Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 22881

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 04-07-2009, 21:57:21
do gjuaja per peshk me kallam do degjoja muzike me kufje te veshi e do pija cigare .... kaq per sot  :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#551 ne: 04-07-2009, 22:47:23
do haja kumbulla LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#552 ne: 04-07-2009, 23:19:00
do pergezoja sweet emotion per kete vendim te veshtire...por "jo" per cfare??

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 04-07-2009, 23:24:50
e c lidhje ka me lumin  hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 04-07-2009, 23:31:54
Kush arsyeja ime. Ishte do kerkoja te rigjeja veten.

Nese do te binte shi do numeroja pikat e shiut mbi siperfaqen e ujit.

 :)

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#555 ne: 05-07-2009, 20:10:29
Kush arsyeja ime. Ishte do kerkoja te rigjeja veten.

Nese do te binte shi do numeroja pikat e shiut mbi siperfaqen e ujit.

Pikat e shiut nuk mundem :D por do mendoja per rrugen qe ben lumi .
Dhe per rrjedhen dhe zhvillimin e jetes time e kisha krahasuar me lumin :)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#556 ne: 14-07-2009, 02:48:23
tema mbyllet LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 14-07-2009, 09:44:59
po tybe tema mbyllet lumit i kane dale pronaret  :D ska me au iuuu LOL

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#558 ne: 14-07-2009, 10:15:47
tema mbyllet por rrjellen e lumit mos e ndryshoni. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 14-07-2009, 10:27:11
pupupu larg qofte; lumin, rrjedhen e lumit e pronarin e lumit gjalle ne bote se i ndryshoj ndonjehere  :D LOL

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 14-07-2009, 10:31:17
ok atehere qente le te lehin karvani te shkoje perpara :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 14-07-2009, 23:59:07
Do pushtohesha me ndjenja te jashtezakonshme...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 15-07-2009, 00:03:32
 :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#563 ne: 15-07-2009, 00:44:41
Shejtane  trego bre cfare do kisha bere.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 15-07-2009, 00:53:07
tutje nga lumi ti tradhtar  :D LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 15-07-2009, 00:53:57
tema mbydhet

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 15-07-2009, 00:57:17
tema mbydhet
a ta hapim prap te premten  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#567 ne: 15-07-2009, 00:57:27
hahahahahhahahaa... ..Me ler moj me ler pak te rri te lumi...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 15-07-2009, 00:59:14
ncuq e kam privatizuar vec 2 lejohen  :D largoju se nxora ate qenin e eger LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#569 ne: 15-07-2009, 01:00:24
hahahhaha...Qen per qen jam une.... :D


Me ler te nr tjeter...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#570 ne: 15-07-2009, 01:02:33
se mos me more leje ti e more vete nr tjeter  :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#571 ne: 15-07-2009, 01:03:35
ahhahahaa...Po moj doja ta shijoja lumin....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#572 ne: 15-07-2009, 01:04:30
edhe e shijove  :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#573 ne: 15-07-2009, 01:05:36
Lumin po ama numrin hic.....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 15-07-2009, 01:06:20
ate thua ti po cme thane mua  :D

Temat e fundit