Sa vjeç ishe ti kur...................... - 18 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27800

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 03-12-2007, 12:01:30
..kam qene nja 7 me duket....


..sa vjec ishe ti kur ke pare nje horror movie??( dhe ctitull ka pasur nese te kujtohet)..

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#426 ne: 03-12-2007, 12:04:05
wow atehere duhet te jesh skitare shume e mire ti..

isha ne klase te dyte fillore me duket dhe filmi ka qene dracula nga frika isha ngritur ne kembe pa e kuptuar kete fare ..  :D

po ty?

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 03-12-2007, 14:07:03
14. filmin THE RING..


sa vjec ke mesuar me qep?

 • Postime: 1460

#428 ne: 03-12-2007, 15:30:34
Me qep as e kam bo e as kam provu, por me shkep vallahi s'mbahet mend qekur.

Sa vjec ishit kur u zbuluat per here te pare :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 03-12-2007, 22:28:50
i kam filluar keto prapesi qe e vogel fare ....me thonte mamaja qe e vogel 1-2 vjec ti ke pas ndenjur zbuluar tere kohen dhe vetem ne legen me uje lozje ....:D

Sa vjec ishe ti kur ke pare nje nejri te vdekur per here te pare?

 • Postime: 1460

#430 ne: 03-12-2007, 23:30:40
Kam qene 7 vjec kur kam pare shokun tim te femijenise te mbytur ne liqen. Kishte 3 dite aty dhe ishte shperfyturuar i gjithi.

Sa vjec keni qene kur shpetuat nje jete njerezore

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 03-12-2007, 23:33:48
se kam shpetuar nje akoma ...kush bie ne doren time Vdes :D se shikon ti qe kom njel beqare une :D

sa vjec keni qene ju kur ....keni provuar alkol per here te pare ?

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 03-12-2007, 23:37:33
ohu qe i vogel fare.sa mbaj mend na jeta se kemi pasur large
sa vjece ke qen kur ke puthur nje vajze?(cuna mos u pergjigj asnjeri eshte per cupat vetem)  LOL LOL

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 03-12-2007, 23:42:51
ne vit te tretë a te katert ne gjimnaz... më ka puthur ajo mua, skam dit çfarë te bëj, kam ndejtur si pule e shushatur dhe pastaj i dhash një te fshime buzeve...   :-[


Sa vjeç ishe ti kur ke zen morra për here të parë? LOL

 • Postime: 1460

#434 ne: 03-12-2007, 23:53:58
Isha 10 vjec kur shikoja shoqen e banges te kruhej poshte. Me tha c'ke s'ke zene morra ndonjehere

sa ishit kur pate dy vete te benin dashuri(hardcore).  

#435 ne: 04-12-2007, 07:34:44
tashi hard kam pare rreth moshes 18 , pornopare. se kshu soft kampa me pare!                    sa vjec ishe kur u ndjeve  i /e dashuruar vertet?

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 04-12-2007, 11:30:26
15 e gjysem....me dogji fare :D me therriste: Lepurushi i...tetes..... :P
sa vjeq ishe ti kur pate orgazmen e pare te vertete?

 • Postime: 4261

#437 ne: 04-12-2007, 13:02:28
Te vertet te vertet fare diku rreth 14 vjeq :DSa vjeq je kon kur ke bo seks per here te fundit ?

 • Postime: 46

#438 ne: 04-12-2007, 20:39:53
18 ...vjeqare

 • Postime: 46

#439 ne: 04-12-2007, 20:40:48
Të vërtetë te vërtetë fare diku rreth 14 vjeq :D
Sa vjeq je kon kur ke bo seks për here te fundit ?


po  ti qenke shume i ri  oreeeee :D

 • Postime: 1460

#440 ne: 04-12-2007, 21:14:53
Sa vjec ishe ti kur vure brisk per here te pare

#441 ne: 04-12-2007, 21:21:35
ka ca kohe ne fakt. hahahaha, po per cilat zona se tani depilohet dyrnjaja!   po ti je depiluar ndonje here?

 • Postime: 1460

#442 ne: 04-12-2007, 21:26:06
Ok sa vjeq ishit kur u debibiluat se poshtmi

#443 ne: 04-12-2007, 22:24:39
Pyetjes time si je pergjigj. dhe tjetra shume gabime drejtshkrimore ke bo ujku.  pergjigja per pyetjen kam qene 26, dhe ta mendosh mire me mire mos e kisha fillu ate sport, duke qene se nuk vuaj nga leshte e shumte!     sa vjec ishe kur zure dashnoren/in e fundit?

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 04-12-2007, 22:48:02
Nje kam pas, kam dhe do kem si burre e si dashnor  :D

Sa vjec je ne kete moment :D

#445 ne: 04-12-2007, 22:53:35
Ehh aq sa isha dhe dje , dhe ka nje vit! pas pakkaloj një numer me shumë. po ti kastile ma bërë këtë pyetje mo

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 04-12-2007, 22:57:59
Po pse moj,,fall shtyra unë se do vijë ti me pas .... :S

Të ka pare ndonjë harixhofke falle :D

 • Postime: 4261

#447 ne: 04-12-2007, 23:01:09

po  ti qenke shumë i ri  oreeeee :D

Si po mendon shume i ri ...ne ate kohe po thoje shume i ri kam qene aa :D
Sa vjeq ishte kur puthe per te fundit her ?

 • Postime: 46

#448 ne: 06-12-2007, 09:11:19
Citim nga: Charlie link=topic=35280.msg569209#msg569209 aa :D date=1196805669
Si po mendon shumë i ri ...ne atë kohe po thoje shumë i ri kam qenë
e

Sa vjeq ishte kur puthe për te fundit her ?

po  lexoje mirë pytjen...... edhe do e kaptoshe  :perqafim

 • Postime: 4261

#449 ne: 06-12-2007, 15:50:21
Me sa di une ti ne ate rast nuk bere pytjee :D mgjth :perqafim

Temat e fundit