Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 22834

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#650 ne: 08-01-2010, 19:28:42
Seks do beja...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 09-01-2010, 15:11:37
Do kapja Lefton per kembesh e do e hidhja ne lume te me kapte ca peshq liqeni...   :P LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 09-01-2010, 19:49:26
Do ja thoja nje fshehtesi

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#653 ne: 10-01-2010, 01:39:53
do me pelqente me shuem deti

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#654 ne: 10-01-2010, 15:49:26
do futesha thell ne lum dhe nuk do dilja me ne siperfaqe

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 10-01-2010, 16:13:50
do futesha thell ne lum dhe nuk do dilja me ne siperfaqe

 Jojo:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#656 ne: 10-01-2010, 16:30:42
flm per keshillen kenga

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 10-01-2010, 16:35:58
:)


do ja kujtoja vullkanit gjerat e bukura

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#658 ne: 10-01-2010, 16:48:05
nqs do shikoja kengen duke u mbytur do sakrifikoja edhe veten per te

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 10-01-2010, 23:45:38
do mendoja momen8 me te mira...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#660 ne: 11-01-2010, 14:37:44
po te kisha misin do relaksohesha

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 11-01-2010, 15:15:18
do kendoja..me veten :P

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#662 ne: 17-01-2010, 22:44:52
do lahesha

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 17-01-2010, 22:46:35
do rrija ne qetesi

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#664 ne: 17-01-2010, 22:47:47
do mbysja ndonje qe do gjeja aty

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#665 ne: 17-01-2010, 22:48:48
Do i zbatoja urdherat e ortakes... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 17-01-2010, 22:56:43
do pija vodka me ortakun

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#667 ne: 17-01-2010, 22:57:42
do nxirja rjeten qe te ngecej kush do kalonte verdall

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#668 ne: 17-01-2010, 23:00:17
do pija vodka me ortakun

De deheshim si e dime ne...

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#669 ne: 17-01-2010, 23:01:18
do dilja xhiro me varke

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 17-01-2010, 23:02:27
De deheshim si e dime ne...

do luanim e me shenja :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#671 ne: 17-01-2010, 23:08:02
do luanim e me shenja :)


Do iknim per skijim  ;)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 17-01-2010, 23:11:53
Lefto hap tunelin se erdhem :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 17-01-2010, 23:12:56
ose na prit ne Pr  ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#674 ne: 17-01-2010, 23:48:28
Eee mo hajdeni se kur hapet tunli  vjen koha per det.... ;)

Temat e fundit