Sa vjeç ishe ti kur...................... - 24 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27783

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#575 ne: 14-05-2008, 23:35:02
Pa rrena,14  :-[ :D

Po sa vjeqe ke qen kur ia ke fut ndokujt shpull,,pa rrena :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 14-05-2008, 23:37:47
hahhah tashi per here te pare apo te fundit..

ok pa rrena per here te pare kam qene 19..ama nuk ishte shpulle..ishte  Shpulle tamam..me kushtoi pak shtrenje po hajt me.. :D :D

sa vjec ke qene kur mesove si te perdoresh pc? :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#577 ne: 14-05-2008, 23:43:38
ahahhaha,,te ksuhtoi shtrejt,,eh,,a mesove te mos gotitesh me,,? :D

diku rreh 14-15 por shum pak ateher,

Sa vjeq ishe kur dikush ta ka shprehur ne net ate qfar ndjen per ty,ehhe nese ka pas kuptohet,,?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 14-05-2008, 23:47:39
ahahhaha,,te ksuhtoi shtrejt,,eh,,a mesove të mos gotitesh me,,? :Dme kushtoi   nje jave mungesa ne fakultet.. :D

s'me kane shprehur nje gje te tille akoma :D :D

sa vjec ishe ti..kur mesove te gatuash vete? :D

 • Postime: 4261

#579 ne: 14-05-2008, 23:49:51
Ende nuk di :D :D


Po ti sa vjeq ?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 14-05-2008, 23:52:19
nga 13 me duket..

sa vjec ishe ti..kur ke qare per here te fundit...dhe pse?( nese ben sigurisht) :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 14-05-2008, 23:54:11
Citim
s'më kanë shprehur një gjë te tillë akoma :D :D

Mbase ti nuk i ke dhënë askujt arsye për diçka te till :D

shum afër 23 kam qen,,s'po jap arsye ma mirë

po ti ,,,?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 14-05-2008, 23:56:21
spo e comentoj kete pyetje :)

sa vjec ishe ti...kur ke fjetur gjithe naten perjashta..( per here te pare) :)

 • Postime: 4261

#583 ne: 14-05-2008, 23:57:57
Pffff se mbaj mend  hmmmmm:


Sa vjeq je tani :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 14-05-2008, 23:59:42
nja 10 me shume se ti... :D

sa vjec ishe ti..kur kaleroje...( nese keni kaleruar)


naten cuna :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 15-05-2008, 00:02:00
Nja 13 me duket,por jo mbi shale por me kerr,,ehhe

Sa vjeq ishe kur ke mesuar ta ngasesh biqikleten,,?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 15-05-2008, 09:00:03
7-vjec.

Sa vjec ishe kur ke mesuar te notosh.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 15-05-2008, 09:09:02
10 vjece. Sa lloje noti di? :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 15-05-2008, 09:12:21
Uhuhuhuhuhuh sa te duash  :D

Sa vjec ishe kur linde femijen ( per nenat e forumit )

Ps: Mireserdhe trendafil me vese  :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 15-05-2008, 09:14:08
Isha 19. Flm Stefi. Sa vjec ishe kur u dashuruat per here te pare? :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 15-05-2008, 09:19:42
19-vjec, dhe perfundoi ne sybet  :D

Sa vjec ishit kur keni provuar per here te pare orgazmen  LOL

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 15-05-2008, 09:21:00
16. Po ti? :D

#592 ne: 15-05-2008, 09:47:13
e kush e mban mend diku te  19 . mu desh kohe tia ndjeja lezetin ca gjerave. sa vjec ishe kur qave ne nje orgazem?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 15-05-2008, 09:51:10
16 kur humba v dhe provova orgazmen. Po ti? hmmmmm:

#594 ne: 15-05-2008, 10:03:17
wow mua vetem njehere me ka ndodhur dhe kam qene 23 e mbaj mend si sot. ishte e pashpjegueshme, kurre me pare skisha provuar ndjesi te tille. ishte nje lloj ngasherimi shpirteror dhe...qaja dhe qeshja njekohesisht. per nje moment mu duk vetja si bicim histerike hahahaha po im shoq me qetesoi duke me thene se isha e papameee hahaha nje urra per burrat hahaha. sa vjec ishe kur te dhuruan lule me shume domethenie?

 • Postime: 26698
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 15-05-2008, 10:20:44
nja 10 me shumë se ti... :D

sa vjeç ishe ti..kur kaleroje...( nëse keni kaleruar)


naten çuna :)

Kaleruar? Çfarë kaleruar, se ka shume gjera qe mund te kalerohen? :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 15-05-2008, 10:26:31
MAX .....ca thua mo.?...sa vjec ishe ti kur qave per here te pare per nje dashuri te pamundur./.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 15-05-2008, 12:23:39
16 kur humba v dhe provova orgazmen. Po ti? hmmmmm:

Trendafil po c'thua moj ? si mund te provosh orgazmen, ne momentin e c'virgjerimit ? apo dhe me pas, besoj se duhet te kalojne ca kohe qe ta kuptosh dhe ta ndjesh.

21-vjec kam qene Dolce Girl.

Sa vjec ke qene kur te kane vjedhur per here te pare ? ( nese ju ka ndodhur kuptohet )

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 15-05-2008, 13:13:51
Isha ne klasen e katert.(9 vjec) Me vodhen buken pu ca kam qare?
Sa vjec ishit kur blete fustanin e pare?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 15-05-2008, 13:16:56
Hahahaha aman buken te kane vjedhur hahahaha c'me shkrive.
Fustanin e pare 5 vjec ma bleu mami  :D

Sa vjec ishit kur keni hipur ne nje avion per here te pare.

Temat e fundit