Sa MP keni? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 33233

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 09-02-2012, 16:50:27
Polici a viktima te pelqen me shume? LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#626 ne: 09-02-2012, 16:53:07
Polic se kurre sdi se si eshte te jesh viktime... :D

Po ti hec me trego se sa mp ke dhe nga kush dhe pse?....LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 09-02-2012, 16:56:16
Viktima eshte me mire mo :D


Kam 120 MP....nga new BF dhe nga ish BF....nga ty asnje!!  ^o) :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#628 ne: 09-02-2012, 16:57:02
hahahahahahhahah... ...Shume bre i nderrove  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 09-02-2012, 17:00:08
Rendesi ka qe ty te kam new, ish, aktual.....per qejf mo :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#630 ne: 10-02-2012, 08:48:30
Mirësevini, Mishel  [99/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e rejakaq vazhdoj ende

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#631 ne: 12-02-2012, 17:49:18
Mirësevini, vullkani  [496/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 12-02-2012, 17:54:32
 :(
 :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#633 ne: 12-02-2012, 17:58:27
hepra na thuaj pak sa ke

i kam bere 500 un aty apo akoma  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 12-02-2012, 17:59:56
114 kam

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#635 ne: 12-02-2012, 18:03:08
Mirësevini, vullkani  [498/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 12-02-2012, 18:07:05
E cdo te thuash ti qe te shkruajne te gjitha zockat ty e  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#637 ne: 12-02-2012, 18:08:39
cti besh kur je  i mrie te gjithe te duan

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#638 ne: 12-02-2012, 18:09:00
Mirësevini, vullkani  [500/1 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 12-02-2012, 18:21:40
Mos u shit se ste blen njeri jo  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#640 ne: 12-02-2012, 18:24:54
po si mund te shitem un kur ti mi ke mbush ne maksimum llogarite bankare  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 12-02-2012, 18:36:59
Po une kam thene ate qe me ke transmetuar dhe thashe te ndalem te ky djale ta coj ne rruge te Zotit...:D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#642 ne: 12-02-2012, 18:40:15
hajd pra me nxir nga ky labirint ku po e ci dhe me fut ne pyllin tend plot pem te larta  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 12-02-2012, 18:41:32
Ka pune puna  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#644 ne: 12-02-2012, 18:42:24
os me thuaj se kane zene pemet rugen se kam shar pa problem  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 15-02-2012, 15:49:56
Mirësevini, dreamm  [111/0 PM]

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#646 ne: 16-02-2012, 16:29:13
Asnje  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 16-02-2012, 16:30:04
N'a se po te nis nje vetem mos qaj ketu  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#648 ne: 16-02-2012, 16:30:49
Pa e pa se besoj,se me keni lene pas dore  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 16-02-2012, 16:33:59
Po shume si gjel me pupla te mbajme  :D

Temat e fundit