Sa MP keni? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 29573

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 27-03-2012, 20:51:16
371
Para se te nderroje avatarin apo pas  :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#751 ne: 27-03-2012, 21:00:21
para Arjol.....375

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 28-03-2012, 17:58:34
3 dhe asnje nga Mishel... :P  hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 28-03-2012, 18:27:16
1 mp sapo ma dergoi Tipi :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#754 ne: 29-03-2012, 00:18:57
3 dhe asnje nga Mishel... :P  hmmmmm:

te duket e cuditshme eeee LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 29-03-2012, 11:23:17
1 mp sapo ma dergoi Tipi :P
dhe i shkruajta: do ma japesh apo jo?
Nje birre.... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#756 ne: 29-03-2012, 11:49:11
LOL

378

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#757 ne: 29-03-2012, 12:53:59
0/0

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#758 ne: 29-03-2012, 12:55:32
378 .....dhe asnje nga pasioni LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#759 ne: 29-03-2012, 12:58:09

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#760 ne: 29-03-2012, 13:00:33
walk alone....

378 dhe mjaft

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 29-03-2012, 13:02:37
Asnje.  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#762 ne: 29-03-2012, 13:05:20
mire e ke bere

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 30-03-2012, 20:41:51
as nje, i fshiva te gjitha...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#764 ne: 30-03-2012, 21:37:00
as nje, i fshiva te gjitha...
Me mire :S
Sikurse une :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#765 ne: 30-03-2012, 21:53:00
415 shume trafik keto dite

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 30-03-2012, 21:56:21
Me mire :S
Sikurse une :)
epo me ishte bllokuar inboxi. :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#767 ne: 30-03-2012, 21:57:55
Sabotazh :D :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#768 ne: 01-04-2012, 16:59:43
0 :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 01-04-2012, 17:14:03
Misss  [1/0 PM]

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#770 ne: 01-04-2012, 20:19:44
397

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 02-04-2012, 13:14:49
0 :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 03-04-2012, 20:16:00
12/o momentalisht, se tjerat i fshiva...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 03-04-2012, 20:45:39
23

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#774 ne: 04-04-2012, 05:36:50
422

Temat e fundit