×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27776

#650 ne: 21-05-2008, 22:59:05
si ben ti sikur se di LOL


po ti sa isha ?

#651 ne: 22-05-2008, 09:29:03
sa kisha vdekur nga bota tjeter.... :P

sa vjec ishe ti kur mesove ti japesh bicikletes?

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 22-05-2008, 10:16:01
6 vjec me duket...sa vjec ishe ti kur vdiq xhaxhi ENVER HOXHA

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 22-05-2008, 10:49:24
 Nuk isha lindur akoma.Po ti?

#654 ne: 22-05-2008, 10:56:46
as un

sa vjec ishe ti kur je puthur per here te pare

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 22-05-2008, 10:58:16
13. Po ti?

#656 ne: 22-05-2008, 10:59:04
13 e ca

ti?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 22-05-2008, 11:00:40
Te tregova pra. Sa vjec ishe ti kur humbe virgjerin?

#658 ne: 22-05-2008, 11:02:01
diku te 17...

ti?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 22-05-2008, 11:03:18
16. Ishe e lumtur qe e bere?

#660 ne: 22-05-2008, 11:08:11
per mom po, por tani do doja ta kisha shtyre dhe pak edhe pse sjam penduar sepse ishte dikush qe ia vlente...


po ti?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 22-05-2008, 11:09:36
Jo moj u martova me ate mizeren une.
Sa vjec ishe ti kur ke jetuar vetem?

#662 ne: 22-05-2008, 11:14:26
qe 14..dhe vazhdoj te jetoj larg familjes

sa vjec ishe kur u martove?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 22-05-2008, 11:15:37
16.Sa vjec ishe kur theve zemren e pare?

#664 ne: 22-05-2008, 11:21:24
ppupupupu sa shpejt me..


17,se kuptoja cpo bëja sepse e kisha vete te thyer


sa vjec ishe ti kur bere foton e pare

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 22-05-2008, 11:24:42
2 dhe akoma e kam. Sa e lezetshme me duket. Po ti?

#666 ne: 22-05-2008, 11:29:40
4 muajshe...dukem skandaloze fare, kam qene shume e dobet. ate foto ska shans ta shikoje njeri LOL


sa vjec ke qene ti kur je bere me vella ose moter?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 22-05-2008, 11:31:14
1. Po ti?

#668 ne: 22-05-2008, 11:32:34
5


sa vjec ishe ti kur ke filluar te luash me top?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 22-05-2008, 16:59:50
qe ne kopesht...4-5 vjec me duket..

sa vjec ishe ti kur degjove  per here te pare nje kenge te huaj?

#670 ne: 22-05-2008, 22:40:48
10 asokohe stacioni jugosllav lidhej me mtv music. harroja te shkoja edhe ne shkolle! hemmmmm. sa vjec ishe kur lexove romanin e pare?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 22-05-2008, 22:47:11
hmmm...me kujtove ate kohe..
kam pasur shhh libra ne shtepi..me sh. se gjysmen te ndaluar..

kam qene me duket rreth 10 vjec..kam lexuar "Lulet e molles"...qe normalisht sh pak e kuptoja..
anyway..

sa vjec ishe ti kur perdore buzekuqin e pare? :)

 

#672 ne: 22-05-2008, 22:49:51
nja 8. ime moter me bente nuse dhe fustani ishte carcafi kurse vello centro. ehh c kohra. e mjera mami chiqte te me pastronte surratin.   sa vjec ishe kur mami te tha zemer do kesh nje moter apo vella?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 22-05-2008, 22:54:34
8 vjec.. :)

sa vjec ishe ti kur.."ngele pa gjume" duke menduar.........? :D :)
#674 ne: 22-05-2008, 23:06:13
17 kur u bera me dije se im ate, shoku im me i mire do ishte dhe per pak me mua. nuk pranoja dot ate realitet dhe kaloja netet mbi te dhe lutesha qe te nesermen cdo gje te ishte thjesht nje enderr e keqe. sa vjec ishe kur dikush shume i dashur u largua nga ju?

Temat e fundit