Sa vjeç ishe ti kur...................... - 16 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 29936

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#375 ne: 05-11-2007, 16:31:10
Sa vjec ishe ti kur hyre ne moshen e pubertetit (apo per vajzat: kur ju erdhen periodat)?!

#376 ne: 05-11-2007, 16:35:29
ne moshen 13...sa u tremba une mendova se isha vrare me ndonje vend

Sa vjec ishe ti kur shkove tek dentisti per here te pare ?

#377 ne: 05-11-2007, 18:58:31
18 tek dentisti. 11 kur me erdhen periodat. kalama fare , akoma luaja me peta. xhanem sa vite pas luajta me peta hahahaha.   sa materialist jeni ne nje lidhje?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#378 ne: 05-11-2007, 19:16:28
Une paskam qene me e madhe se ju, Jam zhvilluar shume vone une, kam qene 14 vjece. Ehhhhh pastaj qe atehere dhe u rrita pernjehere, morra gjatesi, vura cik bythe, vithe, gjoks e keshtu. LOL

Ne nje lidhje jam pothuajse hic materialiste. Keshtu.Sa vjec ishe ti kur ke lidhur kepucet vete, per here te pare?

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#379 ne: 05-11-2007, 19:25:07
Ma merr mendja afer 7-8 vjece kam lidhur kepucet vete...aq vite kan kaluar sa sme kujtohet.... hmmmmm:

 Sa vjec ishe kur Puthe per here te pare??

#380 ne: 05-11-2007, 20:08:31
Nese flasim per puthje sa per sport diku tek 14 por puthjen qe e kam shijuar. qe me ka bere te ndjej kembanat hemmm ka qene kur mbusha 18 vjece. ohh cputhje. po ju?

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#381 ne: 05-11-2007, 20:21:38
15 vjece  :-[


Sa vjec ishe ti kur mami ste mbulonte me ne gjume?

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#382 ne: 05-11-2007, 22:54:26
7

sa vjeç ishe kur prindërit tuaj e moren vesh se s'ishe me i/e virgjër?  :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#383 ne: 06-11-2007, 00:43:02
Hahah...se di :D


Po ty ?

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#384 ne: 06-11-2007, 00:45:04
as un s'e dij LOL LOL LOL Djalli vet je ti!

Si do dukej nje nat me mua?? (mundesisht, enkas per charlin kjo)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#385 ne: 06-11-2007, 00:47:27
hahah... duke ti zhvesh tangat me dhembe


Sa vjeq ishe ti kur veshe tanga per here te pare :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#386 ne: 06-11-2007, 01:19:36
13, besoj??

ti? LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#387 ne: 06-11-2007, 01:23:33
Haha...:P


Sa vjeq ishe kur te ka bertit babi per here te fundit :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#388 ne: 06-11-2007, 02:16:18
22 me qortoi e me dha nje mesim!!

sa or beni ne msn??

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#389 ne: 06-11-2007, 02:18:00
24 or andej jam :D


Po ty

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#390 ne: 06-11-2007, 02:28:10
vajz forumi, me libra ne dor, si dhe hoby meshkujt pasanik LOL ! :P urrej chat & msn

ke koken posht apo ke ngrit lart?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#391 ne: 06-11-2007, 02:29:45
Gjithmon lart rri koka eshte krenar prandaj :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#392 ne: 06-11-2007, 02:30:47
po per pyetjet s'je krenar eeee LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#393 ne: 06-11-2007, 02:32:44
Per cilat pytje re ...:D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#394 ne: 06-11-2007, 02:34:42
booooh, mua nuk me shtrove pyetje!! LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#395 ne: 06-11-2007, 02:40:33
Sa vjeq ishe kur hyre ne forum ? :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#396 ne: 06-11-2007, 02:57:47
26, ne keto shqiptare

ti?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#397 ne: 06-11-2007, 03:01:01
afro 21 :D


Sa vjeq kur mesove se c'eshte interneti ? :d

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#398 ne: 06-11-2007, 03:30:24
13 vjece


Sa vjec ishe ti kur ja ke shkel syrin apo i ke fishkellyer ndonjeres/ndonjerit per here te pare  :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#399 ne: 06-11-2007, 07:51:18
Per te fishkellyer s'e kam bere ndonjehere. Shkeljen e syrit per here te pare nese e mbaj mend mire, do e kem bere andej nga gjimnazi, viti i dyte nese s'gaboj.

Me pelqeu pyetja e Kristalines dhe po e le si pyetje. ;)

Temat e fundit