Sa MP keni? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 27752

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 06-01-2012, 11:39:57
Misss  [0/0 PM]

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 06-01-2012, 11:51:33

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 06-01-2012, 13:55:27
500, dhjete te tjera i kam kalu ne junk.. :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#553 ne: 06-01-2012, 21:29:40
173 dhe asnje e hajrit looool

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 06-01-2012, 22:39:31
9cope, very funny :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#555 ne: 06-01-2012, 22:39:57
10 cope eksituese :P :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 06-01-2012, 22:42:50
Pse re ktu e gjete te shkembesh eksitimet, shprehi live mo  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 07-01-2012, 12:26:50
TATU  [422/0 PM]

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 10-01-2012, 23:54:35
81

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#559 ne: 11-01-2012, 13:28:37
49

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#560 ne: 12-01-2012, 09:17:40
Mishel  [180/0

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 12-01-2012, 09:38:53
Skujtohet njeri per mua.  :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 22-01-2012, 23:44:24
Mishel  [180/0
ArjOL  [180/0 PM]

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

#563 ne: 23-01-2012, 09:31:16
miabel  [0/0 PM]

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 23-01-2012, 10:04:41
whitesnake  [84/0 PM]
Bereqaves jo keq, shpresojme te shtohen  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 23-01-2012, 11:08:26
Mirësevini, dreamm  [58/0 PM]

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#566 ne: 23-01-2012, 11:24:31
Sbesoj  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#567 ne: 23-01-2012, 15:46:10
295 fringo te reja...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#568 ne: 23-01-2012, 15:46:58
whitesnake  [84/0 PM]
Bereqaves jo keq, shpresojme te shtohen  :D

ja se tu bene 86 LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#569 ne: 23-01-2012, 15:58:22
ja se tu bene 86 LOL
whitesnake  [92/0 PM]  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#570 ne: 23-01-2012, 16:04:37
LOL....mire goxha qenke...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 23-01-2012, 16:05:46
82

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#572 ne: 30-01-2012, 13:02:11
86

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#573 ne: 30-01-2012, 13:52:28
Mirësevini, Mishel  [372/0 PM

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 01-02-2012, 12:11:57
Mirësevini, dreamm  [66/0 PM]

Temat e fundit