×
Hyrja
Profili

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

· 260 · 19066

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#25 ne: 06-05-2006, 11:07:36

EMRI:Valdete(Tsunami)
MBIEMRI:Si krejt Kosova Gashi hehe
MOSHA:18
VENDLINDJA:Prishtina City
HOBI:Msn,Muziken.
KAM ME PERZEMER:Shoqerine ne Prizren
MERREM:Me Psikologji koheve te fundit si shume bile.
ENDRRA:Te behem Psikologe e Adoleshenteve.
PELQEJ:Te flej shume edhe tere kohen me degju muzike
SHPREHJE:A e din?
MERREM ME SHUME NE DITE:Me forumet e ndryshme dhe webin tim...
NDODHEM:...kudo....qe ka jete..........

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#26 ne: 06-05-2006, 12:09:18
Harrova edhe disa gjera te theksoj...:)

Jam Beqar...

ULTRA INTERIST perjete......dhe... .

ZERI YT THE BEST

 • Postime: 3
sihana
#27 ne: 08-05-2006, 10:53:17
Emri: Sihana
Vendndodhja: Kosove
Hobi: Leximin , internetin
Profesioni: Ekonomiste
Opinjoni im per forumin "zeri yt":jeni shume te mire, jeni Yll fare.  :)

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#28 ne: 08-05-2006, 18:22:11
Emri:Alban
Llagapi:K'te do ta merni vesh nga informacionet (per ata qe m'njofin)
Mosha:17
Vendlindja:Anej nga katuni ri
Vendbanimi:Po aty
Hobi:Skedinat
Grupi i preferuar:2DIE4
Skuadra e preferuar:JUVENTUS
Shprehja qe me pelqen me shume:HAME PER TE JETUAR DHE NUK JETOJM PER TE NGRENE
Me teper informacion e di qe s'ju intereson.

 • Postime: 7
Ermir
#29 ne: 10-05-2006, 06:16:28
Emri : Ermir
Mosha : 21
Gjendja Civile : I Dashuruar
Vendodhja : Elbasan City
Student ne Fakultetin e Gjuheve te Huaja Dega Frengjisht ne Universitetin e Elbasanit
Hoby : Muzika, Futbolli dhe Ultras i Kampioneve 2005-2006 KF Elbasanit
Pelqej : Te kem miq ne gjithe Shqiperine ( Sidomos KOSOVE ) edhe pse kam shume... ;)
Per Shaka : Kush do fotgrafi te Kf Elbasanit te me shkruaje ne goustave_eiffel@yahoo.it  ose te vizitoje website e KF Elbasanit www.kfelbasani.com
Kush do te me njohe te me shkruaje.
Faleminderit !!!  ;)  ;)  ;)  ;)   :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 1
magda
#30 ne: 17-05-2006, 15:35:46
 :) Pershendetje te gjithve
Une jam Shqiptare qe jetoj jashte shtetit. Kam mbaruar studimet ne Poloni dhe tani punoj ketu. Gezohem qe faqe te tilla interneti na japin mundesine qe te bisedojme ne gjuhen tone duke prekur problemet me te rendesishme tona te perbashketa. Nga ato qe lexova vijon qe secili nga ne ka dicka te re per te treguar edhe psa na lidhin kaq shune gjera te perbashketa e na ndane po ashtu shume. Megjithate une ju pershendes te gjithve duke ju uruar qe ta kaloni same kendshem kohe e lire ne kete faqe interneti kaq interesante.
Magda nga Polonia

 • Postime: 70
 • Gjinia: Mashkull
BLASTER
#31 ne: 22-05-2006, 11:16:12

Pseudonimi:Tan Kriza
Emri:Mund ta imagjinoni
Mosha:20
Vendlindja:Tirana
Vendqendrimi:Torino(IT)
Profesioni:Student
Hobi:Cdo gje qe ka lidhje me informatiken
Motoja:I forte nuk eshte ai qe bie, por ai qe ngrihet pasi ka rene
Opinioni per forumin:Nje nga forumet me dinjitoz shqiptar.Vazhdoni keshtu cuna, bravo ju qofte per sa po beni.Doja te pershendesja dy anetare te forumit qe me kane lene goxha pershtypje me postimet e tyre:A1 dhe Smiley
Ciaoooooooooooooooo ooooooooooooooooooo ooooo


[attachment[/attachment]

 • Postime: 1533
Karatisti
#32 ne: 23-05-2006, 08:21:47
Emri          -  Lul
Mosha       - Tamam per nuse
Vendlindja  -  Sjam ma aty, kshtuqe ska rendesi
Profesioni  -  Puntor  krahu
Hobi         -  jo se ka femije ketu
Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh - Ik se e hangre!
Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!' - Si duhani edhe ky, na prishi edhe nervat edhe xhepin (se me la pa pune), shpejt do vije koha kur ta lo edhe ket ><

 • Postime: 19
kapetani79
#33 ne: 23-05-2006, 11:33:59
kurse une me perpara
njihesha si krutani79 emrin ma thone shkelzen
mosha i djegur
vendlindja atje ku agon dielli
profesioni coban
hobi lere fare
motoja trimi mire me dashnore shume

 • Postime: 1
Slash16
#34 ne: 27-05-2006, 12:12:02
Erdha edhe une ketu
Emri:Edvin
Mbiemri :Spaho
Mosha :19
Vendodhja :Kanada
Vendlindja :Tirane

shpresoj te zej sa me shume shoke .

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#35 ne: 20-06-2006, 12:44:22
Emri-Blerina
Mosha-Tash bej 16
Vendlindja-Ne spital(se di ndoshta kam qene e semure)
Profesioni-Nxenese
Hobi-Muzika
Nje fjale qe e perdori me se shpeshti-Nimeee , dhe Mir boll

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#36 ne: 29-06-2006, 12:21:55
emri si pseudonimi pa parashtesen
mosha: 20
vendlindja: midis kodik te purpurt dhe atij te arte te muzakeve
vendndodhja: stamboll
merrem: bej sikur mesoj
hobi: filma,discovery chanel, geographic 24, gjume, udhetime dhe dhe dhe .... te lexoj e pra
tundim: me shkrujt per zerin tone
interesuar ne:sidomos avione luftarake etj etj
sa per zerin e kemi si shpirt, yll bote, llindem se dyte here tani ketu, nje hallall te madh atyre qe e sponsorizojne dhe e mirembajne.
P.S. nese ka nevoje per ndihme nje fishkellime erdha pagjume:

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#37 ne: 08-07-2006, 15:47:43
Emri:                  hiq tre germat e para.
Mbiemri:             ate sma din as shoket qe i njof prej vitesh.
Vendndodhja:      duke u verdallosur neper bote si endacak.
Mosha:               i kalova te njezetat e hengra dhe un.
Hoby:                 futbolli dhe diçka tjeter por se them dot ne publik se skuqem :-[
Endra ime:          te maroj shkollen nje her me von shofim per ate te dyten (per tu martu me 4 gra te virgjera)
tipi:                   tip gallate
mendimi per forumin:   esht njish fare ska ku te shkoje me mir.Veç shpresoj mos ndryshoje hiç.
fjala e fundit:    ju puth te gjitheve. :perqafim ;)  :lule

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#38 ne: 09-07-2006, 13:50:50
EMRI = OLSI
KOMBESIA= SHQIPETARE
LINDUR=TIRONE
VJEC=26
PROFESIONI= I BEJ TE GJITHA,  AKTUALISHT NE SHERBIMI KONTR BREND NE MINISTRINE E RENDIT PUBLIK
TEL = SKOM
BEQAR JOM
ME TIRONEN TIFOZ I PERJETSHEM
KAM QEJF GJERAT ENIGMATIKE ME PRIRJE ROMANTIKE
PI DHE FANTA EKZOTIKE
GJITH DITEN UL NKARRIKE
KETE TE BEN QEVERIA DEMOKRATIKE hmmmmm: :engjell: :P :D ^o) :-[

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#39 ne: 15-07-2006, 06:51:08
EMRI-NIK: Si ma larte
MBIEMRI - Si gjysma tjeter e KS - Shala
VENDLINDJA: Nen dardhe ...
LOKACIONI: Prishtina
MOSHA: 25
SEX: MASHKULL
GJENDJA MARTESORE: Kerkon grua
STUDION: Drejtesine...
PUNA: Ne nje Organizate te huaj ...
HOBY: Basketboll etj.

Si u kyca te forumi? Paj s'me kujtohet sakte ka qene para nje viti kjo pune he burre, veq me duket se duke kerkuar nga galeria hyra tek forumi dhe normal kishe c'fare te shihje !!!

 • Postime: 1
zeqir
#40 ne: 18-07-2006, 03:59:01


•   Zeqir(Zeko)
•   Tetovë
•   Profesor i Kimisë
•   Kuzhina
•   Më pëlqen shumë sepse është shumë i larmishëm!'

 • Postime: 52
presllava
#41 ne: 19-07-2006, 05:27:49
emri-nick-presllava (nuk e di pse ma kan ven)
gjendja civile-akoma se di
profesioni-studente ne vit te 2 dega nuk thuhet
mosha-se di
me pelqen sporti vdes,tifoze e Elbasanit
me pelqen muzika,interneti,cdo gje qe esht e bukur
nuk me pelqejn cunat mashtuers dhe opotunist
shprehja ima e preferuar-lene fare
endra ime te jem nje bisnesswomen
vendodhja-el

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#42 ne: 25-07-2006, 22:44:20
erdha prap  :P•   Emri: driton, tony, toni, majmun, magar, gomar, seksi doll, hottie, idiot, hajvan :)
•   Vendlindja: Prishtinali se jo mahi
•   Profesioni: student e puntor
•   Hobi: bodibillding, vallzimi, futbolli, vrapim, basketbolli, raketboll, volliboll, notim.
•   Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh: ishalla
•   Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!': pershendetje veteranve dhe te rinjve

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#43 ne: 26-07-2006, 15:16:06
eh ja dhe radha ime:

:albermiri, diplomat, komunist, campi, bufi, alimi, muhadithi, (pastaj ka dhe nga keto si: ylli drita zemra shpirti jeta ime etj dhe ka ato qe spo ka lezet me i ven ketu se ka femije :P )

:jam student ne nje fakultet per ashtu... punoj dhe kamm titullin aktual shef dhe drejtor

: jam nari na na 1001 penxheret aktualisht te 1001 minaret

:lexoj, fle gjume me shumice sa her gjej rastin, merem me net kryesisht lexoj gazetat dhe forumin tone qe na u be droge, shikoj tv sa me shume te jete e mundur discovery ch dhe national geogrphc.

: shprehja eshte "varja"

: sa per forumin marrshin na ymri jone administratoret :D

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
strano
#44 ne: 27-07-2006, 21:01:52
strano
25 vjec
Killer

najs tu mit ju!

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
swat69
#45 ne: 30-07-2006, 06:15:26
Prezantimi mund të përfshijë këto:
•   Emri swat ose orgi
•   Vendlindja Tiranë
•   Profesioni student
•   Hobi muzika
•   Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh.
                   Kurrë smund te vdes për atë qe besoj pasi mund ta kem edhe gabim
•   Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!' është e vetmja skute e lirë ku mund te shprehemi lirshem dhe pa censure :)

Hasta siempre las revoluciones


po fus edhe një foto timen qe kam dalë para disa muajsh :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#46 ne: 08-11-2006, 03:33:48


Emri (pseudonimi, nofka etj) ------ Lisa            Vendlindja --------- Tirane                            Profesioni----------Druvare
Hobi---------kam shume....psikologji , udhetimet, librat...uu edhe filmat (gjithmon pergjysem se me ze gjumi ne divan :D)
Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh-----pergjithsisht nuk perdore fjale te urta ne biseda te perdicme....
 Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!'------- me eshte bere  si ashashi qe mbaj te koka krevatit :D

Nuk deshet me per Belulin :D


 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#47 ne: 02-12-2006, 17:57:42

Ju lutemi, të mos bëhen komente ndaj prezantimeve të të tjerëve, e as të dilet jashtë teme. Faleminderit!

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer
CrAzYbUba
#48 ne: 12-02-2007, 15:33:09
Uaa un jam

bubaghetoo_elb :D

pasaj buBa eLB
pasaj crazyyybubaa

sherrxhiaaaaaaaaaaa dhe prishja forumeve LOL LOL
mos kini frik re

ca doja te thoja  ............ jam 14 vjece LOL

ika ime bolll ju shkrujta  :P

 • Postime: 31
sajmir pasha
#49 ne: 02-07-2007, 21:08:56

   

Te nderuar dhe te rrspektuar anetar te forumit,
Kam nderin t'i prezentohem juve. Jam sajmiri i martuar me një vejushë e cila ka një vajzë. Babai im është është martuar me vajzën e gruas dhe është bërë dhëndërr imi, dhe kështu, thjeshtra ime është bërë njerkë imja. Për më tepër, unë dhe gruaja e bëmë edhe një djalë. Ky fëmijë është djali i nënës së gruas së babait tim, pra kunat (vëlla i gruas) i babait tim, por si rrjedhojë, edhe daja im, meqë ai është vëlla i njerkës sime. Kështu, djali im është bërë dajë imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do të bëjë një djalë, ai do të jetë nip imi, sepse ai është djali i vajzës së gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund të jetë edhe nëna ime sepse ajo ështa gruaja e babait tim. Si rrjedhojë e kësaj, unë jam vëlla i nipit tim të vogël. Dhe si bashkëshort i nënës së saj jam edhe baba i kësaj, del se unë jam baba i nënës sime dhe vëlla i djalit të saj të sapolindur: pra jam gjysh i vetvetes.Ja pra une jam vete sajmir pasha
 

Sfida e re e Ledion Liços, prezantimi i “The voice”

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 20-09-2011, 06:50:03
nga Vip News
Fabregas është i Barçës, të hënën bëhet prezantimi

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 14-08-2011, 04:50:02
nga SportNews
ja edhe prezantimi im

Nisur nga teddyRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 27-07-2006, 20:02:13
nga kid
Prezantimi i pergjithshem i fese Islame

Nisur nga INDRITIRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 14-05-2005, 07:13:04
nga INDRITI
Prezantimi im me nje foto!

Nisur nga milanistiRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 10-08-2007, 15:51:45
nga Karatisti