Sa vjeç ishe ti kur...................... - 9 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 29911

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#200 ne: 18-07-2007, 17:25:08
sa vjeç ishe ti kur te ra dhembi i parë ?

Nuk e mbaj mend. Ndoshta kam qene nja 7-8 vjec. Po ti sa vjec ke qene?!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#201 ne: 19-07-2007, 17:03:10
Sa vjec ishe ti kur re nga oturaku per here te pare :D

#202 ne: 19-07-2007, 17:07:48
se mbaj mend. po pasojat po ja vuj akoma. :D     sa vjec ishe kur te duhej te ishe i/e pergjegjshme per veprimet e tua?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#203 ne: 19-07-2007, 20:10:08
Qe nga mosha 14 vjece kam qene i/e pergjegjshme per veprimet e mia. Ama nga mosha 18 vjec kam qene pak a shume e pergjegjeshme dhe e pavarur per jeten time, shpenzimet e mia, etj. ;)

Sa vjec ishe ti kur fillove nje pune (me page) per here te pare?!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#204 ne: 19-07-2007, 20:17:45
nje muaj pasi mbusha 19 apo perndryshe para plot 7 viteve 

po ti?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#205 ne: 19-07-2007, 20:34:30
një muaj pasi mbusha 19 apo përndryshe para plot 7 viteve 

po ti?

Une kam qene 17 vjec.


Sa vjec ishe ti kur te zune bajamet, apo s'te kane zene akoma?!

#206 ne: 20-07-2007, 11:09:50
asnjehere.     sa vjec ishe kur re nga krevati?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#207 ne: 20-07-2007, 15:29:29
Kam qene nje vit e gjysem kur kam rene nga krevati qe e mbaj mend si heren e pare. Ndoshta kam rene kur kam qene edhe me e vogel sesa aq.

Sa vjec ishe ti kur mbete shtatzene per here te pare?! :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#208 ne: 21-07-2007, 19:15:32
Asnjehere skam mbetur  :D

Sa vjeq ishe kur shijove puthjen e pare ti?

#209 ne: 22-07-2007, 00:27:15
puthjen e pare me ndjenje. kureshtje. ndroje e shume emocione ka qene diku te 17. ka qene nje eksperience me vehte.      sa vjec ishe kur the te dua. sepse e ndjeve me gjithe qenien tende?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#210 ne: 22-07-2007, 00:53:29
Mendoj se diku reth 5-6 vjec,qe nga atehere jam i dashuruar mas zockave. :D


Sa vjec ishe kur per here te pare e ke shikuar ndonje film me pulle te kuqe? :D

#211 ne: 22-07-2007, 01:28:53
diku tek te 16 dhe jo deri ne fund. ndonje fragment. haha.    sa vjec ishe kur shkove ne disko per here te 1

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#212 ne: 22-07-2007, 01:40:12
17

sa vjeq ke vozitur per here te pare qofte edhe pa patente?

#213 ne: 22-07-2007, 16:09:28
mosha 23 kur mesova ti jap makines:D


Sa vjec ishe ti kur shkove per here te pare ne banje vete me kembet e tua LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#214 ne: 22-07-2007, 16:10:02
nja 2 vjec e gjysem kam qene. ;)

Sa vjec ishe ti kur morre patenten e makines?!

#215 ne: 22-07-2007, 16:12:32


Se mora..sepse u zura me instruktorin dhe pastaj e braktisa kursin ne Sofie per shkak transferimi ne Germany..


Po ti sa vjec ishte ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#216 ne: 22-07-2007, 16:15:46

Se mora..sepse u zura me instruktorin dhe pastaj e braktisa kursin ne Sofie për shkak transferimi ne Germany..


Po ti sa vjeç ishte ?

17. :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#217 ne: 22-07-2007, 18:56:16
Sa vjec ishe ti kur per here ta pare ke veshur minifund?

#218 ne: 22-07-2007, 19:13:08
aty tek mosha 20...


po ti ke veshur ndonje here minifund ?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#219 ne: 22-07-2007, 19:57:34
fustan po, kur kam qene shume i vockel  :D

sa vjeq ishe kur more gjoben e pare ti?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#220 ne: 23-07-2007, 04:28:55
18 vjec. E hengra gjoben e pare duke ngare makinen me shpejtesi, dhe te imagjonosh qe isha vetem 5 me shume sesa limiti. LOL

Sa vjec ishe ti kur lyeve floket me boje per here te pare?!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#221 ne: 23-07-2007, 20:13:21
Kur ti bej nja 60 do te filloj. :D

Sa vjec ishe kur per here te pare e provove alkoolin?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#222 ne: 23-07-2007, 23:27:58
Une kam qene nja 4 vjece, po ti Lefter sa vjec ishe kur e provove per here te pare?!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#223 ne: 24-07-2007, 00:51:48
13

sa vjeqe ishe ti kur u bere tape fare?  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#224 ne: 24-07-2007, 05:40:45
Kam qene 20 vjec kur jam bere tape fare.

Sa vjec ishe ti kur pive nje pije alkoholike per here te fundit?!

Temat e fundit