×
Hyrja
Profili

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

· 260 · 19073

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#50 ne: 08-07-2007, 17:37:42
Të nderuar dhe te rrspektuar anëtar te forumit,
Kam nderin t'i prezentohem juve. Jam sajmiri i martuar me një vejushë e cila ka një vajzë. Babai im është është martuar me vajzën e gruas dhe është bërë dhëndërr imi, dhe kështu, thjeshtra ime është bërë njerkë imja. Për më tepër, unë dhe gruaja e bëmë edhe një djalë. Ky fëmijë është djali i nënës së gruas së babait tim, pra kunat (vëlla i gruas) i babait tim, por si rrjedhojë, edhe daja im, meqë ai është vëlla i njerkës sime. Kështu, djali im është bërë dajë imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do të bëjë një djalë, ai do të jetë nip imi, sepse ai është djali i vajzës së gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund të jetë edhe nëna ime sepse ajo ështa gruaja e babait tim. Si rrjedhojë e kësaj, unë jam vëlla i nipit tim të vogël. Dhe si bashkëshort i nënës së saj jam edhe baba i kësaj, del se unë jam baba i nënës sime dhe vëlla i djalit të saj të sapolindur: pra jam gjysh i vetvetes.Ja pra unë jam vete sajmir pasha
LOL LOL LOL LOL Sic themi ne ketej,you just made my day :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#51 ne: 09-07-2007, 07:43:04
s'e kishe lexuar kete me perpara ti moj :P
ehuuuu eshte shume e vjeter kjo, vjen dhe ne anglisht si version :D
guest16514
#52 ne: 13-08-2007, 17:47:53
Jom BASHKIMI prej Kumanove :P
19 vjecar, momentalisht STUDENT i NDERTIMTARIS

Ju pershendes te gjithve....

 • Postime: 16
Poseidon"E"2
#53 ne: 08-09-2007, 20:15:00
•   Emri pseudonimi, Poseidon 2
•   Vendlindja Vlore, Banues Durres Aktualisht Rrugve
•   Profesioni, po tu a them  trembeni
•   Hobi, Te  modeloj  bizheme
•   Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni "Mos i  Shiko  punen por   Gunen :P
•   Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!' as qe ja kam iden eshte  dita e  2 qe po  futem, me  te par me te bere,  do e le  mepas nje  mesazh  pasi te ndegjoj zinjalin akustik

 • Postime: 2
luanesha
#54 ne: 12-10-2007, 14:57:39
Emri: .luanesha.
Mbiemri: ...mretnesha
Vendqendrimi: -itali
Hobbys:      -    volejbolli
Partia: nuk me intereson politika
mire se ju gjej dhe te gjithe besimtareve mysliman ju uroj me shnet bajramin  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#55 ne: 12-10-2007, 14:59:40
mire se erdhe  Luanesha :perqafim


kalofsh saaaaaaaaa me mire ketu..

 • Postime: 61
 • Gjinia: Femer
sugarja8
#56 ne: 12-10-2007, 15:10:24
mirese erdhe luaneshe e gjall kissssssssss

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#57 ne: 18-10-2007, 15:47:02
Ja po prezantohet dhe plaku.

Milo Preshi (Kungulli). Mbiemrin Preshi e mbajta nga plaka se me pelqente shumë.
Lindur ne fshatin Kollotumba me 30 shkurt te vitit 1926.
Me shkolle fillore, te mesme, kurse te larten e lash se kisha një zyshke, derro fshatarke e skisha mendje për mesime.
Ushtrine e kam bërë ne Kurvelesh, aty zura gruan e pare dhe te dytë.
Kam nja 13 kalamaj meshkuj dhe 7 cope cupka.
Sa gra si mbaj mend sa kam patur, po nja 17 cope po njeher.
Ne fshat me mbajnë si bisnezmenin me te fuqishem se shes ne ditë një anë te samarait te gomarit me speca dhe anën tjetër me domate e kastraveca.
Gomarin e kam quajtur Murga për nder te gruas se 7 qe me tradhetoi me gomarin.
Kam ne shtepi dy lope, 3 vica dhe dele pa fund, se ato qe në vend te me pakesohen ato me shumohen dita ditës, dhe skam nerva ti numeroj, se sa here qe filloj e i numeroj me ze gjumi ne b...
Tani aktualisht banoj ne fshatin Kape te Peqinit, dhe njerëzitë sa here me takojne me thonë "Milo, KaPeqini goca te bukura?" e unë ua kthej, nuk i kap Miloja ato se vijnë vete.
Plaka ime është me shkolle te lartë për minatore, gjithmonë ka punuar ne Kombinatin e Tekstileve Çeliku i Partise.
Fjala e urte qe gjithmone me ka pelqyer: Femren e sotme mos e ler per neser.

Kjo ishte një prezantim i shkurter i Milos,

Doni te dini me? sperton Miloja, vetëm me pyesni.

Shendet e pare

Capkenja
#58 ne: 18-10-2007, 16:11:45
te hengert pleshti kete te uroj LOL LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#59 ne: 18-10-2007, 19:18:04
Ja po prezantohet dhe plaku.

Milo Preshi (Kungulli). Mbiemrin Preshi e mbajta nga plaka se me pelqente shumë.
Lindur ne fshatin Kollotumba me 30 shkurt te vitit 1926.
Me shkolle fillore, te mesme, kurse te larten e lash se kisha një zyshke, derro fshatarke e skisha mendje për mesime.
Ushtrine e kam bërë ne Kurvelesh, aty zura gruan e pare dhe te dytë.
Kam nja 13 kalamaj meshkuj dhe 7 cope cupka.
Sa gra si mbaj mend sa kam patur, po nja 17 cope po njeher.
Ne fshat me mbajnë si bisnezmenin me te fuqishem se shes ne ditë një anë te samarait te gomarit me speca dhe anën tjetër me domate e kastraveca.
Gomarin e kam quajtur Murga për nder te gruas se 7 qe me tradhetoi me gomarin.
Kam ne shtepi dy lope, 3 vica dhe dele pa fund, se ato qe në vend te me pakesohen ato me shumohen dita ditës, dhe skam nerva ti numeroj, se sa here qe filloj e i numeroj me ze gjumi ne b...
Tani aktualisht banoj ne fshatin Kape te Peqinit, dhe njerëzitë sa here me takojne me thonë "Milo, KaPeqini goca te bukura?" e unë ua kthej, nuk i kap Miloja ato se vijnë vete.
Plaka ime është me shkolle te lartë për minatore, gjithmonë ka punuar ne Kombinatin e Tekstileve Çeliku i Partise.
Fjala e urte qe gjithmonë më ka pëlqyer: Femren e sotme mos e ler për nesër.

Kjo ishte një prezantim i shkurter i Milos,

Doni te dini me? sperton Miloja, vetëm me pyesni.

Shendet e pare


LOL LOL LOL LOL ti te shkateron fare LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#60 ne: 19-10-2007, 09:05:52
Ja po prezantohet dhe plaku.

Milo Preshi (Kungulli). Mbiemrin Preshi e mbajta nga plaka se me pelqente shumë.
Lindur ne fshatin Kollotumba me 30 shkurt te vitit 1926.
Me shkolle fillore, te mesme, kurse te larten e lash se kisha një zyshke, derro fshatarke e skisha mendje për mesime.
Ushtrine e kam bërë ne Kurvelesh, aty zura gruan e pare dhe te dytë.
Kam nja 13 kalamaj meshkuj dhe 7 cope cupka.
Sa gra si mbaj mend sa kam patur, po nja 17 cope po njeher.
Ne fshat me mbajnë si bisnezmenin me te fuqishem se shes ne ditë një anë te samarait te gomarit me speca dhe anën tjetër me domate e kastraveca.
Gomarin e kam quajtur Murga për nder te gruas se 7 qe me tradhetoi me gomarin.
Kam ne shtepi dy lope, 3 vica dhe dele pa fund, se ato qe në vend te me pakesohen ato me shumohen dita ditës, dhe skam nerva ti numeroj, se sa here qe filloj e i numeroj me ze gjumi ne b...
Tani aktualisht banoj ne fshatin Kape te Peqinit, dhe njerëzitë sa here me takojne me thonë "Milo, KaPeqini goca te bukura?" e unë ua kthej, nuk i kap Miloja ato se vijnë vete.
Plaka ime është me shkolle te lartë për minatore, gjithmonë ka punuar ne Kombinatin e Tekstileve Çeliku i Partise.
Fjala e urte qe gjithmonë më ka pëlqyer: Femren e sotme mos e ler për nesër.

Kjo ishte një prezantim i shkurter i Milos,

Doni te dini me? sperton Miloja, vetëm me pyesni.

Shendet e pare
SHUME SHUME I BUKUR, I FRESKET DHE ORIGJINAL SI GJITHMONE! Prezantimi me i bukur, me humoristik e me fantastik. Sigurisht s'presim tjeter prej teje Shoku Fshatari Milo. Xhan Xhan Xhaxhi Milon. LOL

 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#61 ne: 19-10-2007, 19:23:29
Milo qenke icik rahat nga menja ti LOL hahaha  :P

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#62 ne: 19-10-2007, 19:43:24
rahat kujt i thone mi cupke? po pse ste pelqeu ty moj, plakut aq ja ndjen edhe po sja pelqeve, plaku ate biografi ka, ca jane ballista ca jane fshista , ca jane picista si une, qefli femrash edhe plak me NAMUZ,

 • Postime: 201
biligoa
#63 ne: 27-10-2007, 16:49:54
biligoa- emer perkdheles po jo goa vetem bili
gjinija  female
e lindur: e ritur,e mplakur
profesjoni: bum-bum se s'ka gjal nane qe sja mari pushten prej dore
hobi:cdo gje qe quhet art
fatkeqsi eshte te jesh e squte,fat te jeshe e buker
ju puc te gjitheve dhe te keni respek se jam me e vjetra ketu..............

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#64 ne: 27-10-2007, 23:17:52
biligoa- emër perkdheles po jo goa vetëm bili
gjinija  female
e lindur: e ritur,e mplakur
profesjoni: bum-bum se s'ka gjal nane qe sja mari pushten prej dorë
hobi:çdo gjë qe quhet art
fatkeqsi është të jesh e squte,fat te jeshe e buker
ju puc te gjithëve dhe te keni respek se jam me e vjetra këtu..............

Përshëndetje Patriote :)
Uroj te ja kalojsh mirë këtu, por se di a je ma e vjetra ne mesin tonë.
Sa i përket moshes ke shumë konkurence, duhet te shtyhesh me mua e me do plaka tjera si puna ime. :D
Mos harroj, shihe plakun sipër teje qe e ka nxjer foton ku puthet me at katundaren bjonde! LOL ;) Të duket i ri ai ty? :D • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#65 ne: 29-10-2007, 14:23:22
biligoa- emër perkdheles po jo goa vetëm bili
gjinija  female
e lindur: e ritur,e mplakur
profesjoni: bum-bum se s'ka gjal nane qe sja mari pushten prej dorë
hobi:çdo gjë qe quhet art
fatkeqsi është të jesh e squte,fat te jeshe e buker
ju puc te gjithëve dhe te keni respek se jam me e vjetra këtu..............

Po ti femer qenke, une te kisha marre per djale.........edhe me mire keshtu  ;)

Mirseerdhe dhe t'ia kalosh sa me mire  :)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#66 ne: 29-10-2007, 16:45:40
Mire se Erdhe Biligoa  :perqafim

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#67 ne: 01-11-2007, 20:54:38
biligoa- emër perkdheles po jo goa vetëm bili
gjinija  female
e lindur: e ritur,e mplakur
profesjoni: bum-bum se s'ka gjal nane qe sja mari pushten prej dorë
hobi:çdo gjë qe quhet art
fatkeqsi është të jesh e squte,fat te jeshe e buker
ju puc te gjithëve dhe te keni respek se jam me e vjetra këtu..............

Cupke e prure koken ti, aty te plasesh, oh se mos kam pune tjeter une e te rri te te uroj.

Ti moj Aida e Verdit, plak te dukem une ty moj e uruar, keshtu ne pamje te jashtme ashtu dukem, por ne tru e ne zemer jam i ri moj te keqen, pale ne te jashtmet, a tutje, se e lexoi plaka llafosjen tende e me tha, pse o Milo, plak je ti, tuuuu ziefte i thashe, kaq vite bashke tani po e dallon, jo mo me tha, po ja ajo Verdi e Aides e kish çkruajturr per ty.

 • Postime: 201
biligoa
#68 ne: 22-03-2008, 15:47:26
Ju pershendes te gjithve qe me keni be respekt

 • Postime: 162
 • Gjinia: Femer
hurma
#69 ne: 26-03-2008, 14:42:46
E pashe pak vone une kete nenforum  :-[

Po prezantohem edhe une:

Emri: Genta
Gjinia: Femer
Lindur: ne Tirane, Albania
Mosha: 23 vjec
Hobi: udhetimet, muzika, leximi, kercimi

.... kaq per tani  :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#70 ne: 27-03-2008, 06:44:39
biligoa dhe gentushe, mire se erdhet! :)

Ia kalofshi sa me mire ketu mes nesh. Dhe mos e ngacmoni shume Xha Milon, se eshte plak me namuz :P :D

 • Postime: 176
Lamtumire
#71 ne: 29-03-2008, 03:26:32
Mirembrema, bashkeatdhetare te dashur!

Emri: Drilon
Mbiemri: Merkuri
Seksi: I virgjer
Datelindja: 12 dhjetor '84, nje te enjte pasdite, ora; 16:47,32.
Jetoj: i gjall - ne Suedi
Gjendja civile: I qet dhe i civilizuar
Profesioni: Valltar
Interesat: Gjestet sportive
Origjina: nga shteti Newborn Kosova

Ju faleminderit!!

 • Postime: 236
Nadja
#72 ne: 23-05-2008, 10:30:34
Nadja :)

Pershendetje te gjitheve :)

 • Postime: 57
 • Gjinia: Femer
ketrusha
#73 ne: 20-07-2008, 18:54:54
•   Pseudonimi: Ketrusha
•   Vendlindja: Prizren
•   Profesioni: Nxenese
•   Hobi: Letërsia, Psikologjia  Muzika etj
•   Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh: Shiko pinen mos shiko gunen
•   Opinioni juaj për forumin 'Zëri YT!': Me pëlqen shumellojshmeria e temave.
JU DUA :perqafim

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#74 ne: 21-07-2008, 08:56:01
ketrusha, mire se erdhe! :)
 

Sfida e re e Ledion Liços, prezantimi i “The voice”

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 20-09-2011, 06:50:03
nga Vip News
Fabregas është i Barçës, të hënën bëhet prezantimi

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 14-08-2011, 04:50:02
nga SportNews
ja edhe prezantimi im

Nisur nga teddyRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 27-07-2006, 20:02:13
nga kid
Prezantimi i pergjithshem i fese Islame

Nisur nga INDRITIRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 14-05-2005, 07:13:04
nga INDRITI
Prezantimi im me nje foto!

Nisur nga milanistiRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 10-08-2007, 15:51:45
nga Karatisti