×
Hyrja
Profili

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 27735

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 22-05-2008, 23:12:23
17 kur u bëra me dije se im atë, shoku im me i mirë do ishte dhe për pak me mua. nuk pranoja dot atë realitet dhe kaloja netet mbi te dhe lutesha qe te nesërmen çdo gjë te ishte thjesht një ëndërr e keqe. sa vjeç ishe kur dikush shumë i dashur u largua nga ju?

..sorry...

25................. .....iku dhe gjysma e jetes sime bashke me te..

sa vjec ishe ti kur..vetes i the  "pse s'me kupton asnjeri".. :)


#676 ne: 22-05-2008, 23:29:42
kete ndjesi e kam patur qe kur fillova te isha e ndergjegjshme dhe vazhdoj ta kem. nganjehere me duket vetja specie ne zhdukje! sa vjec ishe kur dikush te tha je jeta ime?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 22-05-2008, 23:40:18
19.... :) :D

sa vjec ishe ti kur..more nje vendim tejet te rendesishem per ty?

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 22-05-2008, 23:53:26

  27.
  Sa vjece je tani?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 23-05-2008, 08:43:25
27.

Sa vjec ishe kur te erdhen periodat  LOL LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 23-05-2008, 08:52:13
12 :-[. Po ti?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 23-05-2008, 11:15:49
11.  :-[ shume e vogel.

Ka qene dasma jote ashtu sic e kishe imagjinuar gjthmone ?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 23-05-2008, 11:49:56
pak a shume po..( megjithese nese do e organizoja tashi do ishte complet ndryshe :D)


sa vjec ishe ti kur ngjyrose floket per here te pare? :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 23-05-2008, 12:09:31
Par nje viti pra 21(jam penduar shum). Po ti?

#684 ne: 23-05-2008, 12:13:22
17 po me shampo kolor. martoja motren. sa vjec ishe kur te propozuan per seks?

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 23-05-2008, 12:17:09
uuuu isha 14 kur me propozoi i dashuri pra burri qe kam tani. Nuk pranova sepse jam shum tradicjonale dhe i thash "Nqs me do ti do presesh gjersa te jem gati vet ose nqs me do hajde te fejohemi dhe te martohemi dhe seks pastaj" :D
Po ti?

 • Postime: 1460

#686 ne: 23-05-2008, 12:20:01
Unë si kam ly ndonjëherë (nuk ma lejon ai avdalli qe kam mes shaleve) :P.

Tani një pyetje kisha për ju femrat e forumit: Sa vjeç ishit kur e provuat orgazmen e vërtetë. (nëse e keni provuar) :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 23-05-2008, 12:21:16
Une isha 16 uuuuuuuu c'ishte ajo orgazma more. Po ti ujk?

#688 ne: 23-05-2008, 12:23:18
kam provuar shume,te ndryshme,ato njera pas tjetres dhe ato solo.........ka qene mosha...tek 22 duhet te jete ose 23.....ma mesoi dashurori im i mire ceshte orgazma LOL

sa vjec ishe kur bere pipin ne shtrat per here te fundit

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 23-05-2008, 12:24:32
Nuk mbaj mend duhet te kem qene e vogel. Po ti?

 • Postime: 1460

#690 ne: 23-05-2008, 13:08:33
(nuk me duket dhe aq e sinqerte si pergjigje po nejse)
Kurse ne meshkujt e kemi me buton (orgazmen)LOL

Sa vjec ishit kur ju lagen me lengun e bekuar :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 23-05-2008, 13:19:56
16. Po ti?

#692 ne: 23-05-2008, 13:23:26
no koment :)

sa vjec ishe kur bleve akullore per here te pare

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 23-05-2008, 13:31:26
nja 4 ndoshta

sa vjec ishe ti kur fillove te kujdeseshe per lulet? :)

 • Postime: 33

#694 ne: 23-05-2008, 13:43:03
nuke di ne jam kujdesur ndonje her per lulet  LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 23-05-2008, 13:56:35
Nisa po pyetjen ku e ke ?

Sa vjec ishe kur mesove te hedhesh hapat e para ( besoj se jua kane thene prinderit)

#696 ne: 23-05-2008, 14:26:22
ime me thote qe 9 muajshe ecja dhe flisja.  kam qene gjo e shkathet.  sa vjec ishit kur i rate per here te pare k.omodines me dore? ne shenje proteste hahaha

 • Postime: 33

#697 ne: 23-05-2008, 14:30:26
o me fal e pyetja per ty sefi.sa vjeq ke mesuar qesht genjeshtra

 • Postime: 4261

#698 ne: 23-05-2008, 14:32:52
Ihaaa qe 3 vjeq :D


Po ti ?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 23-05-2008, 15:22:23
Kam qene e madhe kur kam thene genjeshtren e pare 18 se nuk e kam patur zakon te genjeja per asgje, e mbaj mend si sot se me doli ne shesh e hengra nje shuplake ne ate kohe  :D
kurse tani ja kam marre doren mire  LOL LOL

Sa vjec ishit kur keni thene fjalen e pare.

Temat e fundit