Sa vjeç ishe ti kur...................... - 8 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 31835

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#175 ne: 21-06-2007, 09:29:10
Qyyy epo mua me ra kjo pyetje, cme gjeti belaja, kam qene goxha i ri, se ku me iku ajo Virxhinia e shkret, peng e kam qe me iku po se me ke me ka ikur, se di plaku.

Do te te bej plaku nje pyetje, qe se gjen ne kete dynja.

Sa vjec ishte ti kur linde, he derman.

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#176 ne: 21-06-2007, 17:30:19
fiks 9 mujsh Milo :D

sa vjec ishe ti kur more vesh se kalamojt si sjell pelikani :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#177 ne: 21-06-2007, 18:49:14
Ne klase te 4-t  :D


Sa vjec ishe ti kur ke hang dajak per here te fundit?

#178 ne: 22-06-2007, 08:47:34
rreth 10 vjec , se theva nje qyp qe i kishte mami pike te dobet LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#179 ne: 23-06-2007, 06:28:22
Sa vjec ishe ti kur tu poqen/zhvilluan organet dhe gjoksi?! :P

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#180 ne: 23-06-2007, 13:35:55
hahahah,për te pjek akoma jom i ri për ti mi ven ne zgare ,për te zhvillua nga klasa e gjasht kam zen me marr ere femrave,sa për gjoksin nuk jom keq e kam me te rritur se një femre normale,kam fizikun e mirë. LOL LOL

sa vjec ishe kur i ke ren ne shpull dikujt?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#181 ne: 23-06-2007, 23:43:52
Dacka kam dhene me heret po shpulle ama, kam qene vetem nja 13 vjec.

Sa vjec ishe ti kur te rane dhembet e para?!

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#182 ne: 24-06-2007, 03:11:14
68 vjec derman.

Te te bej nji pietje. Sa here i ke lagur kembet burrit tend me uje te ftohte kur ai flinte, dmth qe te shurroste ne dyshek.

#183 ne: 25-06-2007, 12:50:11
ahahahaha nuk ben i imi nga ato pune o Xha Milo..mos e ngatarro me veten a te keqen fshatarka jote...e shumta mund ti shpetoj ndonje gje e vogel keshtu pa dashur LOL LOL

Sa vjec ishte ti kur per here te pare degjove si pellet gomari LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#184 ne: 29-06-2007, 15:18:41
Nja 4-5 vjec kam qene.

Sa vjec ishe ti kur te beri xhixhi per here te pare?! LOL

#185 ne: 29-06-2007, 15:49:16
ca eshte kjo xhixhi mi..po qe se thua per mundje ne krevat kam qene tek 20 a 21 ...mgjs nje here e provova dhe prita nje vit si budallaqe pastaj te vinte ish i dashuri im(e kisha nisur ne Japoni )....dmth i bie tek 21 le te themi :D

Po ti mqs ra fjala.. :D ?

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#186 ne: 29-06-2007, 15:52:06
Sa vjeç ishe kur u jashte teme për herë të parë ne jashte teme .... po fort fare ama??/
« Editimi i fundit: 29-06-2007, 15:53:52 nga Capkenja »

#187 ne: 29-06-2007, 15:54:34
Aq sa ishte jot eme isha dhe une.

Po ti mqs ra fjala sa vjec ishe ?

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#188 ne: 29-06-2007, 15:56:02
hallall shpirto do ta provosh edhe iher me mu?

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#189 ne: 29-06-2007, 15:57:14
O capkene pse i censuron robt.As ne forum s'lejohet me fol gjera qe si pelqejne ketyre moderatoreve.

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#190 ne: 29-06-2007, 15:58:43
Ju * ropt gjitheve juve qe jeni ketu ptu

#191 ne: 29-06-2007, 15:59:56
Sirius..e kushdo qofsh....je nje antar qe e njef forumin shume mire...dhe ma ha mendja pak a shume kush je...po keto qe shkruan nuk kane vlere.

Mos me detyro te prish fjalorin dhe te merrem me rob qe sia vlejne.
Ok, lale e more pergjigjen e pyetjes qe bere...sdo te te jap pergjigje pike me pike....ta thashe aq sa ishte jot eme...nese ste dogji BRAVO vazhdo e kerko te kapesh me fjale koti !

#192 ne: 29-06-2007, 16:00:33
Siruus..hec po deshe matu me robt e mi vetem 4 vellezer kam..apo je keshtu homo ti dhe po kerkon meshkujt !

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#193 ne: 29-06-2007, 16:03:09
Nga me njifke ti kush jam une dhe sa e njoh une forumin une nuk kam shkruajtur asnjehere ketu?

#194 ne: 29-06-2007, 16:05:32
Mos do te te nxjerr dhe Ip nga po flet....robi qe hyn per here te pare nuk hyn direkt ne bar kafe..sepse mezi orientohet...Cuno sillu mire ate bej,mos ofendo me se do hash Ban pa hyre mire !

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#195 ne: 29-06-2007, 17:31:06
Sa e eger eshte kjo Capkenja, pupupu shyqyr qe skam problem me te :D

me qe ra llafi une hala po pres :D

#196 ne: 29-06-2007, 21:35:17
South Park...sa vjec ishte ti kur njofe Capkenen kaq te eger ahahahaha LOL LOL

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#197 ne: 01-07-2007, 21:09:57
puthja par.........!!!???mmm!!!!!hehe at dit se kam lind me ka puth mami edhe babi ne faqe!! hehehe :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#198 ne: 17-07-2007, 17:05:11
Sa me eksperience qe qenke tiiiiii. :P :P :P

#199 ne: 18-07-2007, 12:29:19
sa vjec ishe ti kur te ra dhembi i pare ?

Temat e fundit