Profesioni i antarit/es siper jush...? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Profesioni i antarit/es siper jush...?

Profesioni i antarit/es siper jush...?

· 1202 · 15934

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#625 ne: 01-11-2011, 13:49:25
zjarrfikse :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#626 ne: 01-11-2011, 14:27:16
Polic

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 01-11-2011, 14:33:46
shefja ime :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#628 ne: 01-11-2011, 15:07:05
vartesi im

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#629 ne: 01-11-2011, 17:08:16
Ambasadore.                                  USA.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 01-11-2011, 17:59:50
PDG te Sony  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#631 ne: 01-11-2011, 21:22:41
kamariere

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 01-11-2011, 22:07:44
Mishel largohu mos bej si kercimtare :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 01-11-2011, 23:01:58
sekretaresh ne xyren time :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#634 ne: 02-11-2011, 09:33:23
Stjuardes LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 02-11-2011, 11:11:38
gjeodete :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#636 ne: 02-11-2011, 11:23:50
gjeolog

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 02-11-2011, 11:32:13
sipas avatarit kjo i ka qejf puthjet :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#638 ne: 02-11-2011, 11:50:20
Profesioni o Gimceeeee

kjo aktore

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 02-11-2011, 12:21:49
puthjet ka profesion :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#640 ne: 02-11-2011, 12:37:11
carje e kokes ka per zanat

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 02-11-2011, 12:52:07
kjo pelqen carjet :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#642 ne: 02-11-2011, 12:54:03
ky gjeometer

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#643 ne: 02-11-2011, 14:08:02
shkrimtare

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#644 ne: 02-11-2011, 14:46:40
Moderatore

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#645 ne: 02-11-2011, 19:02:52
tradhetare :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#646 ne: 02-11-2011, 19:07:53
Ky me pall ne dor si skenderbeu vetem se nuk lufton turqit por........  . ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 02-11-2011, 20:28:34
greket dhe serbet

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#648 ne: 02-11-2011, 20:35:07
montator

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 02-11-2011, 20:47:43
kjo larte vetem rri :P

Temat e fundit