Sa vjeç ishe ti kur...................... - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 31154

#450 ne: 06-12-2007, 16:46:37
pse ti bere? sa vjec ishe kur harrove telefonin ne shtepi?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#451 ne: 06-12-2007, 17:46:31
Se di per cdo vjet a harroj... :D


Sa vjec ishe kur per here te pare ta zuri ndonje mashkull rugen? :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 06-12-2007, 18:30:33
hera e pare qe e mbaj mend une kam qene nja 5 vjec ...ma zuri vellai kerkonte te hante pjesen time te cokollates ...me zuri rrugen me kercenime ...dhe le te themi qe nuk e ka bere me qe ate dite :D

Sa vjec ishe ti kur je rruajtur per here te pare (vlen kjo edhe per femrat apo jo :D )

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#453 ne: 06-12-2007, 18:36:46
hahahah...ani edhe femrat u pyet... :D


Une per here te pare jam rruajtur me duket se nja 11 vjec.Vetem se lakmojsha t'a kem nje mjeker jo per gje. :DSa vjece ke qene kur e ke rrah per here te pare dikend? :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 06-12-2007, 18:42:31
E kam fillu dhunen qe e vogel fare ...lodrat e mia ishin te miat dhe nuk guxonte kush ti prekte :D

Sa vjec ke qene ti kur ke pshurruar per here te pare ne rruge :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#455 ne: 06-12-2007, 19:28:41
pshurruar??? shurrosur domethene.lol
kam qene nja 4 a pese vjec

sa vjec ishe kur je rrare mire per here te pare?

#456 ne: 13-12-2007, 12:33:34
Rrahur vence asnjehere. kam qene eperkedhelur, kurse ndonje shpulle bytheve ou sa here!   sa vjec ke qene kur kuptove se me ty tallin trapin?

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#457 ne: 13-12-2007, 19:48:52
Duhej te beje patjetër një pyetje te tillë? Edhe kur?! Tani qe do shkruaja unë. :@

Loja fillon nga fillimi se s'ka ndërmend njeri ti përgjigjet kësaj pyetjeje.

Pyetja: Cilat kanë qenë fjalët e refuzimit tuaj të parë? (ne dashuri)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 13-12-2007, 20:00:52
.. me lere rehat...jam e vogel.. :-[..

...te bezdisin tipat e heshtur??

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#459 ne: 13-12-2007, 20:05:09
Mua per veten e ime aspak. Jam vete pak i heshtur sidomos kur skam gje per te thene :D

Pyetja: Sa e vogel eshte dreamm?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 13-12-2007, 20:08:17
..............ages ago..


sa vjec ishe ti kur fillove cigaren?

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#461 ne: 13-12-2007, 20:15:48
19 me duket

Pyetja: Çfarë te mungon tani? Ose me mirë për çfarë ke nevojë ne kete moment?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 13-12-2007, 20:20:49
..cuditerisht...asg je...

...cka qene gjeja qe ke vjedhur  heren e fundit?? :D
 

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#463 ne: 13-12-2007, 20:23:28
smbaj mend te kem vjedhur ndonjehere hmmmm, kur kam qene i vogel kumlla, qershi apo gjera te tille; quhen keto?
Here pas here vjedh edhe passworde (gjithmone per qejf, dhe vetem shokeve) :P
Kur je zgjuar e trembur nga gjumi?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 13-12-2007, 20:34:01
para 4 ditesh..shhh e trembur..ngaqe pashe nje skene horror ne pc..

,,cfare vleresoni me  sh tek nje person i gjinise se kundert??

( me meso si vidhen pasww LOL)

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#465 ne: 13-12-2007, 20:37:14
Të meson shoku :D
Pyetje interesante. Pergjigje me nje fjale: Intelektin

Pyetja: Po juve? :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#466 ne: 13-12-2007, 20:41:40
....same....


...sa vjec ishe ti kur  i vure vizen dikujt?

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 13-12-2007, 20:43:15
akoma ska ndodhur  :D

Sa vjec ishe ti kur u parfumose per here te pare  :D

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#468 ne: 13-12-2007, 20:47:02
Nuk kam arrit tja vej vizen asnjeriu deri tani. Për fat te keq gjithmonë ma kanë vënë :S

Parfumosur? Para 10 vjetesh mbase... Sjam i sigurte.

Pyetja: Cfare shkolle keni mbaruar?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 13-12-2007, 21:14:55
22 kur mbarova fac. e pare..25 kur lashe pergjysem te dytin..

...27 kur mbarova nje tjeter kolegj...dhe ca kurse gati koti..

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#470 ne: 13-12-2007, 21:17:22
25 kur lashe pergjysem te dytin..

:D :D

Po pyetja?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#471 ne: 13-12-2007, 21:53:38
:D :D

Po pyetja?

..opsss...

..sa vjec ishe ti kur...ke trembur dike per vdekje?? lol

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#472 ne: 13-12-2007, 21:59:55
6 vjec.plaken me nje mi fallco. :D
sa vjec ishe kur te propozoi njeri?

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#473 ne: 13-12-2007, 22:00:30
Akoma ska ndodhur, vazhdoj te tremb akoma (27 vjec) por per vdekje akoma jo :P

Sa vjec ishe kur e kuptove se duhet te lidhshe me nje djale?

#474 ne: 13-12-2007, 22:09:00
18 provova lidhjen e vertete dhe unike ne llojin e saj!   ju?

Temat e fundit