×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27727

#450 ne: 06-12-2007, 16:46:37
pse ti bere? sa vjec ishe kur harrove telefonin ne shtepi?

 • Postime: 12234

#451 ne: 06-12-2007, 17:46:31
Se di per cdo vjet a harroj... :D


Sa vjec ishe kur per here te pare ta zuri ndonje mashkull rugen? :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 06-12-2007, 18:30:33
hera e pare qe e mbaj mend une kam qene nja 5 vjec ...ma zuri vellai kerkonte te hante pjesen time te cokollates ...me zuri rrugen me kercenime ...dhe le te themi qe nuk e ka bere me qe ate dite :D

Sa vjec ishe ti kur je rruajtur per here te pare (vlen kjo edhe per femrat apo jo :D )

 • Postime: 12234

#453 ne: 06-12-2007, 18:36:46
hahahah...ani edhe femrat u pyet... :D


Une per here te pare jam rruajtur me duket se nja 11 vjec.Vetem se lakmojsha t'a kem nje mjeker jo per gje. :DSa vjece ke qene kur e ke rrah per here te pare dikend? :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 06-12-2007, 18:42:31
E kam fillu dhunen qe e vogel fare ...lodrat e mia ishin te miat dhe nuk guxonte kush ti prekte :D

Sa vjec ke qene ti kur ke pshurruar per here te pare ne rruge :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#455 ne: 06-12-2007, 19:28:41
pshurruar??? shurrosur domethene.lol
kam qene nja 4 a pese vjec

sa vjec ishe kur je rrare mire per here te pare?

#456 ne: 13-12-2007, 12:33:34
Rrahur vence asnjehere. kam qene eperkedhelur, kurse ndonje shpulle bytheve ou sa here!   sa vjec ke qene kur kuptove se me ty tallin trapin?

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#457 ne: 13-12-2007, 19:48:52
Duhej te beje patjetër një pyetje te tillë? Edhe kur?! Tani qe do shkruaja unë. :@

Loja fillon nga fillimi se s'ka ndërmend njeri ti përgjigjet kësaj pyetjeje.

Pyetja: Cilat kanë qenë fjalët e refuzimit tuaj të parë? (ne dashuri)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 13-12-2007, 20:00:52
.. me lere rehat...jam e vogel.. :-[..

...te bezdisin tipat e heshtur??

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#459 ne: 13-12-2007, 20:05:09
Mua per veten e ime aspak. Jam vete pak i heshtur sidomos kur skam gje per te thene :D

Pyetja: Sa e vogel eshte dreamm?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 13-12-2007, 20:08:17
..............ages ago..


sa vjec ishe ti kur fillove cigaren?

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#461 ne: 13-12-2007, 20:15:48
19 me duket

Pyetja: Çfarë te mungon tani? Ose me mirë për çfarë ke nevojë ne kete moment?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 13-12-2007, 20:20:49
..cuditerisht...asg je...

...cka qene gjeja qe ke vjedhur  heren e fundit?? :D
 

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#463 ne: 13-12-2007, 20:23:28
smbaj mend te kem vjedhur ndonjehere hmmmm, kur kam qene i vogel kumlla, qershi apo gjera te tille; quhen keto?
Here pas here vjedh edhe passworde (gjithmone per qejf, dhe vetem shokeve) :P
Kur je zgjuar e trembur nga gjumi?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 13-12-2007, 20:34:01
para 4 ditesh..shhh e trembur..ngaqe pashe nje skene horror ne pc..

,,cfare vleresoni me  sh tek nje person i gjinise se kundert??

( me meso si vidhen pasww LOL)

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#465 ne: 13-12-2007, 20:37:14
Të meson shoku :D
Pyetje interesante. Pergjigje me nje fjale: Intelektin

Pyetja: Po juve? :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#466 ne: 13-12-2007, 20:41:40
....same....


...sa vjec ishe ti kur  i vure vizen dikujt?

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 13-12-2007, 20:43:15
akoma ska ndodhur  :D

Sa vjec ishe ti kur u parfumose per here te pare  :D

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#468 ne: 13-12-2007, 20:47:02
Nuk kam arrit tja vej vizen asnjeriu deri tani. Për fat te keq gjithmonë ma kanë vënë :S

Parfumosur? Para 10 vjetesh mbase... Sjam i sigurte.

Pyetja: Cfare shkolle keni mbaruar?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 13-12-2007, 21:14:55
22 kur mbarova fac. e pare..25 kur lashe pergjysem te dytin..

...27 kur mbarova nje tjeter kolegj...dhe ca kurse gati koti..

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#470 ne: 13-12-2007, 21:17:22
25 kur lashe pergjysem te dytin..

:D :D

Po pyetja?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#471 ne: 13-12-2007, 21:53:38
:D :D

Po pyetja?

..opsss...

..sa vjec ishe ti kur...ke trembur dike per vdekje?? lol

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#472 ne: 13-12-2007, 21:59:55
6 vjec.plaken me nje mi fallco. :D
sa vjec ishe kur te propozoi njeri?

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull

#473 ne: 13-12-2007, 22:00:30
Akoma ska ndodhur, vazhdoj te tremb akoma (27 vjec) por per vdekje akoma jo :P

Sa vjec ishe kur e kuptove se duhet te lidhshe me nje djale?

#474 ne: 13-12-2007, 22:09:00
18 provova lidhjen e vertete dhe unike ne llojin e saj!   ju?

Temat e fundit