Sa MP keni? - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 33235

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#775 ne: 04-04-2012, 09:13:17
ec aty mishel..jepu zgjidhje :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#776 ne: 04-04-2012, 14:26:49
32/0

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 05-04-2012, 14:32:56
18/o  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 11-04-2012, 19:55:23
Mirësevini, dreamm  [18/0 PM]

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 12-04-2012, 15:15:43
5 dhe te 5 i kam prej zemres time Mishelit  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#780 ne: 12-04-2012, 15:51:46
shpirt te kam

450

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 14-04-2012, 00:08:25
19 cope

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 14-04-2012, 00:11:20
Tu bene 20  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 14-04-2012, 00:13:22

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 14-04-2012, 00:14:28

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 14-04-2012, 00:17:45
:D ne progresion jane! :P

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#786 ne: 14-04-2012, 00:18:14
0

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 14-04-2012, 00:22:43

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#788 ne: 17-04-2012, 19:55:29
Mirësevini, Pasion  [117/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 17-04-2012, 20:17:48
o/o te fshira te gjitha...

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 17-04-2012, 20:22:26
o/o te fshira te gjitha...
pse keshtu ti tu rendua posta?  :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 17-04-2012, 20:24:32
pse keshtu ti tu rendua posta?  :P
hahah  jo me se nuk dua te me kontrollojne posten time personale... :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 17-04-2012, 20:28:12
Era tradheti ketu  :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 17-04-2012, 20:29:40
Era tradheti ketu  :P
hahha joooo ste trradhetoj kurre une ty..ore... :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 17-04-2012, 23:47:07
23

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 18-04-2012, 10:21:01
Mirësevini, SteriOtipi B  [14/0 PM] ;)

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 18-04-2012, 11:48:34
ooo vetem une 0/0 ktu, ca bohet...pse valle...?? :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 18-04-2012, 11:58:22
si duket nuk i paske qejf mp :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 18-04-2012, 12:03:10
hahah epra s'nuk hic...

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 18-04-2012, 12:04:54
une per vete nuk te shkruaj se pertoj. :P

Temat e fundit