Sa vjeç ishe ti kur...................... - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 30666

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#525 ne: 02-01-2008, 16:48:30
6 vjece kam qene.

Sa vjec keni qene ju kur jeni qeth tullac per here te funit. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#526 ne: 02-01-2008, 16:59:10
Asnjeher nuk jam qeth tullac :D


Sa vjeq ke qene kur e ke hequr gishtin nga goja :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 02-01-2008, 17:09:09
  LOL  se dij ndoshta 2   :D

 Sa vjeq ishe kur ndalove ta beshe "qishen"  ne  vete..?? :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 21-02-2008, 14:08:52
8 Muajshe :D


Sa vjec ishe kur per here te pare u regjistrove ne nje forum ?

#529 ne: 13-05-2008, 00:34:57
po ja ta  llogaris diku te 26 kam qene.                                        sa vjec ishe kur hoqe napat nga perdorimi?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 14-05-2008, 09:37:10
Sa vjec ishe ti kur humbe virgjerine? :D :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 14-05-2008, 09:49:16
Hahaha trendafil,ty po te them te verteten, 19 kam qene.

Sa vjec ke qene kur ke hipur per here te pare ne biciklete ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#532 ne: 14-05-2008, 10:10:36
Ihaa qysh 6-7 vjeq :D


Sa vjeq ishe kur ke bere sex per here te fundit :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 14-05-2008, 10:57:39
Hahahahaha 27 Charlie, aq sa jam edhe tani  :D

Sa vjec ishit kur ke dhene puthjen e pare '

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 14-05-2008, 11:46:07

  Puthje me emocion kisha thane, viti i dyte i shkolles se mesme,ose klasa e dhjete (si eshte tani)
  Dhuroni puthje edhe tani si atehere

#535 ne: 14-05-2008, 12:01:52
tashi cmoshe te ve?  hektor eshte me moshe kjo jo me pyetje pergjigje. nejse. po jap dhe me te nxehta dhe te embla se ath. sa vjec ishit kur ju erdhen ato-per femrat? dhe sa vjec ishit kur bete masturbimin e pare-per cunat?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 14-05-2008, 12:04:03
 Mishel une isha 12. Tani jap puthje me shum se atehere. Jemi me te rritur dhe te paturpshem :P
Sa vjec ishe ti kur ke thyer zemren e pare? :D

#537 ne: 14-05-2008, 12:07:35
jo jo nuk kam thyer zemren. doren theva haha. dashuria ime e pare filloi tek te 17 por evolimet i pati tek te 18 dhe perfundimet aty te 20. dhe mu thyen shume gjera vertet.    sa vjec ishe kur provove seksin e vertete?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 14-05-2008, 12:13:21
16 pasi u martova provova cdo gje mbi kete toke :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 14-05-2008, 12:24:19
16 Vjec je martuar trendafil ? o mami si e more kurajon ?
Kush do ishte mosha ideale per tu martuar ( per femrat )

#540 ne: 14-05-2008, 12:27:02
asnjehere. sidomos sa me shume kalojne vitet aq me shume je e dyzuar. sa vjec ishit kur vdiq xhaxhi enver?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 14-05-2008, 12:28:48
Nuk e mbaj mend fare ate robin une. Kur vdiq ai?

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 14-05-2008, 12:31:51
11 prrill 84 apo 85 se nuk em kujtohet tani ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 14-05-2008, 12:33:48
Ne 86 jam lere une. Nuk e paskam arritur ate.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#544 ne: 14-05-2008, 12:35:38
Se mbaj mend une e lere me ti :D :D


Sa vjeq ishe kur e ke ngare makinen per here te pare  ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 14-05-2008, 12:38:06
Isha 17 po pa patente. Vjet e mora patenten. Cfare makine ke ti? :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#546 ne: 14-05-2008, 12:38:59
Benz A-Class :D


Po ti ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 14-05-2008, 12:40:20
 Nice une X5 the best :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#548 ne: 14-05-2008, 12:42:04
Ke te drejt ata jan the best me te vertet :D


Sa vjeq ishe kur ike nga vendelindja ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 14-05-2008, 12:44:36
10.Sa vjec ishe kur dole jashte? :P

Temat e fundit