×
Hyrja
Profili

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

· 260 · 19071

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#100 ne: 29-09-2008, 19:39:04
O le bre se vec fjale paska ai po hajt ti.  :D

Fatjeta Flm yllo :-*

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#101 ne: 29-09-2008, 21:04:26
Mire se na gjete AleksB.
Kalofsh ashtu si ta don shpirti.

Pershendetje.

 • Postime: 4261
Charlie
#102 ne: 29-09-2008, 21:56:30
Po të genjen ky sipër shumë ty Aleks....se ja unë jam e pa pronesuar p.sh.. :D

P.s Mirë se erdhe....do kalosh mirë këtu ;)

Mos genje ti dhe ti ke ra qysh ne diten e pare biles :D


Aleks shoki e sheh me vone se a i kam fjal a joo :D

 • Postime: 206
Kalipso
#103 ne: 27-02-2009, 22:26:13
Pershendetje!

Jam Kalipso.

Shpresoj qe te ambjentohem me kete forumin tuaj pasi kam degjuar se eshte shume terheqes.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#104 ne: 27-02-2009, 22:31:15
Mire se erdhe Kalipso.. :) ..

 • Postime: 206
Kalipso
#105 ne: 27-02-2009, 22:31:54
Faleminderit.  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#106 ne: 27-02-2009, 22:34:49
mire se erdhe :)

ckuptim ka nickname juaj pls? :)

 • Postime: 206
Kalipso
#107 ne: 27-02-2009, 23:02:51
mire se erdhe :)

ckuptim ka nickname juaj pls? :)
Kalipso eshte dea, qe mbajti odisene peng per shtate vjet. por une e barazoj: Kalipso=rrembyese zemrash ;)

 • Postime: 4
ninna
#108 ne: 13-04-2009, 22:52:49
pershendetje ...
quhem ninna....
jetoj jashte shqiperise....
po kerkoja ca elemente historike dhe si padashur trokita ke dera e ketij forumi...
me duket interesant...
besoj qe do takoj miq te mire virtuale ketu...
ju uroj qendrim te kendshem..........

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#109 ne: 13-04-2009, 22:54:44
Mire se erdhe Ninna.. :)

Shpresoj te ja kalosh sa me mire... :perqafim

 • Postime: 4
ninna
#110 ne: 13-04-2009, 22:56:51
Mire se erdhe Ninna.. :)

Shpresoj te ja kalosh sa me mire... :perqafim

mire se ju gjeta....
shpresoj tja kaloj mire me ju..perqafime....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#111 ne: 13-04-2009, 22:57:50
mire se erdhe...again.. :)

 • Postime: 4
ninna
#112 ne: 13-04-2009, 23:00:28
mire se erdhe...again.. :)



mire se ju gjeta...
te  pershendes..

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull
deisanti
#113 ne: 14-04-2009, 16:19:15
Mire se erdhe bukuroshe :engjell: :perqafim

 • Postime: 4
ninna
#114 ne: 14-04-2009, 16:22:25
Mire se erdhe bukuroshe :engjell: :perqafim


rrofsh yllo...

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#115 ne: 14-08-2009, 23:21:46
....Pershendetje te gjitheve.....

........mirese ju gjeta...... :)

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#116 ne: 15-08-2009, 09:14:14
mire se erdhe fabio!  :)

qendrim te kendshem  :)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#117 ne: 15-08-2009, 11:23:51
mire se erdhe FABIO :)

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#118 ne: 15-08-2009, 13:40:53
Mire se erdhe Fabio!  :)

Uroj t'ja kalofsh sa me mire ne forumin "Zeri yt"

Te pershendes

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer
Blues
#119 ne: 12-10-2009, 22:46:44
Mire se ju gjej gjithve!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#120 ne: 12-10-2009, 22:47:55
Mire se ju gjej gjithve!

mire se erdhe

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#121 ne: 12-10-2009, 22:50:36
Mire se erdhe Blues.. :)

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer
Blues
#122 ne: 12-10-2009, 22:53:00
Flm sh.e ujkut dhe bgirl

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#123 ne: 15-10-2009, 13:10:35
Mirë se na gjetët. :)
Uroj që forumi Zeri Yt të përmbush kërkesat e juaja.

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#124 ne: 15-10-2009, 14:21:36
une jam AI,jam nga ATJE dhe vij KETU per te zgjeruar dinamiken e forumit. :perqafim
 

Sfida e re e Ledion Liços, prezantimi i “The voice”

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 20-09-2011, 06:50:03
nga Vip News
Fabregas është i Barçës, të hënën bëhet prezantimi

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 14-08-2011, 04:50:02
nga SportNews
ja edhe prezantimi im

Nisur nga teddyRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 27-07-2006, 20:02:13
nga kid
Prezantimi i pergjithshem i fese Islame

Nisur nga INDRITIRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 14-05-2005, 07:13:04
nga INDRITI
Prezantimi im me nje foto!

Nisur nga milanistiRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 10-08-2007, 15:51:45
nga Karatisti