×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27777

 • Postime: 94
 • Gjinia: Femer

#250 ne: 30-07-2007, 17:56:07
Sikur pyetje është 'sa vjeç ishit kur...'  ^o) nejse...

Sa vjeç ishit kur re ne dashuri për herë të parë?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#251 ne: 30-07-2007, 19:30:12
Sikur pyetje është 'sa vjeç ishit kur...'  ^o) nejse...

Sa vjeç ishit kur re ne dashuri për herë të parë?


Ju pergjigja edhe njehere se njejtes pyetje qe e kishte bere dikush tjeter. Isha 15 vjec.


Sa vjec ishe ti kur te ra dhembi/dhemballa e pare?!

 • Postime: 12234

#252 ne: 30-07-2007, 19:39:53
Prej 1 vjecve me kan ra cope cope,se i kam pas te thyera ,se kam qene shum i urte. :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#253 ne: 30-07-2007, 20:01:34
po te paramendoj me dhembe te thyer hihihihihihi
 me sa dhembe je tani ?sa vjeç ishe ti kur te grushtuan per here te pare gocat?

 • Postime: 12234

#254 ne: 30-07-2007, 20:04:13
E mbaj mend para nja 3 vjete nje shpulle me pat dhene njera,por ia pata kthyer me shpejtesi te drites. :DSa vjec ishe ti kur per here te pare tu duk vetja se je bo, e madhe e madhe e madhe? :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#255 ne: 30-07-2007, 20:11:03
17 kur u bëra tamam e madhe  :D
 Ne cilin vit linde ti?

 • Postime: 12234

#256 ne: 30-07-2007, 20:13:34
1978..Ashtu me shkrun ne leternjoftim. :DSa vjec ishe kur per  here te pare  kuptove qe nuk ta ka pru lejleku? :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#257 ne: 30-07-2007, 20:36:13
une linda si kinez me aparat ne dore dhe fotoja qe e kam ende me tregon  :D

 • Postime: 12234

#258 ne: 30-07-2007, 20:46:18
Sa vjec ishe kur e ke lexuar Bon Tonin per here te pare?

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#259 ne: 30-07-2007, 20:47:54
uuuuuu vone ka dale ne Kosove hihihihihi

 • Postime: 12234

#260 ne: 30-07-2007, 20:50:00
Sa vjec ishe kur e kuptove se ne kete teme duhet te pyesesh me,,a vjec ishe,,? :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#261 ne: 30-07-2007, 20:54:50
vite me radhe dhe harroj prape  :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#262 ne: 30-07-2007, 20:55:17
ok Sa vjeç ishe ti kur henge akulole per te paren here?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#263 ne: 30-07-2007, 21:00:29
Kam qene nja 2 vjec kur kam ngrene akullore per here te pare.

Sa vjec ishe ti kur i lyeve floket me boje per here te pare?! (Une isha 21.) ;)

 • Postime: 12234

#264 ne: 04-08-2007, 17:38:04
Kur t'i bej ja 60 e fju. :D


Sa vjece ishe kur  per heren e fundit te kane dhene ndonje shpulle? :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#265 ne: 05-08-2007, 05:39:47
71 vjeç isha derman kur mu be xheloze plaka e te ma këtë dhënë një shpulle, aty kam pare shpine e Qamilit dhe me është dukur si vile me ngjyrat e ylberit, sytë xixat me bene, zogjte me ciceronin mbi kokë, gomeret me pellisnin mbi koke, ma kellciti plaka se me gjeti me një fshatarke, qe po mundohesha ti fusja kastravecin ... ne canten e saj se i kishte duart e zena ajo mavrija.

Plaku s'ka pyetje, pyetjet qe mund te bëj unë janë:
Sa i ke kilet e atyre lart moj cupka,

hihihi faleni plakun qe është harrakat nga goja/

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#266 ne: 10-09-2007, 22:15:58
Isha dhe une aty kur ta mbeshtolli plaka LOL LOL

Sa vjec ishe ti  kur  gatove per here te pare vete?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#267 ne: 11-09-2007, 07:50:30
Hmmm, varet se ke quan gatim! :P S'kam qene edhe aq e vogel jo, mbase nja 17 vjec. ;) Nuk me jepet shume nga kjo fushe mua, sorry.

Sa vjec ishe ti kur bere cicin ne brecka per here te fundit?! LOL

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#268 ne: 11-09-2007, 22:03:30
Se mbaj mend  :D

Sa vjec ishe ti kur pive per here te pare raki :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#269 ne: 12-09-2007, 07:27:27
NJA 6 VJEC ME DUKET.


Sa vjec ishe ti kur humbe rrugen per ne shtepi per here te fundit?! (Mua me ka ndodhur edhe kete vit. Mos u cudisni, kur shkoj ndonjehere ne vende te largeta dhe behen punime rruges e ka devijime, eshte e lehte ta humbasesh rrugen. Oj keta. :P)

 • Postime: 12234

#270 ne: 12-09-2007, 17:26:07
Per heren e fundit qe a pata humb rrugen ka qene mduket 16 vjec kam qene.Ate dite pata pire aq shume raki sa qe  me kishin gjetur ca miq  ne anen tjeter te qytetit. LOL


Sa vejc ishe ti kur per here te pare ke provuar cigaren?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#271 ne: 12-09-2007, 23:28:32
18 a 19 vjec kam qene, dicka e tille.

Sa vjec ishe ti kur pive Vere per here te pare?!

 • Postime: 12234

#272 ne: 12-09-2007, 23:38:52
Oooooooo nni Zot e di.Se une i kam vreshtat e  rrushit dhe shume jam i lidhur me Veren(se edhe me doren time di se si te bej dhe mire ja di shijen  ;)).

Sa vjec ihse  kur per here te pare  i ke dhene makines?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#273 ne: 12-09-2007, 23:41:09
17 vjec kam qene. Atehere kam marre edhe patenten.

Sa vjec ishe ti kur e festove Vitin e Ri per here te fundit, pa drita?! (Une kam qene 16 vjec.)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#274 ne: 16-09-2007, 13:13:18
Asnjehere nuk kam festu Vitin e Ri pa drita, ose te pakten s'e mbaj mend

Sa vjec ishe ti kur u largove per here te pare nga memedheu?

Temat e fundit