Sa vjeç ishe ti kur...................... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 30711

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 19-05-2008, 13:44:17
Kam qene 16 vjec, iu vura babit te me blinte nje pale e nuk iu shqita deri sa mi bleu  :D

Sa vjec ishe Kur more shuplaken e pare nga prinderit ( dhe mos me thoni qe nuk keni marre asnje here )

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 19-05-2008, 14:10:50
Isha 7. Po ti?

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 19-05-2008, 14:23:02
8, ta paskem kaluar per nje vit  :D

Sa vjec ishe kur shkove per here te pare tek gjinekologu  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 19-05-2008, 14:30:48
9 u sa kisha frike. Sa vjec ishe ti kur ke jetuar vetem?

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 19-05-2008, 14:55:03
Aha vazhdoj te jetoj me mamin edhe sot  :D nuk te kthej dot pergjigjje .

Po ti ?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 19-05-2008, 22:09:32
fatmiresisht..s'kam jetuar kurre vetem... :)

sa vjec ishe ti kur bere dicka kunder rregullave? :D :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 20-05-2008, 09:39:22
14 kur pija alkol qe nuk lejohet per moshat posht 18.
 :P :D
Sa vjec ishe ti kur u bere mama? hmmmmm:

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 20-05-2008, 09:49:11
Hahahah nuk jam bere akoma  :D

Sa vjec ishe..... kur ke mesuar te hypesh ne biciklete ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 20-05-2008, 09:52:20
8. Sa vjec ishe ti kur puthe per here te pare? hmmmmm:

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 20-05-2008, 09:54:37
16 me duket hahahah nuk e mbaj mend  :D

Sa vjec ishe...... kur ike nga shqiperia ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 20-05-2008, 09:59:00
8. Sa vjec ishe ti kur shkove ne plazh per here te pare? :D

#636 ne: 20-05-2008, 11:25:20
shume e vogel. duhet te kem qene pak me shume se 1 vjec. sa vjec mesuat notin?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#637 ne: 20-05-2008, 13:19:41
4-5 me  duket.
Sa vjec ishe kur per here te pare te ka dhene dikush shpulle.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 20-05-2008, 13:34:55
nja 6-7 ndoshta.. :D

sa vjec ishe ti kur ke thyer ndonje kembe, dore apo koke :D :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 20-05-2008, 14:05:20
si kam mbushur akoma vjecet qe kam thyer ndonje gje kur ti mbush do te bej zile :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 20-05-2008, 14:12:21
si kam mbushur akoma vjecet qe kam thyer ndonjë gjë kur ti mbush do të bëj zile :)

po pyetja? :D :P

sa vjec ishe ti..kur  krijove poezine  e pare? :)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 20-05-2008, 14:14:50
1 vjec e gjys
Sa vjec ishe kur dhe puthjen e pare?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 20-05-2008, 14:16:44
21... :)

sa vjec ishe ti..kur flirtove per here te pare me dike? :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 20-05-2008, 14:17:40
16
Sa vjece ishe ti kur me the mua : TE DUA ;)

#644 ne: 20-05-2008, 14:43:08
ath kur e humba! 20 vjec.          sa vjec ishit kur kuptuat se jeni thjesht kavie ne kete bote?

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#645 ne: 20-05-2008, 14:45:39
2 e gjysem para eres sone kur isha pjese e dishepujve qe tradhetuan zotin :):);)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 20-05-2008, 20:10:45
po pyetja? :D


sa vjec ishe ti..kur genjeve prindet per here te pare? :D

#647 ne: 20-05-2008, 20:15:11
kam qene 10.dhe ishte per nje provim. ishte hera e pare dhe e fundit!                          sa vjec ishe kur u largove?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 20-05-2008, 23:01:08
22 e cik :)

sa vjec ishe ti..kur udhetove me varke per here te pare? :)

#649 ne: 20-05-2008, 23:14:03
me traget ne fakt ,kam qene 18.   sa vjec ishe kur te solli jot eme ne jete? hahahaha

Temat e fundit