Sa vjeç ishe ti kur...................... - 15 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 29935

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#350 ne: 05-11-2007, 00:59:11
Para 3 viteve :D :P


Sa vjeq ke qene kur ke prekur tastiere per here te pare :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#351 ne: 05-11-2007, 01:03:40
Para 5 vite :)

Sa vjec ke qene ku ke hap add e msn ?? :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#352 ne: 05-11-2007, 01:13:20
para 10 viteve :D dmth 97


Po ti ?

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#353 ne: 05-11-2007, 01:18:47
sapo doli ne perdorim.

do nje kafe, mbase un bera?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#354 ne: 05-11-2007, 01:20:13
Dua dua ... cfare nuk dua seee thuj ti :D


Sa vjeq kur bere seks :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#355 ne: 05-11-2007, 01:23:03
sekrete!! Megjithat, ket e them, ende pa i mbush 20


po ti, do na thuash?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#356 ne: 05-11-2007, 01:26:13
15 vjeq me duket :D


Sa vjeq ishe kur fillove te shikosh filma me pull te kuqe :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#357 ne: 05-11-2007, 01:30:58
 hmmmmm: 12  :-[  po ndenja ke shoqja dhe vellai i saj po shikoje fshehtazi, edhe ne ishim i cik kurioz se cfar po benin aty ke TV LOL  . Mos fantizo ti tani, se gje tjeter nuk ngjau pas LOL

ti??

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#358 ne: 05-11-2007, 01:37:14
Hahah..mendova se mos kishte ngjar :D


Une kur isha 10 vjeq

Sa vjeq ishe ti kur fillove ta mesosh se c'eshte dashuria

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#359 ne: 05-11-2007, 01:46:27
Për dashuri s'dua t'ia dij! Një vajz si un veshtir e ka te dashurohet, meqë ka nevoj me shum për lekun, ndaj dhe jam manipulative. Gjithçka për karrieren time!! Ne anën tjetër, e diplomuar, por për t'i dhen fund gjithckaje me duhen dhe ca lek me shum!! E mandej, do ler ket dhe do gjej një tjetër, ta dua !!


ti, sa vjec ishe kur ke dashuruar??

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#360 ne: 05-11-2007, 05:22:25
Une kam dashuruar dy here, ne dy mosha te ndryshme: njehere 19 e njehere 22 vjec. ;)

Sa vjec ishe ti kur ke bere seks oral per here te pare?! :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#361 ne: 05-11-2007, 05:35:21
iiiiii car tha Eleganca  :-[  :-[
next..... • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#362 ne: 05-11-2007, 05:38:34
iiiiii car tha Eleganca  :-[  :-[
next.....

Me dole ti para kohe tek kjo pyetja moj, "e poshter". Une ja drejtova ndonjerit a ndonjeres ne vecanti - qe vdesss per keto gjera. Ti je e mitur, cne ti qe hyn neper tema te ketilla kur behen pyetje nga keto te kuqet flake?! LOL


Pyetjen po e le te njejte atehere: Sa vjec ishe ti kur bere seks oral per here te pare?!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#363 ne: 05-11-2007, 10:35:21
bere apo fituar sex oral, ngase me shpesh fitoj  :D
ok sex oral kam bere per here te pare me te dashuren time pasi kreva gjimnazin, dmth isha 19 ndersa ajo ishte 17 dhe c'fare, do te degjosh detaje me tej ti??  hmmmmm:

ja nje pyetje per ate qe vie ne vijim:
Sa vjec ishe ti kur fitove para ne ndonje pune te rregullt apo honorari?

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#364 ne: 05-11-2007, 10:37:07
pffffff, s'punoj un. Punet e mia jan dy, nje te manipuloj dhe tjetra te bej karrier!!

vazhdon e njejta pyetje??

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#365 ne: 05-11-2007, 10:41:31
Isha afro 18 vjeq kur fillova dhe gjer me tani e mbaj ate pune :D


Sa vjeq kur bere te dashurin/en i/e pare ?

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#366 ne: 05-11-2007, 10:46:18
14

ti?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#367 ne: 05-11-2007, 10:50:37
Qysh ne klas te pare te fillores :DSa vjeq ishe kur fillove shkollen ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#368 ne: 05-11-2007, 14:39:34
5. Sa vjec ishe ti kur mbarove shkollen?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#369 ne: 05-11-2007, 15:08:35
Sa vjec keni qene ju kur i futet ose ju futen duart ne klase (ne bange gjate ores se mesimit).

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#370 ne: 05-11-2007, 15:42:49
Hmmm, ne klase te peste. Kam qene nja 11 vjec.

Sa vjec ke qene ti kur e mbarove shkollen (komplat)?!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#371 ne: 05-11-2007, 15:54:04
Vazhdoj te studioj (Jeta është shkolle apo jo)

Sa vjeç keni qenë kur mesuat se te berit dashuri nuk është thjesht një puthje apo ca fjale te embla por dhe një shkarkim i fuqishem seksual.

#372 ne: 05-11-2007, 16:25:30
kur arrita orgazmen :D


pse seksi behet teme e dites ?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#373 ne: 05-11-2007, 16:27:09
Sepse behet moj Capkene sidomos me ty ne mes. Ti e ke seksin temen e preferuar te momentit apo jo?! :P

TE PUTH. :puth
P.S. Po Ujku ke te drejte, njeriu vazhdon te mesoje perdite ne shkollen e jetes. Une vjet ne Gusht mbarova dhe mora diplomen time te fundit: MBA por ama s'jam e sigurte nese e kam mbaruar per fare shkollen. ;)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#374 ne: 05-11-2007, 16:27:51
Sepse eshte "molla e ndaluar" por per me teper edhe e paragjykuar per ata qe flasin per te.

Temat e fundit