×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27719

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#300 ne: 04-10-2007, 18:54:17
Nuk e mbaj mend..
 Sa vjec ishe ti kur ke shkuar ne disko per here te pare???

#301 ne: 04-10-2007, 18:55:23
Mendoj se duhet te kem qene ne barkun e mamit ende...sepse une e dashuroj muziken!!!Sa vjec ishe kur u martove?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#302 ne: 04-10-2007, 19:00:38
Per Mishelin: Per here te pare kam shkuar ne disko, kur isha 13 vjec (ne mos gabohem). Ishin ato dy diskot fantastike atehere andej nga Parku "Rinia" ne Korce. Ahhhhhh c'kujtime.


Per Erlehten: Kur u martova isha 23 vjece, gati 24. ;)

Sa vjec ishe ti kur ke mbajtur kapuc ne koke, per here te pare?! LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#303 ne: 04-10-2007, 20:26:11
M'duket qe isha bebe atehere, s'e mbaj mend , por i kam fotot  :P

Sa vjec ishe ti kur mbarove studimet?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#304 ne: 04-10-2007, 20:43:39
Kur mbarova studimet isha atje tek mesi i te njezetave, 26 vjeç (nëse e doni fiks :P). Por me thënë te drejtën s'jam 100% e sigurt nëse i kam mbaruar akoma/krejt studimet e shkolles se lartë edhe pse nja dy diploma i kam ne xhep. ;)

Sa vjeç ishe ti kur pe një trup te vdekur për here të parë?!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#305 ne: 04-10-2007, 20:47:14
S'më ka ndodhë ende te shoh dikend te vdekur.

Sa vjeç ishe ti kur takove dashurinë e jetës sate?

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#306 ne: 04-10-2007, 20:51:30
nuk e mbaj mend nese e kam takuar noj her dashurin time
 sa vjeq ishe ti kur per te pare ke filluar te flasesh

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#307 ne: 04-10-2007, 20:56:08
S'e mbaj mend

Sa vjec ishe ti kur hyre per here te pare ne forum?

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#308 ne: 04-10-2007, 20:59:33
ku ta di une nuk me kujtohet kur kam hyr per te pare ne forum

 Sa vjeqe ishte ti kur ke postuar temen e pare ne forum

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#309 ne: 04-10-2007, 21:00:50
Aq vjec sa jam tani edhe kur hapa temen e pare, ketu ne forum.

Sa vjec ishe ti kur pe mamin dhe babin te putheshin (ose ndonej gje tjeter :P) per here te pare?!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#310 ne: 04-10-2007, 21:13:59
duhet te kem qen shum i vogel saqe edhe po te kisha dashur nuk do mundja ta kujtoja dot
 
 sa vjeqe ishe kur per her te pare e the fjalen Te Dua

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#311 ne: 04-10-2007, 21:30:22
S'e mbaj mend, por kam qene toddler, dmth kolopuce. Ja kam thene mamit dhe babit, mbase 3-4 vjec.

Kur ishte hera e pare qe keni shkuar ne ndonje koncert Shqiptar (dhe na e thoni koncertin ju lutem)?!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#312 ne: 04-10-2007, 21:39:13
nuk i parapelqej shum koncertet sepse nuk ka koncerte me keng te mirfillta ketu ne Kosov jan te pakta ato qe mbahen nuk e di me sakt daten me duket kam qen 15 vjeq

 sa vjeq ke qen ti kur ke filluar te kendosh kengen e pare qe e ke mesuar

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#313 ne: 04-10-2007, 22:12:21
Kam qene 6 vjec kur kam kenduar kengen e pare. Ne Shqiperi kam qene ne Shkolle Muzike e ne Lice Artistik qe ne klase te pare, plus qe merrja pjese edhe ne Pallatin e Kultures ku isha e angazhuar me Kenge & Valle. ;)

Sa vjec ishe ti kur e ke pare Miss Albanian e pare, dmth spektaklin?!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#314 ne: 04-10-2007, 22:19:44
me duket qe kam qen 13 vjeq
 sa vjeqe ke qen kur ishte spektakli te RTSH 12 Jav Ne HOOLLYVUD

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#315 ne: 04-10-2007, 22:23:05
Ne mos gabohem "12 te Shtuna ne Hollivud" eshte bere atej nga mesi i viteve 90, dua te them ne 95-en a dicka e tille.

Une kam qene atje diku 13-15 vjec (varet tamam se ne c'vit eshte bere ky spektakel se s'e mbaj mend mire.)

Sa vjec ishe ti kur pe ndonje VIP apo dike te famshem LIVE per here te pare (dhe kush ishte ky VIP)?!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#316 ne: 04-10-2007, 22:26:38
ishte viti 1998 vipat qe i pash une ishin disa udheheqes te luftes sone clirimtare ne Kosov ata ishin idolet e mi e sa per vipa kengetar e artist qe nga viti 1999 cdo dit te parin e kam pare Ilir Shaqirin kengetar

 sa vjeqe ke qen ti kur ke kuptuar qe edhe Kosova eshte pjese e Shqiperis se madhe

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#317 ne: 04-10-2007, 22:28:21
Ne 1999-en e kam kuptuar se vetem atehere e kane deklaruar keshtu si pjese te Shqiperise se madhe.

Sa vjec ishe ti kur e humbe virgjerine?! :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#318 ne: 04-10-2007, 22:31:12
akoma pa mbushur te 17-tat
  sa vjeqe ishe kur e ke puthur te dashurin tende
 

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#319 ne: 04-10-2007, 22:32:16
Kam qene shume e vogel, mbase 3 ose 4 vjec. Ka qene nje politikan shume i njohur ne Kosove. Pasi shoqerohej me babin tim ai. Ama jo vetem ai, ka pas edhe tjere, nder ta mund te permend edhe Veton Suroin.

Sa vjec ishe ti kur doje te shkoje ne shkolle edhe pse s'e kishe kohen ?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#320 ne: 04-10-2007, 22:33:55
Ah me fal Cami, nderhyra pa dashje.

Vazhdoni atehere me pytjen e Camit

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#321 ne: 04-10-2007, 22:49:33
cAmi: Kam qene 15 vjece kur kam puthur te dashurin e pare. Po le pyetjen e Kenges nderkohe, t'i pergjigjet dikush tjeter.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#322 ne: 16-10-2007, 21:54:52
Kam qenë shumë e vogël, mbase 3 ose 4 vjeç. Ka qenë një politikan shumë i njohur ne Kosovë. Pasi shoqerohej me babin tim ai. Ama jo vetëm ai, ka pas edhe tjerë, nder ta mund te përmend edhe Veton Suroin.

Sa vjeç ishe ti kur doje te shkoje në shkollë edhe pse s'e kishe kohën ?

4 vjece  :D

Sa vjec ke qene kur veshe xhinse per here te pare  :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#323 ne: 16-10-2007, 21:56:27
Benevreke e ke fjalen tu befsha, skam shume 60 vjet kam.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#324 ne: 16-10-2007, 22:20:59
te paska lene dhe memorja gjyshi...

ke harruar pyetjen... :P

Temat e fundit