Sa MP keni? - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 24767

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 09-05-2012, 17:27:14
0...rehat. :-)

 • Postime: 12743

#926 ne: 10-05-2012, 10:04:32
Mirësevini, Mishel  [111/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#927 ne: 10-05-2012, 12:10:33
[22/0 PM]   te tjerat i fshij sa em vijne se sdu te kaloj kete numrin. :P

 • Postime: 1281

#928 ne: 10-05-2012, 14:38:49
Une gjithmone 0/0 :D
Hic s'te kam shkruar? :D

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 10-05-2012, 14:49:58
Kam 8

 • Postime: 1281

#930 ne: 10-05-2012, 15:02:36

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#931 ne: 10-05-2012, 15:22:05
9 ke :D
tani ju bene 10 hahahah

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 10-05-2012, 15:22:41
11 fare

 • Postime: 1281

#933 ne: 10-05-2012, 15:23:17

 • Postime: 12743

#934 ne: 10-05-2012, 15:27:36
Mirësevini, Mishel  [83/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#935 ne: 10-05-2012, 15:29:00
[22/0 PM]  :D

 • Postime: 12743

#936 ne: 10-05-2012, 15:29:45
mua cuditerisht me pakesohen nuk me shumohen.....si shpjegohet ky fenomen?  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#937 ne: 10-05-2012, 15:30:08
kurse une tek ai nr rri. :P

 • Postime: 12743

#938 ne: 10-05-2012, 15:31:01
mire  e ben.....fshiji te tera se po te nis me zuzar LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#939 ne: 10-05-2012, 15:32:03
 :P :P

 • Postime: 12743

#940 ne: 10-05-2012, 15:33:07

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 10-05-2012, 15:35:09
dil zbuluar. :P

 • Postime: 12743

#942 ne: 10-05-2012, 15:35:42
dil zbuluar. :P

edhe pse ka ardh vera akoma veshur jam LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#943 ne: 10-05-2012, 15:36:09
hiqi.... komplekset. :P

 • Postime: 12743

#944 ne: 10-05-2012, 15:36:55
hiqi.... komplekset. :P

jo se kam frike nga ti ...LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 10-05-2012, 15:40:05
mire ben. :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#946 ne: 10-05-2012, 16:41:13
dhe 1 nga tipi mu ben 1001 :P

 • Postime: 12743

#947 ne: 10-05-2012, 16:43:43
paske pa limit mp ti mi shtrige....iiii do bej kerkese e une se du me i bo MP album fotografik LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#948 ne: 10-05-2012, 16:44:20
paske pa limit mp ti mi shtrige....iiii do bej kerkese e une se du me i bo MP album fotografik LOL

jam e veshur me petkun e pushtetit ca me bo :P LOL

 • Postime: 12743

#949 ne: 10-05-2012, 16:47:44
ouuuuuu jam celoze....MAX du me u fut mik per veten...me mundeso jo me petk pushteti (se ja kam provu shijen s'kamkureshtje) por me zgjerim MP...LOL

Temat e fundit