Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht) - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

Prezantimi i Zeristeve (shkurtimisht)

· 260 · 22000

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-01-2006, 15:18:48
Të nderuar anëtarë të Komunitetit  'Zëri YT!',

Kjo temë le të shërbejë për t'u njohur më mirë mesveti, nuk jeni të thirrur të jepni të dhëna (personale), që ju mund t'i konsideroni mjaft private, por diçka rreth vetes që ju i mendoni se mund t'ia thoni dikujt që ju mund ta konsideronit bashkë-shtegëtar.

Si preferohet të jetë prezantimi?

Prezantimi mund të përfshijë këto:
Emri (pseudonimi, nofka etj)
Vendlindja
Profesioni
Hobi
Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh
Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!'


Nderimet tona!
Stafi

p.s., JU lutemi, të mos bëhen komente ndaj prezantimeve të të tjerëve, e as të dilet jashtë teme. Faleminderit!
« Editimi i fundit: 21-07-2008, 08:50:33 nga Syrgjyn »

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-01-2006, 06:48:46
Hajde se po e nis un i pari se asnjëri nuk po prezantohet.

Emri: Bernard mosha......... shikone te profili.

Vendlindja Elbasan për momentin jam me studime ne Austri me pëlqen shumë Futbolli & Muzika dhe Politika.

Zeri YT është forumi qe bashkon te gjithë shqiptarët anë mbane botës.


 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 30-01-2006, 09:11:56
Miredita Berni dhe te gjithe anetareve te tjere te ketij forumi,

Une jam Kela dhe eshte hera e pare qe shkruaj ne kete forum. Ka qene nje ftese nga nje anetare e ketij forumi qe me beri te lexoj temat qe diskutoni ketu, dhe me thene te drejten me pelqeu menyra, thellesia dhe debati mes jush prandaj edhe vendosa qe tju shoqeroj.

Kam 6 vite ne Angli, ku u diplomova dhe po bej specializimin ne degen Finance.  

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-02-2006, 05:10:45
une jam arjeti dhe per momentin ndodhem ne greqi. jam 21 vjec kam studiuar per gazetari<nuk e mbarova dot> tani jam emigrant ne greqi dhe punoj si kamarjer. me pelqen shume te flas mee njereit dhe te marr mendime te ndryshme. hobi im te pyes gjithmone.

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 05-03-2006, 19:10:36
peshendetje, jam mario, 21 vjeq, jetoj ne itali prej 9 vite,

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 13-03-2006, 23:14:33
 Përshëndetje t'gjithëve i her jeni si shpirt........ hmmmmm:

Emiljano e kam emrin..
24-vjeç bëra me 1-shkurt :pafshim
Nga Durresi, jetoj ne Portsmouth usa.......

......shpresoj t'ja kalojm mirë se bashku,jam çun qe s'prish qejf kollaj, gallat/harmoni kaloj  shumicen e kohës.... :D me mungon fort shoqëria  ne Shqipëri...... :(  mundohem t'rri ne kontakt me Shqiptar/e  nga ç'do cep i botës,te njifem  sa me shum me patriota e kam si "hobi"  hmmmmm: ........
keni pytje...?...thujeni pra ca prisni....... :D ...pacim!

ps>s'po gjeja temen e prezantimeve e shkruajta ketu........mrena mundesive  moderatoret levizeni postimin tim atje ku duhet.... :S  ..flm!

 • Postime: 224
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 14-03-2006, 14:48:31
 :)Pershendetje Te gjitheve, Jam Genti (ose siç me njihni "Electroni Lire"), me ka ngele ky pseudonim se jam si nje electron pa orbite, Jetoj ne Tirane dhe vazhdoj shkollet tek S.F. Mosha (me pyet vete). Jam nje DJ dhe dhe dhe,  kush ka pyetje te me pyes...shprehuni lirshem
  ;)tung;)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 14-03-2006, 16:35:13
•   Pseudonimi: Syrgjyn
•   Vendlindja: Tiranë
•   Profesioni: Specialist i teknologjise se informacionit (IT)
•   Hobi: Kompjuterat & Interneti, Letersia, Psikologjia
•   Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh: "C'mendojne te tjeret per ty s'eshte puna jote."
•   Opinioni juaj për forumin 'Zëri YT!': Me pelqen shumellojshmeria e temave, gjeresia e debateve dhe komunikimi mes anetareve. Moderatoret mund te jene pak me te rrepte, pasi plot postime jane "pa lidhje".

 • Postime: 39
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 19-03-2006, 12:42:00
Emri  :Edmond
Mbiemri:Nuk o me randesi
datelindje :22.09.1982
vendlindja :Pejon
HObi Rapi

Edhe shume sende kam me ju thone po   ma mire   po e lo per tjera  hera


mpuuq

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 28-03-2006, 07:19:50
PERSHENDETJE TE GJITHVE.

Un quhem Volti
Mosha 24 vjec
Banues ne Tirane
Hobi im eshte Futbolli

:Ne kte forum u futa rastesisht edhe mendova te regjistrohem, forumet i frekuentoj edhe besoj se po me pelqeu edhe kte forum do e vizitoj shum shpesh.

Mire se ju gjeta  :D

 • Postime: 1757
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 30-03-2006, 20:48:56
•   Emri (pseudonimi, nofka etj) - Rrushe,
•   Vendlindja - Iliride,
•   Profesioni - Studente,
•   Hobi - Gjimnastika,
•   Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh - Edhe trimave u ndihmon Fati,
•   Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!' - Zeri Yt eshte Zeri Yne, ku "secili mbret ve flamurin e vet".


 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 03-04-2006, 14:01:37
Pershendetje jam gimi nga fieri 22 vjec.Kam ardhur ne itali para 3vjetsh si student studioja artet e bukura ,por nuk munda ta vazhdoja dot.Tani punoi.Eshte  hera e par qe futem ne forum ,besoi se do ja kalojm mir bashke.    ciao ;)

 • Postime: 86
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 10-04-2006, 12:46:03
pershendetje te gjitheve:

quhem sualdo

morsha 23 vjec

vendlindja KORCE

profesioni : student ne fkultetin ekonomik

hobi im futbolli

skuadra e preferuar INTERNAZIONALE MILANO

thenia ime e preferuar CARPE DIEM (mere lehte)

dicka per kete forum:  interesant dhe shume i kendshem.

aldo

 • Postime: 56
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 11-04-2006, 14:42:53
Tungjatjeta!

Emri im eshte Erinda.

Jam gati 20 vjec.

Vendlindja Elbasan
Por kam jetuar 5 vjete ne Greqi (Selanik) dhe tani studjoj gati nje vit ne Amerike (Montana) per Art.

Hobet e mia : muzika, filmat, udhetime kudo, metafizika, arti (vizatim, pikturim, fotografi), etj.

Fjale e urte : Ndoshta nuk ka shume kuptim sepse eshte e perkthyer nga origjinalja ne greqisht << Cdo njeri e merr frymezimin nga bota qe ai njeh>> , por per mua ka kuptim qe njerezit nuk jane njelloj per arsyen qe nuk jane rritur ne te njejtat kushte dhe ambjente si te tjeret.

Une u gjenda ne Zeri yt rastesisht duke kerkuar per site me flamur shqipetar. Dhe pastaj u gjenda ne Galerine e forumit dhe me pelqeu shume. keshtu qe u rregjistrove. Besoj qe eshte nje forum shume i mire per te mbajtur shqipetaret e Shqiperise dhe te diasporas te bashkuar dhe te aktivizuar!

Suksese!
   ;)

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 18-04-2006, 07:52:52
Tungjatjeta dhe nga mu :p


Quhem - Aurora . Z
jam - 19 vjece
jetoj - ne Usa (NY)
hobi- muzika , sporti , kam shum pertoj ti shkruj
studioj - per para legal studies (per robt qe sdin anglisht eshte kshu PUN me AVOKAT-si
Vendlindja - Vendrritja : ELBASAN
Origjina : KORCA DE  

Hmmm doni ma re ?

Fjal e urte -- kam shum i perdor kur me vin rasti  

Jam shum goc e urt nuk cys njeri dmth :p ELBASANLLIJE MA :p


JU puth shum te gjithve :P

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 20-04-2006, 15:57:21
Mire se u gjeta te gjitheve

EMRI  -    LORENC
MBIEMRI-...........
DATELINDJA    1981
JETOJ -ANGLI
HOBI RAP,FUTBOLL,MAKINAT SPORTIVE

PEACE ALL

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 20-04-2006, 16:29:45
Emri: ..
Mbiemri: ...
Ditelindja:..
Vendlindja: ...
Vendqendrimi: -Belgjik
Profesioni:   -       zanatiim
Hobbys:      -    Sporti interneti  
Partia:  -  kum than shum her Pkd
Gjendja juaj civile:- Beqar her me pare her pa pare
Libri me i preferuar: - shtat dit e shtat net
Filmi me i preferuar: -Maksi i terbuar-dhe titanik.
Cfar auto vozit:  -vozis Bmw me dlita
Cfar pije te pëlqen: -Uji-qaji-kafe ne sabah
Cili artist te pëlqen: -Alpaqino-Antonia banderas
Cila artiste te pëlqen:- krejt-gjonifer lopez
Cfar muzikë degjon:- gjithfare por rrall
Këngëtari/ja qe preferoni: -shkurtja/iliri
Cfar ushqimi te pëlqen:- Pite- pasul-Krelan
Ku e kaloni kohën e lirë: - Kat muj m'varet
Motoja me te cilën sherbeheni:- T' punojm dhe jetojm sot se bashku se nesër do të ndahemi..?
« Editimi i fundit: 20-04-2006, 16:43:59 nga Stafi »

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 21-04-2006, 17:01:12
Rradha ime  :D

Emri: Kur linda une babi donte te ma vinte emrin Erika,por ja qe s'donte mami  :D
Vendlindja: Qyteti i trimave,qyteti i Skenderbeut,-(e kam fjalen per ekipin e futbollit LOL  :D )
Mosha: As e vogel as e madhe  :D
Hobi: Ky forumi LOL  :P
Shprehjet qe me pelqejne me shume:
1- Po nuk kalove ne tunelet e vuajtjes nuk ke per ta kuptuar sa e bukur eshte lumturia  :)
2-It is nice to be important,but more important is to be nice  :)
Opinjoni im: Zeri yt the best  ;)


 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 28-04-2006, 02:44:11
EMRI...landi
VENDILINDJA...no coment
MOSHA...23
HOBI..calcio
SHPREHJET QE ME PELQEJNE ME SHUME..
................... ....
...................

 • Postime: 41
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 29-04-2006, 05:40:32
Miredita te gjitheve.....quhem Besa jam 21vjec,jetoj ne VLORE,studioj Drejtesi.Me pelqen shume Muzika,piktura dhe cmendurirat......

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 29-04-2006, 06:12:10
dhe une jam hamdiu, nga kumanova,student ne fakultetin ekonomik, hobi arti dramatik dhe jam 19 vjec...

#21 ne: 30-04-2006, 13:39:01
 Emri (pseudonimi, nofka etj)-Sic ma dini te gjithe...
•   Vendlindja-ne maternitet kati 2 ,dhoma 212 krevati 7
•   Profesioni-Zbus burrat
•   Hobi-Te rraf njerez si puna jote
•   Fjalë e urtë që ju pëlqen ta përdorni shpesh-Mirmengjes interes
•   Opinioni juaj për forumin  'Zëri YT!'-ku ka si ky.Eshte Nr 1 yll bote e kam.
-

#22 ne: 03-05-2006, 19:04:28
EMRI:me pëlqen kur me thërrasin ENGJELLI_CARLIT
MBIEMRI:ky qe kam un s'ka mbiemer..
MOSHA:18
VENDLINDJA:elbasan
HOBI:hedhja me parashute
KAM ME PERZEMER:macokun tim
MERREM:baj sikur mesoj.
ENDRRA:te botoj nje liber
PELQEJ:te shoh filma dhe te fle shume gjume ne mengjes...
SHPREHJE:hhhmmmmmm...shume
MERREM ME SHUME NE DITE:kompjuter dhe natyrisht forumin tone.
NDODHEM:...kudo....

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 04-05-2006, 16:55:20
EMRI: Te gjith me therrasin "shoku"
MBIEMRI: S'me pelqen ta them.
MOSHA: gati 21.
VENDODHJA: Ne qytetin e penzionereve.
HOBI: Sorollatja
PROFESIONI: Shkoj nganjeher ne fakultet
ENDRRA: te kem 4 gra
CKA ME PELQEN: Femrat dhe Parfumet.
SHPREHJA: Ti je aj qe duhet.
KOHA E LIRE: Asnjehere sjam i zene.
MOTOJA: Shko rrasja i gjumi.

 • Postime: 221
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 06-05-2006, 10:56:01
Emri:Loni me therrasin
Mbiemri:Ska aq rendesi
Mosha: Ate moshe qe me se shumti e kendojne neper kenga dashurie.
Vendodhja: Shume afer nje Kalaje perhere te gjalle...
Hobi: Futbolli tejmase, interneti,leximi
Profesioni: Po studioj njehere ne fakultetin Ekonomik, te shohim me vone cka don te dale prej kesaj, dmth student.
Shprehja:1.Ske cka me ba;2.Durim durim (saber saber), behet mire.3.
ncncncncncn( kjo nuk eshte ndoshta shrehje por dy lloj shkronja te cilat koha mi imponon t'i shqiptoj me goje, cudirat me bejne qe une shpeshhere te them "ncncncnncnc".)
Enderra ime:Te behem Pr.Dr, Menaxher i rangut te larte, dhe te kem pasuri me te cilen do t'i ndihmoja shume te varferit dhe bonjaket(jetimet).
Motoja:Merr mesim nga e kaluara, per te vepruar sot, duke mos harruar te nesermen si dicka e panjohur.(njera nga motot e mia).

Ndoshta e zgjata.
 :) :)
 

Temat e fundit