Sa MP keni? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 29379

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 01-05-2012, 13:54:50
mashkull eshte, vetem se top*et i ka te goja LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 01-05-2012, 14:49:28
74

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 01-05-2012, 15:35:59
0

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#828 ne: 01-05-2012, 16:21:19
hhhahahah po me burre jame, ti cuno, a nuk me shikon ne foto..???

Kujtova se ishe femer. Je fiks per pasionin pra. Urime.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 01-05-2012, 17:02:35
Pfff,po pertoj ti numuroj  LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#830 ne: 01-05-2012, 17:22:54


I lexon admin ato? :D

Nese do , dhe i lexon.

Ke frik se ja shpreh ndonjeren dashurin?!

..

Mesazhe kam, disa mos them hic lol

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#831 ne: 01-05-2012, 17:24:35
Nese do , dhe i lexon.

****** nuk e bo ***** maksi ate se * eshte cun ******
me
***
karakter.
Ai **** shau dhe ambasadorin amerikan ****** qe u merrte me thashetheme.***

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#832 ne: 01-05-2012, 17:35:51
Nese do , dhe i lexon.

Ke frik se ja shpreh ndonjeren dashurin?!

..

Mesazhe kam, disa mos them hic lol
FRIK TE MADHE KAM O GJUMASHO,PO C'TE BEJME :P

Pajtohemi me rrymen :D

Pm 0

frika

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#833 ne: 01-05-2012, 18:52:16
485

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 02-05-2012, 10:15:41
Kujtova se ishe femer. Je fiks per pasionin pra. Urime.
Skam nevoje per urimet e tua Erion.....
Dhe super femer jam..meqe e dyshon...

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 02-05-2012, 10:16:42
mashkull eshte, vetem se top*et i ka te goja LOL LOL
hahaah ti cuno, qe te ka humb gruaja, mos me ngaterrove gje me Ciljeten..??
hahha jo deri te goja ore....hahhaha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#836 ne: 02-05-2012, 10:18:28
Mirësevini, Mishel  [487/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 02-05-2012, 10:22:08
Mire se ju gjeje...hahahha
Nensy  64/0 pm...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#838 ne: 02-05-2012, 16:04:03
Mirësevini, dreamm  [56/0 PM]

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#839 ne: 02-05-2012, 16:04:53
Kush ti dergoi? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#840 ne: 02-05-2012, 16:05:18
500 mu bone...i fshiva ca po prape me myti trafiku.....Tipi mja de mja se me lodhe tuj fshi MP LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 02-05-2012, 16:05:40
Ja te shoh  :D


Po ti, sa ke?? :D hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#842 ne: 02-05-2012, 16:06:22
Mirësevini, Lefter  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja.... :D

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#843 ne: 02-05-2012, 16:06:51
Skam nevoje per urimet e tua Erion.....
Dhe super femer jam..meqe e dyshon...

Aha, dmth po e mban ket pasionit kshu afer si shoqe, kur ti shkon shopping. Ok me behet qefi.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 02-05-2012, 16:07:09
Sa rrenacak qe je....mos guxo te fshish mp-te e mia...se te sjellin fat LOL :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#845 ne: 02-05-2012, 16:07:33
Ato i ruaj me nje kuti speciale.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 02-05-2012, 16:09:50
C'gje tjeter speciale ruan te ajo kuti? :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#847 ne: 02-05-2012, 16:48:32
118..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#848 ne: 03-05-2012, 09:18:45
Mirësevini, Mishel [437/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#849 ne: 03-05-2012, 09:39:48
jepi drejtim mishel se paske shume :D

Temat e fundit