Sa vjeç ishe ti kur...................... - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 31855

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 24-12-2007, 18:37:45
15

sa vjec ishe ti kur humbe virgjerine?

#476 ne: 25-12-2007, 00:39:52
Po aq pra  18. po ju?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#477 ne: 25-12-2007, 20:02:48
14 vjec, e mbaj mend si tani kur me perdhunoi mesuesja e biologjise. :D

Kur keni pire qumesht gjiri per here te fundit.......

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#478 ne: 25-12-2007, 20:07:02
ahahha qe bebe


sa vjec e ke mesuar makinen per her te par?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 25-12-2007, 21:01:13
17

po ju?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#480 ne: 25-12-2007, 21:03:02
16


Sa vjeq ke qene kur ke marr patent shoferin :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#481 ne: 25-12-2007, 21:07:10
Nuk ka rendesi mosha por momenti :D

Kur e kuptuat per here te pare qe kishit nje hekur te nxehte ne dore :P

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 25-12-2007, 21:10:21
kur jam djegur te soba 5 vjec kam qene

sa vjec ishe kur te rane dhembet per her te pare?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#483 ne: 25-12-2007, 21:13:59
Ne pergjithesi kam dhembe te shendetshem
Kur haj mish i futem mishit e nuk jam i sikletshem

Ndaj ju ftoj te hani pa hezitim
Se ajo gjeja eshte pa mbarim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 26-12-2007, 00:34:43
o epiri  ku eshte pyetja..

ok..sa vjec ishit u kur keni kaluar nje nate te tere perjashta..

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 26-12-2007, 00:38:06
16


sa vjec ishit kur keni udhetuar per her te par vetem

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#486 ne: 26-12-2007, 00:38:24
akoma sme ka ndodhur kjo

sa vjeq ishe ti kur i ke dhuruar lule te dashures

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#487 ne: 26-12-2007, 00:43:23
si kam dhuruar asnje pasi gjithmon aji mi ka dhuruar mua

sa vjec ishit kur e mesuat notin

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#488 ne: 26-12-2007, 00:45:05
Me duket se kam qene nje 10 vjeq poo :D


Sa vjeq ishte kur ke pranuar dhuraten e pare 

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#489 ne: 26-12-2007, 00:46:13
qe 2 vjecsa vjec ke qen kur i ke hyp siper gomorit

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#490 ne: 26-12-2007, 00:48:49
Haha..nuk i kam hyp asnjehere deri me tani :DPo ty

#491 ne: 26-12-2007, 02:53:10
As une si kam hipur gomorit.    sa vjec ishit kur kuptuat se vdekja eshte nje proces jetesor sikur edhe lindja?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#492 ne: 26-12-2007, 13:11:26
ne klase te 5 te 6 kur fillon lenda e biologjise dmth aty te 12 vjec

Sa vjec ishit kur u bet per here te pare me moter ose vella?

#493 ne: 26-12-2007, 14:13:43
duke qene e dyta dhe e fundit nuk di te pergjigjem po di qe ime moter u be me moter, pra me mua rreth moshes 6 vjece. si e perjetoni nje moment te dhimbshem?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 26-12-2007, 19:06:52
me shume lot dhe vuajtje brenda meje dhe me veshtiresi per tu hapur me dike

sa vjec ishit kur keni mesuar gjuhen e pare te huaj?

#495 ne: 26-12-2007, 19:17:43
rreth 10 vjec me duket. sa gjuhe te huaja dini?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 26-12-2007, 22:06:02
kjo pytja jotje ska te bej me temen po nejse 3

sa vjec ishit kur keni bo aksident me makin per her te par(nqs keni ber)?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 26-12-2007, 22:20:33
6 vjec kam qene ne nje makine portokalli super te lodhur por qe atehere ajo ishte me e bukura,e kisha babin drejtor dhe gezoja qe kishim makine atehere

sa vjec ishit kur keni shar per here te par?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 26-12-2007, 22:42:47
aahhah kuedi un 8 mbase sja kam iden


sa vjec jeni dashuruar per her te par?

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 26-12-2007, 22:48:34
19 vjec (e kam fjalen per dashurine e vertete)

sa vjec ishit kur ndjet ndryshimet e para ne trupin tuaj?

Temat e fundit