×
Hyrja
Profili

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 18782

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 27-12-2009, 22:42:38
hahhahahahha ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 27-12-2009, 22:45:55
do fikja celularet pa internet e pa njeri .... pushim total

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 28-12-2009, 00:59:55
Do notoja padyshim...dhe do luaja me te duke e lejuar te me rrembente... :D

 • Postime: 2568

#628 ne: 28-12-2009, 01:02:46
do pija vodka dhe do nxirja kallamin

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 28-12-2009, 15:04:05
dhe mua po sidomos per viosen


Nga je ti që të mungon Vjosa?
Mbase jemi gjiton :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 28-12-2009, 22:39:51
do zija peshk :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#631 ne: 28-12-2009, 23:18:22
neser do te jem prane lumit, mirpo shpresoj qe te mbaje koha e sa per ate se cfar do beja do ju tregoj neser ne mbremje kur te kthehem nga lumi

 • Postime: 103
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 28-12-2009, 23:20:09
ate qe bej zakonisht
Qetesoj trute

 • Postime: 79
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 28-12-2009, 23:32:28
do fusja kembet ne uje edhe do pija ...ca birra.......

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 28-12-2009, 23:38:27
Do notoja me shume se ruset ne lumin e akullt,, :P

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 28-12-2009, 23:39:50
Do te peshkoja :D

 • Postime: 103
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 28-12-2009, 23:42:47
kallamat krimbat e 1 batanije te shtrihesha e vetem me zhurmen e lumit e te pemeve larg njerzve

 • Postime: 12743

#637 ne: 29-12-2009, 13:22:52
do beja gjera te paqena///

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 29-12-2009, 13:26:21
do i fusja nje te dhjeri dhe do laja bythen me uj lumi

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 29-12-2009, 13:31:04
Do te doja te isha tane me te vertet..
qfar do beja merreni me mend..po ta
kesh afer nje njeri qe e do me shpirt
qfar do kishte ndodh aty ...

 • Postime: 12234

#640 ne: 29-12-2009, 16:53:50
Do qerroja arra...:D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 29-12-2009, 18:23:56
do mbysja ket siper, me hir a me pahir :D

 • Postime: 14

#642 ne: 29-12-2009, 23:54:07
do lahesha me ndo1 goc nga te forumit

 • Postime: 12743

#643 ne: 30-12-2009, 09:33:08
do zbythja gjithe jabanxhite LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 30-12-2009, 11:53:11
do luaja nje shah per qejfi ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 30-12-2009, 12:59:33
do zbythja gjithe jabanxhite LOL LOL

oooo jabanxhije LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 30-12-2009, 19:54:40
Do qerroja arra...:D

Do qeroja lajthi me Lefton LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 31-12-2009, 00:35:48
do haja lajthi :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 31-12-2009, 00:37:24
do i varja ndonje gur ne qafe ndonje mekatari e do e mbysja LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 31-12-2009, 00:39:13
jo se hyn me mekat LOL

Temat e fundit