Sa MP keni? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 27755

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#525 ne: 14-12-2011, 12:25:04
Une jam 00.... :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#526 ne: 14-12-2011, 12:25:39
499 per momentin

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#527 ne: 14-12-2011, 12:31:33
 Mishel  [106/1 PM]

edhe pse dje i fshiva fare.....prape sot tumbllas

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 14-12-2011, 13:41:58
Mishel kaq shume mesazhe, dhe nuk me ke kthyer 1  :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#529 ne: 14-12-2011, 14:05:19
ti tento te nisesh 1 dhe te vijne 10 lool

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#530 ne: 14-12-2011, 15:15:49
intrigadoravet  [0/0 PM]

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 14-12-2011, 19:50:04
0/000 une

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#532 ne: 14-12-2011, 19:52:41
intrigadoravet  [0/0 PM]

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#533 ne: 15-12-2011, 10:15:29
 Mishel  [156/0 PM]

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#534 ne: 16-12-2011, 13:30:30
500-1 qe po e pres te vi

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 16-12-2011, 13:34:49
500-1 qe po e pres te vi

ja se po e nis tani :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#536 ne: 16-12-2011, 13:41:24
Me nis dhe mua nje  te behem me 1  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#537 ne: 16-12-2011, 13:43:37
ja do me falenderosh per kengen qe te postova  :D :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 17-12-2011, 14:20:45
1

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#539 ne: 17-12-2011, 14:22:30
500 spranoj me

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#540 ne: 17-12-2011, 14:24:57
275/5

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 18-12-2011, 21:44:53
Mirësevini, dreamm  [20/0 PM]

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#542 ne: 18-12-2011, 21:45:56
[498/0 PM]                    i kam fshire dy cop se mos do ndonje te me coj mesazh privat

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#543 ne: 19-12-2011, 15:45:33
sapo e deletosa komplet 0/0 :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 04-01-2012, 15:30:53
dreamm  [32/0 PM]

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#545 ne: 05-01-2012, 06:35:05
 169 ka ca qe rri ky numer

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 05-01-2012, 21:49:15
60 ju futa 1 fshese

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#547 ne: 05-01-2012, 23:09:00
6/1

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 05-01-2012, 23:36:33
33 po pres 34 :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#549 ne: 06-01-2012, 09:21:19
Mishel  [170/0 PM]

pak shume...shume dobet ky vit LOL

Temat e fundit