×
Hyrja
Profili

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 18781

 • Postime: 12234

#575 ne: 15-07-2009, 01:07:54
hahahaha.....Jane thashetheme.... :D


Me dergo prape dua tek lumi....LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 15-07-2009, 01:10:16
ku ka ze seshte pa gje thone  :D

te coj mu te ata qente qe pame je dhe  buze lumit  LOL LOL

 • Postime: 12234

#577 ne: 15-07-2009, 01:11:33
hahahaha...Po te erdhe ti,ty te le te i bardhi une hyj trek ata tjeret komplet....LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 15-07-2009, 01:15:19
ske shanse ... une kam te ziun qe me pret  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 15-07-2009, 20:09:43
do prisja naten..dhe per cdo yll qe do numeroja, do shprehja nje deshire :)

Sh. :perqafim

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 15-07-2009, 21:56:15
Do merrja batanien edhe nje zogez e do ikja ne nje cep andej nga lumi. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 15-07-2009, 21:58:57
do luaja me shenja e do pija vodka redbull  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 03-08-2009, 13:29:48
plazh :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 14-08-2009, 11:37:58
Do haja piaskavica e do pija birra. :P

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 21-08-2009, 13:29:06
do leshoja varka letre mbi lume

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 21-08-2009, 14:54:15
prane lumit...do futja nje gjume te mire gjum:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 21-08-2009, 19:28:05
 eh sa me ka marre malli per lumin :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 21-08-2009, 19:42:23
lumin e Pz apo  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 21-08-2009, 19:54:28
 per lumin thashe une 1 eshte :D

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 21-08-2009, 23:02:17
do shijoja freskine ,,se vape katastrofike,,

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 21-08-2009, 23:28:28
do shijoja freskine ,,se vape katastrofike,,

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 22-08-2009, 23:09:44
lumin e Pz apo  :D
lumin me ujë të pashtershëm ,lumin nga qumështi me shije të pandryshuar  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 25-08-2009, 00:25:47
Do e sheqeroja gjith naten ai me zhurme e une me kenge ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 25-08-2009, 01:38:53
do e lidhi nje gurre per kembe...

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 25-08-2009, 13:49:59
do thaja pishen.. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 31-08-2009, 20:39:09
do pija nje birre do haja djathe sharri e do degjoja ulerimen e ujkut  :D

 • Postime: 16

#596 ne: 31-08-2009, 20:48:46
do te beja 1 .... shurr e do te largohesha ne drejtim te pa ditur

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 01-09-2009, 14:31:20
do hapja festivalin "kerkbunar" open  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 01-09-2009, 14:36:41
do hapja konkursin "mashtrusi me i madh" i vitit  :D

 • Postime: 12743

#599 ne: 01-09-2009, 16:41:03
do gjuaja per peshk LOL

Temat e fundit