Sa MP keni? - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 33232

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 09-02-2012, 16:10:19
104 me ate qe do me vij do me bejne 105 LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#601 ne: 09-02-2012, 16:12:22
Kot i ke kur nuk iu pergjigjesh.,...LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#602 ne: 09-02-2012, 16:12:36
LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 09-02-2012, 16:13:40
Kot i ke kur nuk iu pergjigjesh.,...LOL LOL

Po jo.mo u pergjigjem por nje here ne vit LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#604 ne: 09-02-2012, 16:14:49
ate e thash  dhe une nje me erdhi sivjet....dmth te dyten ta pres vitin tjeter...LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 09-02-2012, 16:17:08
Kur me dérgove ti mo  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#606 ne: 09-02-2012, 16:18:40
Ket vit.... :D :D


Sa i ke hec na trego? :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 09-02-2012, 16:20:17
Ma perkthe icik ne shqip  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#608 ne: 09-02-2012, 16:21:17
Je t'aime   :D :D :D


I fshiva sot  gjitha vetem nje e kam  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 09-02-2012, 16:22:50
Ja sa te vij darka e ma ben BF im....full me MP LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 09-02-2012, 16:23:30
LOL

Te kujt ke? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#611 ne: 09-02-2012, 16:23:52
Ja sa te vij darka e ma ben BF im....full me MP LOL

ai i riu besoj eee LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#612 ne: 09-02-2012, 16:23:55
GF time me te dashur...LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 09-02-2012, 16:27:23
Aha lefto mos prit as per vitin tjeter nga une merru me miss dhe tatun  :D  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#614 ne: 09-02-2012, 16:28:26
Shhhttttt mos  fol ashtu se ju dua te gjithave pa perjashtim....LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 09-02-2012, 16:29:52
Jo jo flm shume LOL do rri me burrin tim LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#616 ne: 09-02-2012, 16:31:38
Mire pra mirre,te premtoj se nga sot sdo te te tradhetoj shume  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 09-02-2012, 16:32:01
Ai frigu Mishel po LOL


Lefto, edhe une kam gjet rehat me kte te riun....kshuqe mo me shkruaj me LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#618 ne: 09-02-2012, 16:33:11
Uuuuuuuuuu  sa keq ,mbeta thate/...LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 09-02-2012, 16:36:23
Po hajt se do gjesh te tjera   :P


:-* :-*

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#620 ne: 09-02-2012, 16:37:24
Jam perbetuar ne ju ,nuk nderroj une shpejte  :D :D
 :-* :-* :-*

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 09-02-2012, 16:40:07
Une mendova qe sna nderroje fare, ti thua shpejt  ^o) :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#622 ne: 09-02-2012, 16:41:17
Shpejt,fare  jan nje per mua...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 09-02-2012, 16:46:01
Ahhhh ti tiiiiii....do te te lidh eeee, more vesh? LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#624 ne: 09-02-2012, 16:46:43
Eshte menyra qe me pelqen...LOL

Temat e fundit