S'do doja te isha vajzë sepse... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

S'do doja te isha vajzë sepse...

S'do doja te isha vajzë sepse...

· 135 · 8718

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-01-2007, 05:58:42
Shyqyr Zotit jam djalë me rr te fortë :D :D

1- një dhimbje veshkash nuk e duroj dot jo më me dal jashtë kapaciteteve diametrale gjatë lindjeve

2- me pas qen vajzë do kisha qen i detyruar me nejt shumeicen e kohës ne shpi, kshuqe do isha cmend nga gjumi i tepert

3- vetëm një fill pelhure ne prapanic s'është fare i rehatshem

4- me 100 % qe po të kisha qen goce do isha be kurvicke qysh ne femini
« Editimi i fundit: 11-01-2007, 06:05:12 nga Syrgjyn »

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-01-2007, 06:03:41


4- me 100 % qe po të kisha qen goce do isha be kurvicke qysh ne feminiPse s'je? :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-01-2007, 06:07:13


Pse s'je? :D

zogu ec iher ktu bej i piruet dhe kuptoje cte ndodhi :D :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 11-01-2007, 06:10:49
-Pse cunat jane si karkalecat?
-Sepse i kane te gjitha te mira pervec kokes :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-01-2007, 06:16:17
- sepse te kembet duhet te kene nje fuqi te madhe shtytese per te care para

pergjigjen tjeter ta jap me vone :D :D

#5 ne: 11-01-2007, 10:35:42
vetem per ato dhimbjet e lindjes. :-[.shyqyr qe nuk jam goce. :P.se per te tjerat nuk do e kisha problem shume. :engjell:.do i perdridhja cunat. hmmmmm:

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-01-2007, 12:01:41
sdo desha te isha goce se gjithmone do qendroja poshte.ndersa djali qendron siper.dhe mu kjo me pelqen me shum.kush rrin e mban gjith ate peshe aman.:D:D:D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 11-01-2007, 16:19:46
Shyqyr Zotit jam djalë me rr te fortë :D :D

 ......une si femer qe jam nuk e di por mendoj se ne fjalen "Djale" nuk ka  "rr" 

Aman me thoni nga e gjeti "rr" ky mos ja ka vjedhur ky djaloshi ndonje burri :D 

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 11-01-2007, 16:23:01
sdo desha te isha goce se gjithmonë do qendroja poshtë.ndërsa djali qëndron sipër.dhe mu kjo me pëlqen me shum.kush rrin e mban gjith atë peshe aman.:D:D:DNdoshta ka ardhe koha te nderrosh partner........:D Vertet se po me habit nuk ke bere asnjehere seks dhe ta kesh femren siper apo anash apo mbrapsht apo.........me duket se e zgjata shume :D LOL

#9 ne: 11-01-2007, 16:56:36

 me 100 % qe po të kisha qen goce do isha be kurvicke qysh ne femini
[/quote]Ehuuuuuuuuuuuuuuuu me kete i vure kapak ti :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 11-01-2007, 17:29:57
Ai shprehu një boshllek qe kish kohe qe e ndiente moj capkene. LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL Nuk thua shyqyr qe u hap ky diskutim qe u zbraz i shkreti..... :D :P

#11 ne: 11-01-2007, 17:44:10
Ahahha i ka ngel peng thua..une sdo te doja te isha vajze vetem per nje arsye dhe vetem per nje"Pse dreqin duhet ta perkedhel une partnerin qe ta zer gjumi dhe jo ai mua'?Kam gjithe diten qe e pyes veten.Marr e jap ,ngjis e shqis nuk e gjej dot ...

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 11-01-2007, 20:53:52
me 100 % qe po të kisha qen goce do isha be kurvicke qysh ne femini
Ehuuuuuuuuuuuuuuuu me këtë i vure kapak ti :D

eh jam i qut una :D

megjithate me mire djal se ben te kunderten e kurvickave :D :D


Lisa:

ishte shaka moj shoqe ajo puna "rr"se
edhe ate nuk e kuptove ti :P LOL LOL :D

#13 ne: 11-01-2007, 23:04:42
ike tii...vete e hape temen pergjigju tani :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 11-01-2007, 23:27:03
un i marr vet pergjegjesite e mia deri ne fund :D :D

kush ka dyshime i bej edhe sqarime kok me kok :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 12-01-2007, 22:40:19
un i marr vet përgjegjësitë e mia deri në fund :D :D

kush ka dyshime i bëj edhe sqarime kok me kok :D


Ore shiku Komunist, shpjegoje cike me mire kete se qenka me dyshime. :P Seriozisht e kam. Sqarime do besh koke per koke perse dhe me ke?

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 12-01-2007, 22:45:10
shoqa Elegance,

ne radhe te pare VFLP :D :D

i dhashe pergjigje shoqes Capkene e cila thote si me siper.

sqarimet koke me koke jane ne lidhje me dyshimet qe mund te kete ndonje ktej verdall nese i mar apo jo pergjegjesite un :D :D

do te jesh ti e para :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 13-01-2007, 15:33:43
Nejse, sa per te bo pak muhabet,,, ti Dylber sido qe te jete,,, si femer je. :D :D :D LOL

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 13-01-2007, 16:07:41
S'do doja te isha vajze sepse...gjithmone duhet ti rrish ne kemb te tjereve, te urdherojn per c'do gje & duhet tja besh qefin te gjithve.. ppffff gjana koti!  :P

P.S. edhe ju qe po ankoheshit per dhimbjet e lindjes... ka edhe me keq... psh. un s'do doja te isha djale sepse s'do duroja dot kur t'me benin synet.  :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 13-01-2007, 16:11:19
Synetlliku ti goce, eshte 10 minuta dhimbje ndersa 50 vite mburrje..... :D :D LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 13-01-2007, 19:21:42
Synetlliku ti goce, është 10 minuta dhimbje ndërsa 50 vite mburrje..... :D :D LOL LOL

ore ti kopuk nuk te kap lista ty me u be synet se ske se si, prandaj ms fol ne emer te asaj kategorie gjinore qe nuk i perket

LOL LOL LOL LOL LOL LOL

#21 ne: 13-01-2007, 21:19:06
Liza kape nje cik kete qe kerkon shkurtime ne organet e  veta...

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 25-01-2007, 19:34:31


Ndoshta ka ardhë koha te nderrosh partner........:D Vërtetë se po me habit nuk ke bërë asnjëherë seks dhe ta kesh femren sipër apo anash apo mbrapsht apo.........me duket se e zgjata shumë :D LOL
o Lisa po andej nga Turqia ndoshta vetem gjerat tradicionale dine :D LOL LOL  :P :P

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 25-01-2007, 20:54:06


Ndoshta ka ardhë koha te nderrosh partner........:D Vërtetë se po me habit nuk ke bërë asnjëherë seks dhe ta kesh femren sipër apo anash apo mbrapsht apo.........me duket se e zgjata shumë :D LOL
si fillim.ajo ishte thjesht si hyrje me kuptu temen moj Lisa pastaj shumicen e rasteve ne ju mbajme juve. :D :D :D
Dhe per te ardhur ke tema e seksit. hmmmmm: hmmmmm: Kush te tha ty qe skam bere? ;) ;)
apo ngaqe si percaktova me kode si p.sh 69 63etj... hajt_ktu: hajt_ktu:
sa per anash siper apo mbrapsht kto jan gjera qe e bej si te me doje qefi mua.si te ndjehem rehat.ok e? ohoho: ohoho: ohoho:

o Lisa po andej nga Turqia ndoshta vetëm gjërat tradicionale dinë :D LOL LOL  :P :P

ti moj lepurushke,ktej nga turqia duhet me mar shembull ti se ktej ia dine mire punes se bejne nga 13-14 kalamaj kta,jo andej nga Kanadaja qe e mbyllin me nje. :D :D :D :urra:
Dhe sa per gjera tradicionale ti mos fol te pakten te kjo tema se ka qe po ti lexojne postimet dhe ndoshta su pelqen :D :D :D Jojo: Jojo: Jojo:

#24 ne: 30-01-2007, 20:15:49
sepse do ngelja gjith diten pas cunave :D

Temat e fundit