Sa MP keni? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 24768

 • Postime: 12743

#950 ne: 10-05-2012, 16:48:04
dhe 1 nga tipi mu ben 1001 :P

mgjth nuk te besoj.....beji copy dhe paste ketu qe ta besoj LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 10-05-2012, 16:49:05
Mirësevini, ShEJ  [1001/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12743

#952 ne: 10-05-2012, 16:50:58
Mirësevini, ShEJ  [1001/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

ok ma mbushe mendjen...une se fundmi kam shume trafic...
Mirësevini, Mishel  [1002/2 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

ta kalova me 1 shej LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 10-05-2012, 18:05:52
hahaha puc

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 10-05-2012, 18:10:06

 • Postime: 1281

#955 ne: 10-05-2012, 22:17:07
Jo hmmmmm:
Sabotazh :P
Dikush te ka vjedhur pasword :D

 • Postime: 525

#956 ne: 11-05-2012, 02:26:58
Sabotazh - nuk egziston ne fjalorin Shqip-Shqip.

 • Postime: 12743

#957 ne: 11-05-2012, 09:21:21
Mirësevini, Mishel  [96/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 11-05-2012, 09:32:25
Mirësevini, Mishel  [96/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

fiks sa mua

 • Postime: 12743

#959 ne: 11-05-2012, 09:45:50
ca thu mi LOL LOL....ti i ke fut duret te une apo une te ty...hec e gjeje  :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 11-05-2012, 09:56:29
Mirësevini, ShEJ  [96/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12743

#961 ne: 11-05-2012, 10:05:27
 :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 11-05-2012, 14:44:29
11/o  :D

 • Postime: 1281

#963 ne: 11-05-2012, 14:45:19
11/o  :D
:) :)


Mirësevini, Pasion  [183/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12743

#964 ne: 11-05-2012, 14:45:45
Mirësevini, Mishel  [97/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 11-05-2012, 14:46:30
:) :)


Mirësevini, Pasion  [183/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
hahah por une spo perfshi temat e pa lexuara..vetem mp qe kam lexu... :P

 • Postime: 1281

#966 ne: 11-05-2012, 14:47:53
hahah por une spo perfshi temat e pa lexuara..vetem mp qe kam lexu... :P
:D :DShikoje me kujdes Nensy,edhe do veresh dicka.

Intuita intuita ;)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 11-05-2012, 14:48:52
hahah po shikoj veten  ... :P
flm..

 • Postime: 1281

#968 ne: 11-05-2012, 14:49:59
hahah po shikoj veten  ... :P
flm..
;) ;)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#969 ne: 11-05-2012, 14:57:02
s'ma ka var hic mishel, mbeta tek nr 22. :P

 • Postime: 12743

#970 ne: 11-05-2012, 14:58:11
s'ma ka var hic mishel, mbeta tek nr 22. :P

te kam thene No more MP from me LOL

sepse ti abuzon me to LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#971 ne: 11-05-2012, 14:59:07
im ignoring u. :P

 • Postime: 12743

#972 ne: 11-05-2012, 14:59:25
im ignoring u. :P

ja del dot thua? LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#973 ne: 11-05-2012, 15:00:37

 • Postime: 12743

#974 ne: 11-05-2012, 15:01:58
Mirësevini, Mishel  [98/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

to see to do eshte ajo pune...

Temat e fundit