×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27775

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 19-05-2008, 13:44:17
Kam qene 16 vjec, iu vura babit te me blinte nje pale e nuk iu shqita deri sa mi bleu  :D

Sa vjec ishe Kur more shuplaken e pare nga prinderit ( dhe mos me thoni qe nuk keni marre asnje here )

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 19-05-2008, 14:10:50
Isha 7. Po ti?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 19-05-2008, 14:23:02
8, ta paskem kaluar per nje vit  :D

Sa vjec ishe kur shkove per here te pare tek gjinekologu  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 19-05-2008, 14:30:48
9 u sa kisha frike. Sa vjec ishe ti kur ke jetuar vetem?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 19-05-2008, 14:55:03
Aha vazhdoj te jetoj me mamin edhe sot  :D nuk te kthej dot pergjigjje .

Po ti ?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 19-05-2008, 22:09:32
fatmiresisht..s'kam jetuar kurre vetem... :)

sa vjec ishe ti kur bere dicka kunder rregullave? :D :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 20-05-2008, 09:39:22
14 kur pija alkol qe nuk lejohet per moshat posht 18.
 :P :D
Sa vjec ishe ti kur u bere mama? hmmmmm:

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 20-05-2008, 09:49:11
Hahahah nuk jam bere akoma  :D

Sa vjec ishe..... kur ke mesuar te hypesh ne biciklete ?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 20-05-2008, 09:52:20
8. Sa vjec ishe ti kur puthe per here te pare? hmmmmm:

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 20-05-2008, 09:54:37
16 me duket hahahah nuk e mbaj mend  :D

Sa vjec ishe...... kur ike nga shqiperia ?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 20-05-2008, 09:59:00
8. Sa vjec ishe ti kur shkove ne plazh per here te pare? :D

#636 ne: 20-05-2008, 11:25:20
shume e vogel. duhet te kem qene pak me shume se 1 vjec. sa vjec mesuat notin?

 • Postime: 12234

#637 ne: 20-05-2008, 13:19:41
4-5 me  duket.
Sa vjec ishe kur per here te pare te ka dhene dikush shpulle.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 20-05-2008, 13:34:55
nja 6-7 ndoshta.. :D

sa vjec ishe ti kur ke thyer ndonje kembe, dore apo koke :D :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 20-05-2008, 14:05:20
si kam mbushur akoma vjecet qe kam thyer ndonje gje kur ti mbush do te bej zile :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 20-05-2008, 14:12:21
si kam mbushur akoma vjecet qe kam thyer ndonjë gjë kur ti mbush do të bëj zile :)

po pyetja? :D :P

sa vjec ishe ti..kur  krijove poezine  e pare? :)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 20-05-2008, 14:14:50
1 vjec e gjys
Sa vjec ishe kur dhe puthjen e pare?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 20-05-2008, 14:16:44
21... :)

sa vjec ishe ti..kur flirtove per here te pare me dike? :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 20-05-2008, 14:17:40
16
Sa vjece ishe ti kur me the mua : TE DUA ;)

#644 ne: 20-05-2008, 14:43:08
ath kur e humba! 20 vjec.          sa vjec ishit kur kuptuat se jeni thjesht kavie ne kete bote?

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#645 ne: 20-05-2008, 14:45:39
2 e gjysem para eres sone kur isha pjese e dishepujve qe tradhetuan zotin :):);)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 20-05-2008, 20:10:45
po pyetja? :D


sa vjec ishe ti..kur genjeve prindet per here te pare? :D

#647 ne: 20-05-2008, 20:15:11
kam qene 10.dhe ishte per nje provim. ishte hera e pare dhe e fundit!                          sa vjec ishe kur u largove?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 20-05-2008, 23:01:08
22 e cik :)

sa vjec ishe ti..kur udhetove me varke per here te pare? :)

#649 ne: 20-05-2008, 23:14:03
me traget ne fakt ,kam qene 18.   sa vjec ishe kur te solli jot eme ne jete? hahahaha

Temat e fundit