Profesioni i antarit/es siper jush...? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Profesioni i antarit/es siper jush...?

Profesioni i antarit/es siper jush...?

· 1202 · 15831

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 19-10-2011, 10:46:12
punon corape tleshta x dimer :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#526 ne: 19-10-2011, 21:14:15
animator ne kopeshtin zoologjik

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#527 ne: 19-10-2011, 22:12:07
spiune hahahaha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#528 ne: 19-10-2011, 22:19:38
nuk eshte profesion

kjo oratore

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#529 ne: 19-10-2011, 22:22:11
Investigatore private .Kjo dhe cimi shaqirit jan te vetmit ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 19-10-2011, 23:26:40
mjelese e demave :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#531 ne: 20-10-2011, 08:55:18
Pezevenk... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#532 ne: 20-10-2011, 10:02:34
profesione jo epitete o people...
Ky prostitute mashkull hahhaha

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 20-10-2011, 12:19:19
nxenese :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#534 ne: 21-10-2011, 15:37:43
komandanti i kopshit zoologjik

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#535 ne: 21-10-2011, 20:21:44
Akshije.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#536 ne: 21-10-2011, 20:32:43
e ca do me thone????? :P

ky bankier

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#537 ne: 21-10-2011, 21:46:14
Duhet te jesh tironse e vjeter  ;)                              -Provokuese.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 21-10-2011, 22:06:37
ajo esht katnare tirone :P                ky punon nfabrike te cokollatave : o kurnac qerasi gocat e forumit me na nje coko se mezi i kemi :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#539 ne: 21-10-2011, 23:25:36
o shoku pse e shet sikur me njeh...une jam jugore e lindur ne tirane....lidhjen me katunin e tirones ec se folim i here tjeter LOL

ky punonjes gjelberimi pas 12 te nates

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 21-10-2011, 23:28:23
o shoqja mantaxhere  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#541 ne: 21-10-2011, 23:29:55
kjo eshte bussiness owner  :perqafim....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 21-10-2011, 23:31:03
do behesh mantaxherja ime se do behem kengetare nga sot hahaha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#543 ne: 21-10-2011, 23:32:30
hahhahahhaha vetem si nasi gjymi joooo
do vec tek ajo voice of albania mi??? Uaaa ikim bashke mi

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 21-10-2011, 23:33:21
sme degjove sot mi :(

me voto se te griva LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 21-10-2011, 23:42:00
sme degjove sot mi :(

me voto se te griva LOL
   

Cila ishe bre se mu than syte tuj e shiqu deri tani :D   :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#546 ne: 22-10-2011, 11:42:27
ndjeks i zockave :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#547 ne: 22-10-2011, 12:21:12
bojaxhi......

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 22-10-2011, 12:46:23
mjelese e desheve :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#549 ne: 22-10-2011, 22:31:21
rrobaqepes

Temat e fundit