Sa MP keni? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 29677

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 20-02-2012, 16:30:45
LOL JE I FORTE PER ZOTIN  :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#676 ne: 01-03-2012, 22:02:23
C'jane?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#677 ne: 02-03-2012, 07:36:40
132

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 08-03-2012, 15:17:30
Mirësevini, dreamm  [151/0 PM]

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#679 ne: 08-03-2012, 15:19:03
Don te ta shtoj ndonje numer.?.. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 08-03-2012, 15:20:32
Don te ta shtoj ndonje numer.?.. :D

 ;)  :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#681 ne: 08-03-2012, 15:48:24

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 08-03-2012, 15:50:30
0/0 :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 08-03-2012, 19:32:52
une zero i bej por sa here qe hyj dalin mbi 50 :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#684 ne: 09-03-2012, 09:20:33
Mirësevini, Mishel  [204/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 09-03-2012, 10:35:50
Mirësevini, +  [15/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#686 ne: 09-03-2012, 13:44:32
Mirësevini, Mishel  [209/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#687 ne: 12-03-2012, 12:43:57
Mirësevini, Pasion  [68/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


Mos ma prish postimin ;)

Pm e marra jane nga ata qe s'shenojne me ketu,por dikur*******


Jane pergezime te marra vec ate qe bej te dukshme duke diskriminuar idotet ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#688 ne: 12-03-2012, 13:20:40
277

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 13-03-2012, 15:49:29
Mirësevini, dreamm  [166/0 PM]

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#690 ne: 13-03-2012, 15:51:08
Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 13-03-2012, 16:02:27
Hic  per momentin  :-[

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#692 ne: 13-03-2012, 16:04:52
Hic  per momentin  :-[
34 Ti kam shkruar vec une :P
e 42 Mishel
e 24 Max duke i bere kerkese per staf une

Asnjeri s'me kini shkruar :(

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 13-03-2012, 16:08:22
aaaa kot ja fute tani :D
mos doje te thuash, pranove 34 nga une dhe nuk ktheve as edhe nje? :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#694 ne: 13-03-2012, 16:34:37
Hic  per momentin  :-[

Per cudi edhe une hiq :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 13-03-2012, 16:35:50
pse genjen, nje sapo ta dergova :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#696 ne: 13-03-2012, 16:36:53
Vetem aq  :D :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 13-03-2012, 16:41:15
sa doje ti?
ok, ja dhe nja 5 a 6 sa per te te bere ty qejfin se nuk kam dicka per te te treguar ne mp :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#698 ne: 13-03-2012, 16:43:26
Ti vetem dergo se kam une qe te tregoj :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#699 ne: 15-03-2012, 08:23:16
34 Ti kam shkruar vec une :P
e 42 Mishel
e 24 Max duke i bere kerkese per staf une

Asnjeri s'me kini shkruar :(

se gjete....56 i kam nis LOL

Temat e fundit