Sa vjeç ishe ti kur...................... - 14 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 30621

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#325 ne: 16-10-2007, 22:27:52
Ah po, ke ndonje fshatarke te mire per komshie,? dhe me jep adresen e shpise se komshijes jo tenden.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#326 ne: 16-10-2007, 22:35:07
...ahh sa te duash..anglezka te gjalla qe te marrin gjak ne vetull..nga 105 kg jane...marshallah..

sa vjec ishe ti kur ke dale per shkarpa ne mal? :P :P

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#327 ne: 16-10-2007, 22:42:15
15 vjec e 3 muaj kam qene.

Po ti sa vjece ke qene kur te ka shtrire i dashuri ne krevatin e Perandorit?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#328 ne: 16-10-2007, 22:45:06
..secret...

sa vjec ishe ti kur....ke tradhetuar plaken per here te pare?? :P :P

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#329 ne: 16-10-2007, 22:48:44
Per here te pare se mbaj mend, por mbaj mend heren e fundit.
Ate sekretin sekret e ke?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#330 ne: 16-10-2007, 22:49:49
..sekret me S te madhe......  ;)

po hera e fundit kur ish?? :P :P

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#331 ne: 16-10-2007, 23:00:27
Para 1 muaji.

Mire mos na thuaj Sekretin me S te madhe, do na thuash sekretin me s te vogel?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#332 ne: 16-10-2007, 23:07:51
hahahahahhaa  te rente gripi tyyy...

night Miloo..

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#333 ne: 17-10-2007, 02:15:05
Sa vjec ishe ti kur i ke shkruajtur nje leter dikujt per here te pare?

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#334 ne: 18-10-2007, 22:08:41
Nuk me kujtohet... :S

Kur i ke lyer floket per here te pare????

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#335 ne: 19-10-2007, 03:06:06
si kam lyer akoma... :D

po ti sa vjec ishe?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#336 ne: 19-10-2007, 08:10:33
Une kur i kam lyer floket me boje per here te pare kam qene 21-22 vjec. Fillova vone e di. Edhe me vone te kisha filluar s'do ishte keq. Ku ka si ngjyra jote origjinale, edhe pse tani qe i kam prere goxha shkurt floket dhe kam kohe pa i lyer, ngjyren time origjinale te flokut, kam ne koke.

Sa vjec ishe ti kur veshe sutjena per here te pare?! (P.S. E leme kete pyetje per pak, qe te mesojme prej vajzave se kur u kane vene kosha gjokseve per here te pare. :d :d :) Lereni pyetjen te shohim disa pergjigje te ndryshme. THANKS. :) 

(Une kam qene 15 per 16 vjec, kur vesha sutjena per here te pare, meqe e bera vete pyetjen, u pergjigja e para. ;))

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 19-10-2007, 19:30:19
akoma s'vesh sytjena LOL m'rrijn vet j/k


me duket aty afer 14-15 vjece  :-[

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#338 ne: 25-10-2007, 15:38:47
aq te vogla i paske ti per te mos veshur sytjena?  :D lol


 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#339 ne: 26-10-2007, 21:56:48
Aq kohe ka sa sme kujtohet... hmmmmm: :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#340 ne: 29-10-2007, 16:39:15
Sa vjec ke qene kur ke ngrene petulla ,kuptohet per here te pare ?????

 :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#341 ne: 29-10-2007, 16:53:42
Ehhh s'i mbaj mend petullat jo (se kur i kam ngrene per here te pare). Mirepo pyetja me duket e lezetshme, po e le prape ketu.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#342 ne: 30-10-2007, 15:29:36
Se mbaj ne mend,sepse gjethmone haja cfaredo qeme dilte perpara. :D(vetrete kurr nuk kam qene aq zgjedhes ne te ngrene)Sa vjec ishe kur e kuptove qe  nuk te ka sjellur Lejleku ne kete Bote? :D :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#343 ne: 30-10-2007, 16:39:13
S'E MBAJ MEND. Kam qene nja 8-9-10 vjec.

Po ti, sa vjec ishe kur te thane prinderit per lejlekun?! :P

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#344 ne: 05-11-2007, 00:40:04
Nuk me kan thene mua per lejlek asgje :)

Ti sa vjec ishe kur ke pire kaffen e pare ??

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#345 ne: 05-11-2007, 00:51:51
kur po genjeja nje biznesmen per her te par se kinse un isha 19 vjece, por, ne fakt, ateher un kisha vec 16. Edhe me te e pita kafen e par.  :pafshim

po ti, sa vjec ishe kur te than "te dua"!!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#346 ne: 05-11-2007, 00:53:44
Qysh i vogel :D


Sa vjeq ishte ti kur puthe per her te pare ?

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#347 ne: 05-11-2007, 00:54:35
16 :D


Sa vjeç ishe kur ke pare per here te par një femër te zhveshur ??

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#348 ne: 05-11-2007, 00:56:09
Qysh 6 vjeq :D


Po ti sa vjeq ke qene kur ke pare nje mashkull nudo

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#349 ne: 05-11-2007, 00:57:48
16 vjece :D


Po ti sa vjec ke qene kur ke hyre per here te pare ne forum ??

Temat e fundit