×
Hyrja
Profili

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

· 260 · 19072

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#75 ne: 13-08-2008, 15:14:19
Pershendetje te gjitheve!!!!  :-)

Pseudonimi:  Masha
Vendlindja: Shkoder
Mosha:      22 vjec
Diplomuar:  ne Psikologji
Hobi:       Udhetimet,muzika,leximi,filmat.....
Fjalet i urta i perdor ne varesi te situates (temes se bisedes)
Me terhoqen vemendjen temat dhe menyra e diskutimit ne kete forum (ku nuk mungon as humori)ndaj vendosa te jem e une  nje "zeriste"  ;)


 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#76 ne: 18-08-2008, 22:42:46

Emri: Dorina

Vendlindja: Viene

Profesioni: studente

Hobi: te vallzoj, te luaj voleboll dhe te shetise neper qytete te ndryshme..

Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh:

- Dita me e bukur nga te gjitha eshte ajo ne te cilen s'kemi qeshur.
- Po te mos kishte jeta vuajtje, s'do t'ia dinim vleren gezimit.
- Cfare bukurie eshte te takosh njeriun qe nuk lavderohet e meriton te jete i lavderuar.

Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!:  No Comment ;)

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#77 ne: 18-08-2008, 22:44:48
Grüß dich Dor!na ;)

Pershendetje nga Grazi.

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#78 ne: 18-08-2008, 22:48:06
woww Danke! ;)

edhe un Te pershendes!!

 • Postime: 4261
Charlie
#79 ne: 18-08-2008, 22:53:38
Mire se te gjeta edhe njeher Dorina :D...shpresoj qe do te kalojm mire ne vazhdim ;)


Te pershendes edhe une

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#80 ne: 18-08-2008, 22:54:18
Ein "Wiener Schnitzel" paska ardh kendej :P ... oder um etwas netter zu sein, eine portion Eiscreme vom Tichy... ;)
Mirë se erdhe!   :perqafim

Psikologe Shkodrane, edhe ty te përshëndes moj naqe.  :perqafim

Kini kujdes nga ky edepsezi Charlie se nuk la vajzë pa nguc! :D

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#81 ne: 18-08-2008, 22:58:24
Mirë se Ju Gjeta ;)

hehehe Aida nëse te shkon mendja për Eiscreme eja kendej dhe shkojm se bashku te Tichy ;)

Flm qe me tregove për Charlin, po leqe prej ne fillim e kuptova un se cfar malli esht, be qejf ti ;)

 • Postime: 4261
Charlie
#82 ne: 18-08-2008, 23:00:33
O Dorina lere se ca flet ajo se ka inat :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#83 ne: 21-08-2008, 15:30:30
Ta prezantoj edhe une veten pak aa??? :D

 • Postime: 12234
Lefter
#84 ne: 27-08-2008, 00:54:51
Eeeeeeeeeee  erdhi radha te prezantohem  edhe une pak... :P

Emri:Lefter Leftaq i Majti(nipi i Xha Milos  :D)

Vendndodhja:Andej kendej

Mosha:Aq sa  me nevojitet...

Profesioni:Mashtrues me nam...

Hobi:Zockat,zockat,zockat....

Fjala e urte:
My name is Bobby Party is my HOBYyyy...


Per pyetje tjera pyetni njera tjetren se te gjitha me njifni mua. :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#85 ne: 27-08-2008, 11:41:17
Hajt edhe une se nuk e kam pa kete teme ne fillim :D

Emri Trendeline (E.......)

Mosha Sa gjyshja binjake jemi LOL

Profesioni  Shume kam po asnje nuk me nevojitet :D

Hobi.. skam gje hobi une ku rafsha mos u vrafsha :D

Tjeter ska

P.s Jam dreq vallai e mohoj vet

Shnet te gjithve :)

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull
Macoku1
#86 ne: 28-08-2008, 15:36:20
Emri   Macoku1

Mosha  sa sta pret mendja

Hobi Spoti

Profesioni  Gocat

Komentet per ZY.....Fantastik ;)

Mire se ju gjej te gjithve :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#87 ne: 30-08-2008, 11:38:58
Mire se na erdhe macok :)

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#88 ne: 30-08-2008, 13:49:05
Prsh te gjithve :)

Emri  Fatjeta :)

Mosha Gati 24 edhe do dite :D

Vendndodhja  Suedi

Hobi   Te lexoj dhe te kercej :D

Profesioni   Studente

Mire se ju gjej :)

 • Postime: 4261
Charlie
#89 ne: 30-08-2008, 14:38:48
Mire se erdhee Fatjeta shpresoj qe te kalosh sa me mire ketu me ne :)p.s Si duket e paskemi ditelindjen afer se edhe edhe do dite e kam dhe per koecidence edhe une i bej 24 :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#90 ne: 30-08-2008, 15:37:17
Mire se erdhe Fatjeta :)..emer shum i bukur :)

P.s Ruaju ketij siper te fike deren :D :D

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#91 ne: 31-08-2008, 15:49:04
Flm ju te dy :)

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#92 ne: 31-08-2008, 15:50:10
Mire se erdhe Fatjeta.. caste te kendshme ketu ne forum ;)

 :perqafim

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#93 ne: 28-09-2008, 22:18:51
,..
« Editimi i fundit: 01-05-2012, 19:05:01 nga ßåвʏ&мє »

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#94 ne: 28-09-2008, 22:21:59
megjithe keto karakteristika..pa dyshim qe do kalosh mire
 :D :P ( shaka)


caste te kendshme.. :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#95 ne: 28-09-2008, 23:06:43
...MSE... :)

 • Postime: 4261
Charlie
#96 ne: 28-09-2008, 23:07:20
Edhe pse paske keto karakteristika ka ketu qe jan mbi kulm rrenca dhe dallavergji dhe se nuk mund te jav kalosh :D

Sa per zocka paske hobi te mir po keto jan te zena :D


p.s Mire se erdhee

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#97 ne: 29-09-2008, 00:47:43

Sa për zocka paske hobi te mir po këto jan te zena :D

p.s Mirë se erdhee

Hajt mos ke frike e burre i dheut.. :D..ku pe din ti bre se jane te zena te gjitha?..se mos i ke pronsu ti a? :D

 • Postime: 4261
Charlie
#98 ne: 29-09-2008, 12:40:14
Normal qe i kam pronsu dhe te mijat jan krejt keto :D


b.t.w. Mire se erdhee :D :P

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#99 ne: 29-09-2008, 18:53:07
Po te genjen ky siper shume ty Aleks....se ja une jam e pa pronesuar psh. :D

P.s Mire se erdhe....do kalosh mire ketu ;)
 

Sfida e re e Ledion Liços, prezantimi i “The voice”

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 20-09-2011, 06:50:03
nga Vip News
Fabregas është i Barçës, të hënën bëhet prezantimi

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 14-08-2011, 04:50:02
nga SportNews
ja edhe prezantimi im

Nisur nga teddyRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 27-07-2006, 20:02:13
nga kid
Prezantimi i pergjithshem i fese Islame

Nisur nga INDRITIRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 14-05-2005, 07:13:04
nga INDRITI
Prezantimi im me nje foto!

Nisur nga milanistiRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 10-08-2007, 15:51:45
nga Karatisti