×
Hyrja
Profili

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

· 260 · 19067

 • Postime: 31
E vogel
#125 ne: 25-10-2009, 16:37:03
Quhem Enisa dhe jam 21 vjece, e lindur ne Swe. Ne kohen e lire studioj shqipen dhe hobet e mia jane muzika, seriali Desperate Houswives. Perndryshe studioj Art Kinematografik.

Pacim...

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#126 ne: 25-10-2009, 16:49:25
Mire se erdhe Enisa.

Uroj tja kalosh bukur ne kete forum.

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#127 ne: 03-11-2009, 12:33:27
Quhem Enisa dhe jam 21 vjece, e lindur ne Swe. Ne kohen e lire studioj shqipen dhe hobet e mia jane muzika, seriali Desperate Houswives. Perndryshe studioj Art Kinematografik.

Pacim...
marshalla sa e vogel qenke :perqafim

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull
Jems1
#128 ne: 22-12-2009, 17:42:03
Mire se erdha  dhe mire se ju gjej  :)

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#129 ne: 22-12-2009, 19:14:16
E po ate temen qe e kam bere une prezantimin qenka fshi, keshtu qe ato qe me njohin mjaftojn, ju te tjereve cu duhem, se mos u mbaroje pune.
Di vetem te theme qe vendodhja, Andej nga ka nevoje populli per internet dhe andej nga prishet nje PC nga virusi :d

Mosha, nga qe fle shume dhe ndonjeher me duken sikur nje dite ka qen 1 jave :d
hahahha

Po Vazhdoni se eshte i vetmi forum qe na mban cdo here Pran!
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#130 ne: 23-12-2009, 22:48:03
Kerkoj ndjese qe kam harruar te pershendetem zyrtarisht, por me mire vone se kurre thone... :engjell:

Mire se ju gjeta! :)
Uroj te kemi ndarje pozitivo-produktive mendimesh. :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#131 ne: 24-12-2009, 13:28:29
Mirese erdhe :), kalofsh sa me bukur ne forum

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#132 ne: 24-12-2009, 13:33:06
Mirese erdhe "Window in the Skies" qe mi morre dy min per ta lexuar username-in,, :D

Kalofsh mire!
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#133 ne: 24-12-2009, 13:44:07
Faleminderit per mikpritjen PяσgяєS :) dhe Oqeani (te kam dy minuta borxh) :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#134 ne: 24-12-2009, 13:49:57
mire se erdhe

mua sme ke borxh gje i rrashe shkurt  :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#135 ne: 24-12-2009, 14:39:43
Hahaha, rrofsh shejtane! :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#136 ne: 24-12-2009, 14:48:09
Ia kalofsh sa me mire mes nesh  :perqafim

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#137 ne: 24-12-2009, 15:15:35
Kerkoj ndjese qe kam harruar te pershendetem zyrtarisht, por me mire vone se kurre thone... :engjell:

Mire se ju gjeta! :)
Uroj te kemi ndarje pozitivo-produktive mendimesh. :D
Mirë se erdhe!

Unë nuk mbaj mend të jem prezantuar këtu. Ndoshta e bëj ndonjë ditë, edhe pse jam shumë vonë.
Po kjo nuk ka shumë rëndësi! Rëndësi ka që këtu flasim dhe ndajmë mendime të ndryshme.
Kohët e fundit këtu është hapur edhe një forum i ri që quhet Forumi pa Çensurë.
 
 

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#138 ne: 24-12-2009, 15:17:36
mire se erdhe perroi  :P :perqafim


dhe une sjam prezantuar....

Jam Shejtania e UJKUT te tjerat do i mesoni ndonje dite kur te kem kohe  :P

LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#139 ne: 24-12-2009, 15:18:12
Ia kalofsh sa me mire mes nesh  :perqafim

Kenga ime e pakenduar... shume faleminderit.  :perqafim

Mirë se erdhe!
 

Rrofsh perrua, mirese ke ardhur edhe ti qe yhyhyyy... :P
(sa m'pelqejne keto qokat...) :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#140 ne: 24-12-2009, 15:20:12
qoka pa te qerasme nuk quhen goce... te pakten hudh ndonje 1000 leksh  :P LOL

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#141 ne: 24-12-2009, 15:21:02
Mirë se të gjeta Shej!

Shej-in e njohim , por cili është UJKU?  hmmmmm:
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#142 ne: 24-12-2009, 15:23:23
N'ven shejtane, ty s'te qekan bo qokat iher... :PBlej nai gjo per vitin e ri, per qefin tat... :D
nai poc per pemen a ku di une...

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#143 ne: 24-12-2009, 15:26:05


  
(sa m'pelqejne keto qokat...) :D

Sapo doja të ta thosha! Edhe mua më pëlqejnë shumë flokët e dëborës!

Dëbora më bën të ndihem gjithnjë mirë! Nuk e di pse!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#144 ne: 24-12-2009, 15:26:34
N'ven shejtane, ty s'te qekan bo qokat iher... :PBlej nai gjo per vitin e ri, per qefin tat... :D
nai poc per pemen a ku di une...

hahahahaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa e forte kjo .... prit mi te te qis 1 cop bakllava se goxha qoke me bere me dalin me ble poca te kuq e breke te kuqe  :P LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#145 ne: 24-12-2009, 15:27:48
Mirë se të gjeta Shej!

Shej-in e njohim , por cili është UJKU?  hmmmmm:

Snjeh UJKUN ti jo ska mundesi po me habit  hmmmmm:
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#146 ne: 24-12-2009, 15:30:42
Dëbora më bën të ndihem gjithnjë mirë! Nuk e di pse!

Mbase sepse eshte nder te paktat gjera qe jane vertete te pastra, te thjeshta, te bukura...
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#147 ne: 24-12-2009, 15:32:18
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e forte kjo .... prit mi te te qis 1 cop bakllava se goxha qoke me bere me dalin me ble poca te kuq e breke te kuqe  :P LOL
Ca te hash... Po te blej harxhet, ma bej edhe mua ti bakllavane per ket vit...
Amon t'jap edhe i tjeter nga ai jeshili po deshe...  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#148 ne: 24-12-2009, 15:35:36
shif po te jap ket une e shko bli 2 bakllava ne dyqan ke dhe kusur per fishekzjarre ene mos me lodh se jam per qejf tem   :P LOL LOL


ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#149 ne: 24-12-2009, 15:39:47
Eeee... une thashe ta beje ti, po ne dyqan e di une qe ka... mall shumice! pffff...
 

Sfida e re e Ledion Liços, prezantimi i “The voice”

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 20-09-2011, 06:50:03
nga Vip News
Fabregas është i Barçës, të hënën bëhet prezantimi

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 14-08-2011, 04:50:02
nga SportNews
ja edhe prezantimi im

Nisur nga teddyRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 27-07-2006, 20:02:13
nga kid
Prezantimi i pergjithshem i fese Islame

Nisur nga INDRITIRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 14-05-2005, 07:13:04
nga INDRITI
Prezantimi im me nje foto!

Nisur nga milanistiRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 10-08-2007, 15:51:45
nga Karatisti