Sa vjeç ishe ti kur...................... - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 30620

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 03-12-2007, 12:01:30
..kam qene nja 7 me duket....


..sa vjec ishe ti kur ke pare nje horror movie??( dhe ctitull ka pasur nese te kujtohet)..

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#426 ne: 03-12-2007, 12:04:05
wow atehere duhet te jesh skitare shume e mire ti..

isha ne klase te dyte fillore me duket dhe filmi ka qene dracula nga frika isha ngritur ne kembe pa e kuptuar kete fare ..  :D

po ty?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 03-12-2007, 14:07:03
14. filmin THE RING..


sa vjec ke mesuar me qep?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#428 ne: 03-12-2007, 15:30:34
Me qep as e kam bo e as kam provu, por me shkep vallahi s'mbahet mend qekur.

Sa vjec ishit kur u zbuluat per here te pare :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 03-12-2007, 22:28:50
i kam filluar keto prapesi qe e vogel fare ....me thonte mamaja qe e vogel 1-2 vjec ti ke pas ndenjur zbuluar tere kohen dhe vetem ne legen me uje lozje ....:D

Sa vjec ishe ti kur ke pare nje nejri te vdekur per here te pare?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#430 ne: 03-12-2007, 23:30:40
Kam qene 7 vjec kur kam pare shokun tim te femijenise te mbytur ne liqen. Kishte 3 dite aty dhe ishte shperfyturuar i gjithi.

Sa vjec keni qene kur shpetuat nje jete njerezore

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 03-12-2007, 23:33:48
se kam shpetuar nje akoma ...kush bie ne doren time Vdes :D se shikon ti qe kom njel beqare une :D

sa vjec keni qene ju kur ....keni provuar alkol per here te pare ?

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 03-12-2007, 23:37:33
ohu qe i vogel fare.sa mbaj mend na jeta se kemi pasur large
sa vjece ke qen kur ke puthur nje vajze?(cuna mos u pergjigj asnjeri eshte per cupat vetem)  LOL LOL

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 03-12-2007, 23:42:51
ne vit te tretë a te katert ne gjimnaz... më ka puthur ajo mua, skam dit çfarë te bëj, kam ndejtur si pule e shushatur dhe pastaj i dhash një te fshime buzeve...   :-[


Sa vjeç ishe ti kur ke zen morra për here të parë? LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#434 ne: 03-12-2007, 23:53:58
Isha 10 vjec kur shikoja shoqen e banges te kruhej poshte. Me tha c'ke s'ke zene morra ndonjehere

sa ishit kur pate dy vete te benin dashuri(hardcore).  

#435 ne: 04-12-2007, 07:34:44
tashi hard kam pare rreth moshes 18 , pornopare. se kshu soft kampa me pare!                    sa vjec ishe kur u ndjeve  i /e dashuruar vertet?

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 04-12-2007, 11:30:26
15 e gjysem....me dogji fare :D me therriste: Lepurushi i...tetes..... :P
sa vjeq ishe ti kur pate orgazmen e pare te vertete?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#437 ne: 04-12-2007, 13:02:28
Te vertet te vertet fare diku rreth 14 vjeq :DSa vjeq je kon kur ke bo seks per here te fundit ?

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#438 ne: 04-12-2007, 20:39:53
18 ...vjeqare

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#439 ne: 04-12-2007, 20:40:48
Të vërtetë te vërtetë fare diku rreth 14 vjeq :D
Sa vjeq je kon kur ke bo seks për here te fundit ?


po  ti qenke shume i ri  oreeeee :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#440 ne: 04-12-2007, 21:14:53
Sa vjec ishe ti kur vure brisk per here te pare

#441 ne: 04-12-2007, 21:21:35
ka ca kohe ne fakt. hahahaha, po per cilat zona se tani depilohet dyrnjaja!   po ti je depiluar ndonje here?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#442 ne: 04-12-2007, 21:26:06
Ok sa vjeq ishit kur u debibiluat se poshtmi

#443 ne: 04-12-2007, 22:24:39
Pyetjes time si je pergjigj. dhe tjetra shume gabime drejtshkrimore ke bo ujku.  pergjigja per pyetjen kam qene 26, dhe ta mendosh mire me mire mos e kisha fillu ate sport, duke qene se nuk vuaj nga leshte e shumte!     sa vjec ishe kur zure dashnoren/in e fundit?

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 04-12-2007, 22:48:02
Nje kam pas, kam dhe do kem si burre e si dashnor  :D

Sa vjec je ne kete moment :D

#445 ne: 04-12-2007, 22:53:35
Ehh aq sa isha dhe dje , dhe ka nje vit! pas pakkaloj një numer me shumë. po ti kastile ma bërë këtë pyetje mo

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 04-12-2007, 22:57:59
Po pse moj,,fall shtyra unë se do vijë ti me pas .... :S

Të ka pare ndonjë harixhofke falle :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#447 ne: 04-12-2007, 23:01:09

po  ti qenke shumë i ri  oreeeee :D

Si po mendon shume i ri ...ne ate kohe po thoje shume i ri kam qene aa :D
Sa vjeq ishte kur puthe per te fundit her ?

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#448 ne: 06-12-2007, 09:11:19
Citim nga: Charlie link=topic=35280.msg569209#msg569209 aa :D date=1196805669
Si po mendon shumë i ri ...ne atë kohe po thoje shumë i ri kam qenë
e

Sa vjeq ishte kur puthe për te fundit her ?

po  lexoje mirë pytjen...... edhe do e kaptoshe  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#449 ne: 06-12-2007, 15:50:21
Me sa di une ti ne ate rast nuk bere pytjee :D mgjth :perqafim

Temat e fundit