Sa vjeç ishe ti kur...................... - 10 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 29995

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#225 ne: 24-07-2007, 08:33:09
Jo me larg se 10 minuta :D

Sa vjec keni qene kur keni provuar orgazmen e pare (?)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#226 ne: 24-07-2007, 11:05:54
17 e pak  :D

sa vjeq ke fluturuar me avion per here te pare ti?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#227 ne: 24-07-2007, 15:19:08
Une kam qene 10 vjece. :)

Sa vjec ishe ti kur fluturove per here te fundit?!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#228 ne: 24-07-2007, 15:25:02
27...


Sa  vjec ishe ti kur more dhuraten  me te cuditshme qe ke marr ndonjehere?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#229 ne: 24-07-2007, 15:38:27
Hmmm, s'e mbaj mend moshen tamam por kam qene adoleshente, 14-15 vjec me ngjan.

Sa vjec ishe ti kur e mesove per here te pare qe je ndryshe se gjinia e kundert?!  :-[

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#230 ne: 24-07-2007, 22:09:18
5, atehere kur bera nje cikirushe te qaj dhe nena me tha mos e nga se ajo eshte nje cupe e ti je djal  :D

sa vjeq ishe kur ngave bicikliten per x te pare?

#231 ne: 24-07-2007, 22:24:39
10.    /sa vjec ishe kur te lepiu macja buzet?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#232 ne: 24-07-2007, 22:50:02
0 haha shpresoj te mos ma kete bere asnjeher se nuk i dua haha

sa vjeq kur shikove nje film horor per te paren x?

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#233 ne: 29-07-2007, 21:10:33
Me duket se isha 13 vjeqe dhe kam shikuar filmin"Shtepia e Ashereve" :D
Sa vjeq ishe kur u dashurove per te paren here? :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#234 ne: 29-07-2007, 23:08:01
 6  uuuuuuuuuu sa e vogël kam qenë bile u semura shumë nga dashuria me iku shoku me i mirë nga lagja,kisha filuar te dasulohem athele zemrathyer:
  Po ti kur je larguar nga vendlindja për herë të parë?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#235 ne: 29-07-2007, 23:08:52
15 Vjec. Megjithate kur e mendoj tani, nuk eshte se u dashurova, edhe pse atehere mua me dukeshe sikur kisha rene ne dashuri, koke e kembe biles. :d

Sa vlec ishe ti kur ke filluar te shikoje telenovela?!

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#236 ne: 29-07-2007, 23:10:07
Upssssssss te njëjtën kohe kisha 13
  Po  ti ku kalove pushimet veren e kaluar?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#237 ne: 29-07-2007, 23:11:17
Upssssssss te njëjtën kohe

Po moj po, ne te njejten kohe. Mendjet e medha mendojne mire, s'kane thene kot. OK pra meqe une kisha lene pyetje dhe ti s'kishe lene, mu pergjigj atehere. :)

 :perqafim

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#238 ne: 29-07-2007, 23:16:51
Jo lashe pyetje?? :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#239 ne: 29-07-2007, 23:20:08
Kam qene 9 vjec kur jam larguar nga vendlindja per here te pare. E ka rradhen pyetja ime tani (per telenovelat). ;)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#240 ne: 29-07-2007, 23:22:02
t'u pergjigja aaaaaaaa

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#241 ne: 29-07-2007, 23:26:19
t'u përgjigjja aaaaaaaa

Me fal e dashur, por ky forumi tek kjo teme, kishte defekte per mua dhe vetem disa rreshta tregon, prandaj edhe pergjigjen tende s'e pashe, sikurse s'e pashe kur kishe lene pyetjen.


Atehere: sa vjec ishe ti ku pive vere per here te pare?!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#242 ne: 29-07-2007, 23:27:54
Upssssssss te njëjtën kohe kisha 13
  Po  ti ku kalove pushimet veren e kaluar?

Veren e kaluar s'kam bere ndonje gje te madhe se isha akoma ne shkolle dhe shume e zene duke bere masterin. Megjithate nje pjese te Veres, disa here kam shkuar ne Chicago. :).

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#243 ne: 29-07-2007, 23:28:25
Atëherë: sa vjeç ishe ti ku pive vere për herë të parë?!

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#244 ne: 29-07-2007, 23:33:14
mund te them shume vone diku 24 vjeq meqe nuk e dua dhe aq veren  ,ndoshta dhe me heret po kete here u bera tape aq shume qe piva :D
 A lexon shume?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#245 ne: 30-07-2007, 01:57:28
Po, lexoj shume moj yllo. Mgjth pyetjet ketu jane ne lidhje me moshen, mos harro. :-*

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#246 ne: 30-07-2007, 08:40:39
 :D kur ke filluar te lexosh? :D me fal  :-[

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#247 ne: 30-07-2007, 16:10:38
Isha 20 ... kur e bleva makinen e pare :D

#248 ne: 30-07-2007, 16:23:44
skam  blere akoma :D

E urreni torten ?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#249 ne: 30-07-2007, 17:11:21
jo aspak, e dua madje shume shume, pakten njeher ne dite dua te ha desert 

po ti?  :D

Temat e fundit