×
Hyrja
Profili

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 24112

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 01-05-2012, 13:54:50
mashkull eshte, vetem se top*et i ka te goja LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 01-05-2012, 14:49:28
74

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 01-05-2012, 15:35:59
0

 • Postime: 525

#828 ne: 01-05-2012, 16:21:19
hhhahahah po me burre jame, ti cuno, a nuk me shikon ne foto..???

Kujtova se ishe femer. Je fiks per pasionin pra. Urime.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 01-05-2012, 17:02:35
Pfff,po pertoj ti numuroj  LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#830 ne: 01-05-2012, 17:22:54


I lexon admin ato? :D

Nese do , dhe i lexon.

Ke frik se ja shpreh ndonjeren dashurin?!

..

Mesazhe kam, disa mos them hic lol

 • Postime: 525

#831 ne: 01-05-2012, 17:24:35
Nese do , dhe i lexon.

****** nuk e bo ***** maksi ate se * eshte cun ******
me
***
karakter.
Ai **** shau dhe ambasadorin amerikan ****** qe u merrte me thashetheme.***

 • Postime: 1283

#832 ne: 01-05-2012, 17:35:51
Nese do , dhe i lexon.

Ke frik se ja shpreh ndonjeren dashurin?!

..

Mesazhe kam, disa mos them hic lol
FRIK TE MADHE KAM O GJUMASHO,PO C'TE BEJME :P

Pajtohemi me rrymen :D

Pm 0

frika

 • Postime: 12743

#833 ne: 01-05-2012, 18:52:16
485

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 02-05-2012, 10:15:41
Kujtova se ishe femer. Je fiks per pasionin pra. Urime.
Skam nevoje per urimet e tua Erion.....
Dhe super femer jam..meqe e dyshon...

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 02-05-2012, 10:16:42
mashkull eshte, vetem se top*et i ka te goja LOL LOL
hahaah ti cuno, qe te ka humb gruaja, mos me ngaterrove gje me Ciljeten..??
hahha jo deri te goja ore....hahhaha

 • Postime: 12743

#836 ne: 02-05-2012, 10:18:28
Mirësevini, Mishel  [487/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 02-05-2012, 10:22:08
Mire se ju gjeje...hahahha
Nensy  64/0 pm...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#838 ne: 02-05-2012, 16:04:03
Mirësevini, dreamm  [56/0 PM]

 • Postime: 12234

#839 ne: 02-05-2012, 16:04:53
Kush ti dergoi? :D

 • Postime: 12743

#840 ne: 02-05-2012, 16:05:18
500 mu bone...i fshiva ca po prape me myti trafiku.....Tipi mja de mja se me lodhe tuj fshi MP LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 02-05-2012, 16:05:40
Ja te shoh  :D


Po ti, sa ke?? :D hmmmmm:

 • Postime: 12234

#842 ne: 02-05-2012, 16:06:22
Mirësevini, Lefter  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja.... :D

 • Postime: 525

#843 ne: 02-05-2012, 16:06:51
Skam nevoje per urimet e tua Erion.....
Dhe super femer jam..meqe e dyshon...

Aha, dmth po e mban ket pasionit kshu afer si shoqe, kur ti shkon shopping. Ok me behet qefi.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 02-05-2012, 16:07:09
Sa rrenacak qe je....mos guxo te fshish mp-te e mia...se te sjellin fat LOL :D :D

 • Postime: 12234

#845 ne: 02-05-2012, 16:07:33
Ato i ruaj me nje kuti speciale.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 02-05-2012, 16:09:50
C'gje tjeter speciale ruan te ajo kuti? :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#847 ne: 02-05-2012, 16:48:32
118..

 • Postime: 12743

#848 ne: 03-05-2012, 09:18:45
Mirësevini, Mishel [437/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 2173

#849 ne: 03-05-2012, 09:39:48
jepi drejtim mishel se paske shume :D

Temat e fundit