2009, 22:07:18
.... Vjoses anes Bunes.....

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 26-06-2009, 22:13:08
hhahahaaaaa varet ca stili preferonte Memi LOL LOL
Cfaredolloj stili te preferoje memi stilit fshatshe nuk do i bente naze. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 26-06-2009, 22:27:57
kur te jesh merzitur shume
provo e futu iher n'lum

e kur te dalesh pastaj jashte
e kupton se vet ke dasht

ne ndonje fshat a ndonje shtet
xhiro ti ke lyp me bo

noj vajze t'shemtume ti me gjet
po krejt t'bukra te dolen vet

dhe kur lumin prane ta kesh
bashke me gocat brenda te jesh

rend or rend e u thuaj
se ti je nje i huaj

syrgjyn gjalle e syrgjyn vdekur
dije ty dielli te ka djegur

LOL LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 28-06-2009, 01:07:38
do ndertoja shtepine time te enderrave dhe do jetoja aty pergjithmone...

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#530 ne: 28-06-2009, 01:09:22
prane cilit lumm konkretisht...se po bien dhe shume shira kohet   fundit.. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 28-06-2009, 01:09:39
do ndertoja shtepine time te enderrave dhe do jetoja aty pergjithmone...

ma more deshiren  :) :perqafim

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#532 ne: 28-06-2009, 01:18:44
do mendoja...per deshirat e perbashketa ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 30-06-2009, 22:41:16
pajtohem me deshirat e kalipsos

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 30-06-2009, 22:43:05
pajtohem me deshirat e chorrit  :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#535 ne: 30-06-2009, 22:46:08
 nuk kam une deshira   LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 30-06-2009, 22:48:34
deshira jote e kalipsose e deshira ime LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 01-07-2009, 01:32:20
Do I propozoja chorrit nje hedhje me koke ne lume  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 01-07-2009, 01:34:12
ueeee sa bukur e une qe pij cigare e ju shof ju si laheni  :D LOL LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#539 ne: 01-07-2009, 01:35:05
ta ndegjoj propozimin e dyte

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 01-07-2009, 01:37:36
Duhet te kalosh te parin njehere,ta mban?

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#541 ne: 01-07-2009, 01:41:16
po nuk e dita te dytin sma mban

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 01-07-2009, 01:43:11
sma ben dora ta shkruaj  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 01-07-2009, 01:44:23
Mire chorro se puna eshte te pranosh te paren,pastaj e dyta ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#544 ne: 01-07-2009, 01:45:38
ok miss plaq ishalla  LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 01-07-2009, 01:49:17
Iiii chorro sta mban :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 01-07-2009, 01:50:34
e kam shkruar diku nga prilli kete e lexova e me pelqeu ta postoja prap  :D

Nje kafene pran lumit, ishte nate e bukur pran lumit flladi me thante buzet aty nje peizash i pa shoq me shoqeronte syt e mi ngadal te tretur mes valeve te lumit ,po aty ne driten qe shndriste nen gurgullimen e ujit,nje ure afer qe kalonte nga nje bote ne boten tjeter,e sikur rrija vetem,skisha me kend te beja nje llaf ..... pran lumit.... pija cigaren sikur te ishte e fundit,e kafja rrinte e ftohur mes valeve te heshtura ,syte shtegetonin pergjate tere lumit e sikur prisnin te shfaqej nje engjell ....por kjo nuk ndodhi.....perseri nje kafe te ngrohte qetesi e njerzit e dashur te shpirtit tim hedhnin valle mbi lume e une buzeqeshja aty afer .... e lumi vazhdoj rrugen e pa ndaluar, e une perseri kaloj kohen me ty .... lume i dashur.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 01-07-2009, 01:53:33
Shume e bukur :)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 02-07-2009, 19:26:09
ka dhe me bukur po ty sta mban LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#549 ne: 03-07-2009, 15:31:38
ta di edhe une..LOL LOL LOL

Temat e fundit