Sa ore gjumi flini ? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa ore gjumi flini ?

Sa ore gjumi flini ?

· 141 · 7224

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-01-2007, 14:55:39
Une nuk flej shume e shumta 6 ose 7 ore ka dite me 2 ore  :D

#1 ne: 22-01-2007, 15:25:06
yyyyyyyyyyyy ca teme për kokë time ca teme tema ime e preferuar :D


Tani e zëmë nga e djela për te hënë:shtrihem ne orën 12 te nates me ze ne katër(sme lënë mendimet,endrrat me sy hapur,stresi i shkolles)
Ngrihem te hënën ne orën 10 dhe fle ne darke përsëri ne këtë orar...vazhdon deri te premten ky muhabet ama te premte ne darke dhe te shtunë dy ditë zhdepem me gjume qe o nene me kap ndonjë herë shtrihem ne orën 00 dhe zgjohem ditën tjetër nga pasditje nga ora 5 a 6...d.m.th. unë jam gjumanshe e madhe po ce do kur si ke mundësitë nuk fle dot..
« Editimi i fundit: 22-01-2007, 15:27:06 nga Berni »

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 22-01-2007, 20:45:48
6 ose 7

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-01-2007, 22:05:44
sa me shum qe te jete e mundur dhe sipas rastit, po ne pergjithesi skam rene ndojhere nen 10 ore kur shtrihem :D :D

rekordin e kam 25 ore pa ndalese fare :D

#4 ne: 22-01-2007, 22:41:26
Po mua sma kalon aman..:S

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-01-2007, 22:44:22
Po mua s'ma kalon aman..:S

me qafsh mua ec e bejm nje gare :D :D

#6 ne: 22-01-2007, 22:48:26
mos te qafsha ty kur do e bejme garen nje here...po te kete dhe te pranishem te tjere se ashtu me ha ujku mua :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 22-01-2007, 22:51:31
ca ke ti se e mbaj ciften te mbushur un per cdo rast :D :D

#8 ne: 22-01-2007, 23:03:11
Jo jo ca cifte...aman jo arme jo lufte :A

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-01-2007, 02:43:58
Rreth 7 ore,ndonjehere vetem 3-4  :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 23-01-2007, 10:47:57
Rreth 7 ore,ndonjëherë vetëm 3-4  :D

Ti je gjumashe do nje papagall qe te zgjoj  :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 23-01-2007, 13:17:20
ska gje se me zgjon celulari kur me dergojne mesazhe :D LOL

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 23-01-2007, 13:32:29
s'ka gjë se me zgjon celulari kur me dergojne mesazhe :D LOL

Je shume e ndjeshme ndaj mesazheve  :P

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 23-01-2007, 18:03:00
[Berni & Lepurushja korcare]
Plasen cokollatat këtej..  :D

Un zakonisht bëj 7 ore gjume dhe kur më vjen orari gjumit s'du t'me cysi njeri se behem si dhi e eger, :-[ kur jam me provime bëj ja 4-5 ore gjumi, tani ka edhe raste qe s'kam fjet hiç!

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-01-2007, 18:55:28
Je shumë e ndjeshme ndaj mesazheve  :P
Po shume e ndjeshme jam :D jo vetem une po edhe mami LOL LOL

#15 ne: 23-01-2007, 21:09:40
Plasen moj cupe plasen,,po se kur do e ham ndonje llokum ne se di une :D

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 23-01-2007, 22:00:46
nuk flei hiq ...!!!!!! heheh ;)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 23-01-2007, 22:15:34
6-7 ore

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#18 ne: 26-01-2007, 01:49:32
Maksimumi 5 ore ne dite.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 27-01-2007, 19:16:57
Mua po s'me zgjoi mami,, flej prej 10 deri ne 15 ore... Perndryshe, zakonisht i bej 4 deri me 7.

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 27-01-2007, 22:58:09
4 ore flej   ne 3 me merr gjumi kurse ne 7 zgjohem
zakonisht nuk them qe gjithmon ka raste kur flej me shum

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 28-01-2007, 04:49:53
Une zakonisht flej 6-7 ore, ndonjehere deri ne 9 ore, por ndonjehere flej vetem 3-4 ore. Kur isha ne shkolle zakonisht flija 405 ore, maks 6 ore. Ndersa tani kam me teper kohe por edhe me teper me flihet, keshtuqe ndonjehere bej nani-nani edhe ne dreke ndonje ore po te kem kohe. ;)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#22 ne: 29-01-2007, 17:02:19
Mua ter diten ne gjume te me lesh fle :D
Po cti bej ku jam ne shkolle :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 29-01-2007, 18:08:14
Mua ter ditën ne gjume te me lesh fle :D
Po cti bëj ku jam në shkollë :D

njejt njejt :D :D

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 02-02-2007, 12:32:20
Rreth 6-7 ore...por ka dhe nete qe nuk fle fare ose e kaloj me 2 ore gjum...

Temat e fundit