S'do doja te isha vajzë sepse... - 6 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

S'do doja te isha vajzë sepse...

S'do doja te isha vajzë sepse...

· 135 · 9144

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#125 ne: 02-09-2010, 11:13:11
kush do i duronte atooo.. :-[.kush do duronte dhimbjet e lindjes ehhhh..kaq kisha :P

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#126 ne: 28-09-2010, 21:59:32
smbaj dot mini :D :D

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 28-09-2010, 22:01:18
smbaj dot mini :D :D

provoje iher mbase te pelqen :P LOL

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 28-09-2010, 22:02:13
nuk do ja prishja qefin asnje djali. ;).do lija nam ;)

ca grence e keqe je LOL LOL

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#129 ne: 28-09-2010, 22:04:54
provoje iher mbase te pelqen :P LOL

ehe ...... si bi dot defit :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#130 ne: 29-09-2010, 11:28:45
do ngelja gjithe jeten ne maternitet duke lindur :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 30-09-2010, 15:39:23
sepse....jane burrat shume te keqinj! LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#132 ne: 01-10-2010, 14:43:03
sepse...duhet tme quajn grua e dikujt...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#133 ne: 05-11-2010, 13:26:03
sepse...duhet tme quajn grua e dikujt...
..mire e ke ti moj..se me mire kur te quajne komshia ose dashnorja e dikujt se gruaja e dikujt.. :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 21-02-2020, 06:32:26
..mire e ke ti moj..se me mire kur te quajne komshia ose dashnorja e dikujt se gruaja e dikujt.. :D

😂😂😂😂😂😂
Ti dhe komshija jarebi

Temat e fundit