Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!! - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

Prane lumit ......... cfare do te benit !!!!!!!!!!!!!!

· 975 · 21474

 • Postime: 30
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 18-01-2010, 00:58:53
do tentoja te kaloj lumin, te dal ne anen tjeter te lumit :P

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 18-01-2010, 11:26:38
do kaloja lumin e do ashtu kalin  :P LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 18-01-2010, 11:27:49
do vrisja kete ne lume.. :D

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 18-01-2010, 11:28:50
hahaha do ftoja Brentianin te benim not ne lumin e Bunes :D LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 18-01-2010, 11:29:46
Po, se pak permbytje eshte shkaktuar... :D LOL

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 18-01-2010, 11:30:37
prandaj thashe te permbytej tamam tamam pastaj LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 18-01-2010, 11:31:55
je cmendur, do te na kapi edhe neve ketej kufiri permbytja.. :D

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#682 ne: 20-01-2010, 21:36:26
do peshkoj

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 31-01-2010, 00:22:20
..do thurja nje shporte me endrra..:)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 31-01-2010, 00:23:48
do shiqoja filmin ne docufest :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 31-01-2010, 00:25:37
do merrja ne qafe nje qingj ne helli.........bashk e me ju ama :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 31-01-2010, 00:26:43
merr dhe gitaren kenga :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 31-01-2010, 00:28:07
patjeter... s'ben pa muzike ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 31-01-2010, 00:29:43
do ndegjoja nje kenge nga kenga :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 31-01-2010, 00:33:49
Edhe mes nje zjarri te madh  ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 31-01-2010, 00:34:40
kur po nisemi :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 31-01-2010, 00:35:57

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 31-01-2010, 13:08:03
do shtoja ca pak sasin e lumit LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#693 ne: 22-02-2010, 21:10:43
do hidhja gur te medhenj qe lumi te bllokohej

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 27-02-2010, 16:42:31
..meqe duhet te jete i akullt tani..do beja patinazh :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#695 ne: 27-02-2010, 22:07:05
do i beja prit ndonje zocke

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 27-02-2010, 22:50:55
do behesha tape me Lefton e ca forumista te tjere

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 01-03-2010, 11:33:28
...vezhguese...:D  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#698 ne: 01-03-2010, 17:51:31
Do e beja tape edhe kte siper... :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#699 ne: 01-03-2010, 23:09:48
do vrisja zocka me llastiqe

Temat e fundit