Sa MP keni? - 24 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 24139

 • Postime: 1283

#575 ne: 01-02-2012, 12:16:08
Pasion
S'je i mireprit,edhe te eshte mohuar e te drejta te kesh mp
0 :)

 • Postime: 12743

#576 ne: 01-02-2012, 13:44:02
LOL LOL.....

Mirësevini, Mishel  [411/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#577 ne: 01-02-2012, 13:46:02
0/0 :)

 • Postime: 12743

#578 ne: 01-02-2012, 13:46:25
operacioni fshesa ...LOL

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 01-02-2012, 13:52:20
operacioni fshesa ...LOL
Operacion, "i  lene me koke menjane" ose "i braktisuri :( "     :P

 • Postime: 12743

#580 ne: 01-02-2012, 13:52:39
joooooo se besoj...mos e meshiro veten LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 04-02-2012, 22:13:43
0 delete te tera dhe nuk pranoj me mp... :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 04-02-2012, 22:15:26
 [89/0 PM]  :P

 • Postime: 12234

#583 ne: 08-02-2012, 14:42:44
As une nuk pranoj te gjitha  mesazhet i dua para popullit  :D

 • Postime: 12743

#584 ne: 08-02-2012, 14:43:33
Mirësevini, Mishel  [55/1 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12234

#585 ne: 08-02-2012, 14:44:32
Mirësevini, Lefter  [439/2 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 08-02-2012, 15:18:18
Mirësevini, dreamm  [88/0 PM]

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 08-02-2012, 15:22:18
5 me 0  :)

 • Postime: 2568

#588 ne: 08-02-2012, 22:22:24
e kam boshatis fare se pres MP e misit

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 08-02-2012, 22:48:53
Ja fute kot LOL

 • Postime: 2568

#590 ne: 08-02-2012, 22:50:07
po em bosh fare eshte i gjithi per ty te shkruash per qefin tend ;)

 • Postime: 12743

#591 ne: 09-02-2012, 09:31:00
Mirësevini, Mishel  [69/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

numer me fat LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 09-02-2012, 15:56:37
Mirësevini, dreamm  [100/1 PM]

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 09-02-2012, 15:57:02
Mirësevini, Mishel  [69/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

numer me fat LOL

 :D :D

 • Postime: 12743

#594 ne: 09-02-2012, 15:57:52
Mirësevini, Mishel  [99/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

si shtohen me aman...si kerpudhat pas shiut LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 09-02-2012, 15:59:21
..te qenka prish dhe numri pale :P :P

 • Postime: 12234

#596 ne: 09-02-2012, 16:02:57
Mishelke nuk pske  afat as ta hapesh kutine.... :D

 • Postime: 12743

#597 ne: 09-02-2012, 16:06:40
..te qenka prish dhe numri pale :P :P

po he mi ..ma prishen pisat LOL

 • Postime: 12743

#598 ne: 09-02-2012, 16:07:00
Mishelke nuk pske  afat as ta hapesh kutine.... :D

me shkoqur me shkoqur se ste kuptoj LOL

 • Postime: 12234

#599 ne: 09-02-2012, 16:08:59
hahaha...E paske te bllokuar kutine te mbushur plot...LOL

Temat e fundit