Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 22144

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#575 ne: 15-07-2009, 01:07:54
hahahaha.....Jane thashetheme.... :D


Me dergo prape dua tek lumi....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 15-07-2009, 01:10:16
ku ka ze seshte pa gje thone  :D

te coj mu te ata qente qe pame je dhe  buze lumit  LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#577 ne: 15-07-2009, 01:11:33
hahahaha...Po te erdhe ti,ty te le te i bardhi une hyj trek ata tjeret komplet....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 15-07-2009, 01:15:19
ske shanse ... une kam te ziun qe me pret  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 15-07-2009, 20:09:43
do prisja naten..dhe per cdo yll qe do numeroja, do shprehja nje deshire :)

Sh. :perqafim

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 15-07-2009, 21:56:15
Do merrja batanien edhe nje zogez e do ikja ne nje cep andej nga lumi. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 15-07-2009, 21:58:57
do luaja me shenja e do pija vodka redbull  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 03-08-2009, 13:29:48
plazh :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 14-08-2009, 11:37:58
Do haja piaskavica e do pija birra. :P

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 21-08-2009, 13:29:06
do leshoja varka letre mbi lume

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 21-08-2009, 14:54:15
prane lumit...do futja nje gjume te mire gjum:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 21-08-2009, 19:28:05
 eh sa me ka marre malli per lumin :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 21-08-2009, 19:42:23
lumin e Pz apo  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 21-08-2009, 19:54:28
 per lumin thashe une 1 eshte :D

 • Postime: 194
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 21-08-2009, 23:02:17
do shijoja freskine ,,se vape katastrofike,,

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 21-08-2009, 23:28:28
do shijoja freskine ,,se vape katastrofike,,

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 22-08-2009, 23:09:44
lumin e Pz apo  :D
lumin me ujë të pashtershëm ,lumin nga qumështi me shije të pandryshuar  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 25-08-2009, 00:25:47
Do e sheqeroja gjith naten ai me zhurme e une me kenge ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 25-08-2009, 01:38:53
do e lidhi nje gurre per kembe...

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 25-08-2009, 13:49:59
do thaja pishen.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 31-08-2009, 20:39:09
do pija nje birre do haja djathe sharri e do degjoja ulerimen e ujkut  :D

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#596 ne: 31-08-2009, 20:48:46
do te beja 1 .... shurr e do te largohesha ne drejtim te pa ditur

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 01-09-2009, 14:31:20
do hapja festivalin "kerkbunar" open  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 01-09-2009, 14:36:41
do hapja konkursin "mashtrusi me i madh" i vitit  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#599 ne: 01-09-2009, 16:41:03
do gjuaja per peshk LOL

Temat e fundit