S'do doja te isha vajzë sepse... - 6 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

S'do doja te isha vajzë sepse...

S'do doja te isha vajzë sepse...

· 135 · 6960

 • Postime: 2173

#125 ne: 02-09-2010, 11:13:11
kush do i duronte atooo.. :-[.kush do duronte dhimbjet e lindjes ehhhh..kaq kisha :P

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#126 ne: 28-09-2010, 21:59:32
smbaj dot mini :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 28-09-2010, 22:01:18
smbaj dot mini :D :D

provoje iher mbase te pelqen :P LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 28-09-2010, 22:02:13
nuk do ja prishja qefin asnje djali. ;).do lija nam ;)

ca grence e keqe je LOL LOL

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#129 ne: 28-09-2010, 22:04:54
provoje iher mbase te pelqen :P LOL

ehe ...... si bi dot defit :D :D

 • Postime: 2173

#130 ne: 29-09-2010, 11:28:45
do ngelja gjithe jeten ne maternitet duke lindur :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 30-09-2010, 15:39:23
sepse....jane burrat shume te keqinj! LOL

 • Postime: 155

#132 ne: 01-10-2010, 14:43:03
sepse...duhet tme quajn grua e dikujt...

 • Postime: 2173

#133 ne: 05-11-2010, 13:26:03
sepse...duhet tme quajn grua e dikujt...
..mire e ke ti moj..se me mire kur te quajne komshia ose dashnorja e dikujt se gruaja e dikujt.. :D

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 21-02-2020, 06:32:26
..mire e ke ti moj..se me mire kur te quajne komshia ose dashnorja e dikujt se gruaja e dikujt.. :D

😂😂😂😂😂😂
Ti dhe komshija jarebi

Temat e fundit