Sa MP keni? - 28 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 24218

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 20-02-2012, 16:30:45
LOL JE I FORTE PER ZOTIN  :perqafim

 • Postime: 1283

#676 ne: 01-03-2012, 22:02:23
C'jane?

 • Postime: 12743

#677 ne: 02-03-2012, 07:36:40
132

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 08-03-2012, 15:17:30
Mirësevini, dreamm  [151/0 PM]

 • Postime: 12234

#679 ne: 08-03-2012, 15:19:03
Don te ta shtoj ndonje numer.?.. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 08-03-2012, 15:20:32
Don te ta shtoj ndonje numer.?.. :D

 ;)  :D

 • Postime: 1283

#681 ne: 08-03-2012, 15:48:24

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 08-03-2012, 15:50:30
0/0 :D

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 08-03-2012, 19:32:52
une zero i bej por sa here qe hyj dalin mbi 50 :P

 • Postime: 12743

#684 ne: 09-03-2012, 09:20:33
Mirësevini, Mishel  [204/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 09-03-2012, 10:35:50
Mirësevini, +  [15/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12743

#686 ne: 09-03-2012, 13:44:32
Mirësevini, Mishel  [209/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 1283

#687 ne: 12-03-2012, 12:43:57
Mirësevini, Pasion  [68/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


Mos ma prish postimin ;)

Pm e marra jane nga ata qe s'shenojne me ketu,por dikur*******


Jane pergezime te marra vec ate qe bej te dukshme duke diskriminuar idotet ;)

 • Postime: 12743

#688 ne: 12-03-2012, 13:20:40
277

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 13-03-2012, 15:49:29
Mirësevini, dreamm  [166/0 PM]

 • Postime: 1283

#690 ne: 13-03-2012, 15:51:08
Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 13-03-2012, 16:02:27
Hic  per momentin  :-[

 • Postime: 1283

#692 ne: 13-03-2012, 16:04:52
Hic  per momentin  :-[
34 Ti kam shkruar vec une :P
e 42 Mishel
e 24 Max duke i bere kerkese per staf une

Asnjeri s'me kini shkruar :(

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 13-03-2012, 16:08:22
aaaa kot ja fute tani :D
mos doje te thuash, pranove 34 nga une dhe nuk ktheve as edhe nje? :P

 • Postime: 4261

#694 ne: 13-03-2012, 16:34:37
Hic  per momentin  :-[

Per cudi edhe une hiq :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 13-03-2012, 16:35:50
pse genjen, nje sapo ta dergova :D

 • Postime: 4261

#696 ne: 13-03-2012, 16:36:53
Vetem aq  :D :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 13-03-2012, 16:41:15
sa doje ti?
ok, ja dhe nja 5 a 6 sa per te te bere ty qejfin se nuk kam dicka per te te treguar ne mp :)

 • Postime: 4261

#698 ne: 13-03-2012, 16:43:26
Ti vetem dergo se kam une qe te tregoj :D :D

 • Postime: 12743

#699 ne: 15-03-2012, 08:23:16
34 Ti kam shkruar vec une :P
e 42 Mishel
e 24 Max duke i bere kerkese per staf une

Asnjeri s'me kini shkruar :(

se gjete....56 i kam nis LOL

Temat e fundit