Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 22147

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 27-12-2009, 22:42:38
hahhahahahha ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 27-12-2009, 22:45:55
do fikja celularet pa internet e pa njeri .... pushim total

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 28-12-2009, 00:59:55
Do notoja padyshim...dhe do luaja me te duke e lejuar te me rrembente... :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#628 ne: 28-12-2009, 01:02:46
do pija vodka dhe do nxirja kallamin

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 28-12-2009, 15:04:05
dhe mua po sidomos per viosen


Nga je ti që të mungon Vjosa?
Mbase jemi gjiton :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 28-12-2009, 22:39:51
do zija peshk :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#631 ne: 28-12-2009, 23:18:22
neser do te jem prane lumit, mirpo shpresoj qe te mbaje koha e sa per ate se cfar do beja do ju tregoj neser ne mbremje kur te kthehem nga lumi

 • Postime: 103
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 28-12-2009, 23:20:09
ate qe bej zakonisht
Qetesoj trute

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 28-12-2009, 23:32:28
do fusja kembet ne uje edhe do pija ...ca birra.......

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 28-12-2009, 23:38:27
Do notoja me shume se ruset ne lumin e akullt,, :P

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 28-12-2009, 23:39:50
Do te peshkoja :D

 • Postime: 103
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 28-12-2009, 23:42:47
kallamat krimbat e 1 batanije te shtrihesha e vetem me zhurmen e lumit e te pemeve larg njerzve

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#637 ne: 29-12-2009, 13:22:52
do beja gjera te paqena///

 • Postime: 66
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 29-12-2009, 13:26:21
do i fusja nje te dhjeri dhe do laja bythen me uj lumi

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 29-12-2009, 13:31:04
Do te doja te isha tane me te vertet..
qfar do beja merreni me mend..po ta
kesh afer nje njeri qe e do me shpirt
qfar do kishte ndodh aty ...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#640 ne: 29-12-2009, 16:53:50
Do qerroja arra...:D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 29-12-2009, 18:23:56
do mbysja ket siper, me hir a me pahir :D

 • Postime: 14
 • Karma: +2/-0

#642 ne: 29-12-2009, 23:54:07
do lahesha me ndo1 goc nga te forumit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#643 ne: 30-12-2009, 09:33:08
do zbythja gjithe jabanxhite LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 30-12-2009, 11:53:11
do luaja nje shah per qejfi ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 30-12-2009, 12:59:33
do zbythja gjithe jabanxhite LOL LOL

oooo jabanxhije LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 30-12-2009, 19:54:40
Do qerroja arra...:D

Do qeroja lajthi me Lefton LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 31-12-2009, 00:35:48
do haja lajthi :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 31-12-2009, 00:37:24
do i varja ndonje gur ne qafe ndonje mekatari e do e mbysja LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 31-12-2009, 00:39:13
jo se hyn me mekat LOL

Temat e fundit