Sa vjeç ishe ti kur...................... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 31155

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 22-05-2008, 23:12:23
17 kur u bëra me dije se im atë, shoku im me i mirë do ishte dhe për pak me mua. nuk pranoja dot atë realitet dhe kaloja netet mbi te dhe lutesha qe te nesërmen çdo gjë te ishte thjesht një ëndërr e keqe. sa vjeç ishe kur dikush shumë i dashur u largua nga ju?

..sorry...

25................. .....iku dhe gjysma e jetes sime bashke me te..

sa vjec ishe ti kur..vetes i the  "pse s'me kupton asnjeri".. :)


#676 ne: 22-05-2008, 23:29:42
kete ndjesi e kam patur qe kur fillova te isha e ndergjegjshme dhe vazhdoj ta kem. nganjehere me duket vetja specie ne zhdukje! sa vjec ishe kur dikush te tha je jeta ime?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 22-05-2008, 23:40:18
19.... :) :D

sa vjec ishe ti kur..more nje vendim tejet te rendesishem per ty?

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 22-05-2008, 23:53:26

  27.
  Sa vjece je tani?

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 23-05-2008, 08:43:25
27.

Sa vjec ishe kur te erdhen periodat  LOL LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 23-05-2008, 08:52:13
12 :-[. Po ti?

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 23-05-2008, 11:15:49
11.  :-[ shume e vogel.

Ka qene dasma jote ashtu sic e kishe imagjinuar gjthmone ?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 23-05-2008, 11:49:56
pak a shume po..( megjithese nese do e organizoja tashi do ishte complet ndryshe :D)


sa vjec ishe ti kur ngjyrose floket per here te pare? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 23-05-2008, 12:09:31
Par nje viti pra 21(jam penduar shum). Po ti?

#684 ne: 23-05-2008, 12:13:22
17 po me shampo kolor. martoja motren. sa vjec ishe kur te propozuan per seks?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 23-05-2008, 12:17:09
uuuu isha 14 kur me propozoi i dashuri pra burri qe kam tani. Nuk pranova sepse jam shum tradicjonale dhe i thash "Nqs me do ti do presesh gjersa te jem gati vet ose nqs me do hajde te fejohemi dhe te martohemi dhe seks pastaj" :D
Po ti?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#686 ne: 23-05-2008, 12:20:01
Unë si kam ly ndonjëherë (nuk ma lejon ai avdalli qe kam mes shaleve) :P.

Tani një pyetje kisha për ju femrat e forumit: Sa vjeç ishit kur e provuat orgazmen e vërtetë. (nëse e keni provuar) :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 23-05-2008, 12:21:16
Une isha 16 uuuuuuuu c'ishte ajo orgazma more. Po ti ujk?

#688 ne: 23-05-2008, 12:23:18
kam provuar shume,te ndryshme,ato njera pas tjetres dhe ato solo.........ka qene mosha...tek 22 duhet te jete ose 23.....ma mesoi dashurori im i mire ceshte orgazma LOL

sa vjec ishe kur bere pipin ne shtrat per here te fundit

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 23-05-2008, 12:24:32
Nuk mbaj mend duhet te kem qene e vogel. Po ti?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#690 ne: 23-05-2008, 13:08:33
(nuk me duket dhe aq e sinqerte si pergjigje po nejse)
Kurse ne meshkujt e kemi me buton (orgazmen)LOL

Sa vjec ishit kur ju lagen me lengun e bekuar :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 23-05-2008, 13:19:56
16. Po ti?

#692 ne: 23-05-2008, 13:23:26
no koment :)

sa vjec ishe kur bleve akullore per here te pare

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 23-05-2008, 13:31:26
nja 4 ndoshta

sa vjec ishe ti kur fillove te kujdeseshe per lulet? :)

 • Postime: 33
 • Karma: +0/-0

#694 ne: 23-05-2008, 13:43:03
nuke di ne jam kujdesur ndonje her per lulet  LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 23-05-2008, 13:56:35
Nisa po pyetjen ku e ke ?

Sa vjec ishe kur mesove te hedhesh hapat e para ( besoj se jua kane thene prinderit)

#696 ne: 23-05-2008, 14:26:22
ime me thote qe 9 muajshe ecja dhe flisja.  kam qene gjo e shkathet.  sa vjec ishit kur i rate per here te pare k.omodines me dore? ne shenje proteste hahaha

 • Postime: 33
 • Karma: +0/-0

#697 ne: 23-05-2008, 14:30:26
o me fal e pyetja per ty sefi.sa vjeq ke mesuar qesht genjeshtra

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#698 ne: 23-05-2008, 14:32:52
Ihaaa qe 3 vjeq :D


Po ti ?

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 23-05-2008, 15:22:23
Kam qene e madhe kur kam thene genjeshtren e pare 18 se nuk e kam patur zakon te genjeja per asgje, e mbaj mend si sot se me doli ne shesh e hengra nje shuplake ne ate kohe  :D
kurse tani ja kam marre doren mire  LOL LOL

Sa vjec ishit kur keni thene fjalen e pare.

Temat e fundit