Sa MP keni? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 25008

 • Postime: 12743

#700 ne: 15-03-2012, 08:24:10
une kam 303 ...te tera nga pasioni :P

 • Postime: 1281

#701 ne: 15-03-2012, 09:49:23
une kam 303 ...te tera nga pasioni :P
PSE S'ME KE KTHYER PERGJIGJE? :D

 • Postime: 12743

#702 ne: 15-03-2012, 10:13:05
se ka qene MP retorike LOL

 • Postime: 1281

#703 ne: 15-03-2012, 11:12:05
se ka qene MP retorike LOL
E SI? :P

 • Postime: 12743

#704 ne: 16-03-2012, 22:00:23
ja ashtu..si qenie e mbizhvilluar dhe e mbivlersuar qe je duhet ta dish...

 • Postime: 1281

#705 ne: 16-03-2012, 22:11:42
Pastaj prandaj jane retorike se me ta t'heq pak vemendjen :P e c'te bejme qe kemi mendjen per mos pergjigje ;)

Do llafe eee??
A s'mendon se s'te shkon*****sonte or taj?

 • Postime: 12743

#706 ne: 16-03-2012, 22:31:47
une llafe sdua se skam nerva por thjesht po te pergjigjem

 • Postime: 1281

#707 ne: 17-03-2012, 06:11:42
Marmjesi Mishelino ;)
Mishelino e un or taj njo pergjigje t'kam dhon,e a se kupton or taj per retoriken ne fjale aaa?

 • Postime: 12743

#708 ne: 17-03-2012, 07:30:12
jo pisellino se kuptova...ma hodhe kete rradhe.
Sa u ngeshem je or taj.

 • Postime: 1281

#709 ne: 17-03-2012, 08:50:05
SHUME I RREMBYESHEM JAM :P

E SA MP KE TANI?

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 17-03-2012, 08:51:03
111/1

 • Postime: 12743

#711 ne: 17-03-2012, 09:14:07
311

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 17-03-2012, 13:03:41
171

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#713 ne: 20-03-2012, 22:40:45
i kam ekzekutu te gjitha keshtu qe ju lutem shume mos nisni me shuem se 30 mp ne dite se skam kohe ti lexoj. :D

 • Postime: 12743

#714 ne: 20-03-2012, 22:41:56
346

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 20-03-2012, 23:20:07
Vetëm 2.. :D

 • Postime: 1281

#716 ne: 20-03-2012, 23:27:39
Mirësevini, Pasion  [65/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 27152
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 20-03-2012, 23:28:12
[4385/0 PM]

 • Postime: 22

#718 ne: 20-03-2012, 23:51:00
00  :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 21-03-2012, 11:33:56
Mirësevini, dreamm  [2/0 PM]

 • Postime: 1281

#720 ne: 21-03-2012, 11:50:33
0/0 :(

I padeshiruar :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 21-03-2012, 11:56:53
0/0 :(

I padeshiruar :P
te sjell une nje...? :P

 • Postime: 1281

#722 ne: 21-03-2012, 11:57:28
te sjell une nje...? :P

:D

Neser aaa? :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 21-03-2012, 11:58:53
hahaha jo me..tani..ta mbush inbox-in.... :P

 • Postime: 1281

#724 ne: 21-03-2012, 11:59:34
hahaha jo me..tani..ta mbush inbox-in.... :P

0/0  Pasion.

I padeshiruar :P

Ke bann :P

Temat e fundit