Sa vjeç ishe ti kur...................... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa vjeç ishe ti kur......................

Sa vjeç ishe ti kur......................

· 886 · 29912

#725 ne: 27-05-2008, 00:08:41
o lali...kumbulla smaj mend te kem vjedhur,se smepelqejne

por kam qene diku te 9 vjece kur i kam marr nje shitsi ca bobola ene kam ik me vrap


sa vjec ishe ti kur ke share per here te pare?

#726 ne: 27-05-2008, 00:10:39
mbi 20 do kem qene

po ti ?


p.s ika une naten

 • Postime: 94
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 27-05-2008, 00:11:07
o lali...kumbulla smaj mend te kem vjedhur,se smepelqejne

por kam qenë diku te 9 vjeçe kur i kam marr një shitsi ca bobola edhe kam ik me vrap


sa vjeç ishe ti kur ke share për here të parë?

Gjithmonë kam share. Jam ritur me frymën qe n.q.s. je duke ngrënë apo -ke- atëherë duhet ta ndashe atë, sado pak/vogel te jetë.

Sa vjeçe ishit kur 'failed' ne diçka.

#728 ne: 27-05-2008, 00:12:27
ne fund te vitit te 4 gjimnaz....


sa vjec keni qene kur keni genjyer per here te pare me ndergjegje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 27-05-2008, 19:25:30
19 ^o) :S


sa vjec ishit ju kur perdoret alkoolin per here te pare? :D

#730 ne: 28-05-2008, 07:40:15
16 dhe ishte nje perzierje bombe. ka qene hera e pare dhe e fundit qe jam dehur ne te gjitha kuptimet.                   sa vjec ishe kur ngrite zerin prinderve?

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 28-05-2008, 09:12:47
Asnjehere nuk e kam bere kete :D
Sa vjec ishe ti kur jane martuar prinderit tuaj?  :D

#732 ne: 28-05-2008, 09:32:20
asokohe ndodhesha ne ate pjese intime te tim eti ende.    sa vjec ishe ti kur ta ngjeshen me shpulle surratit

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 28-05-2008, 09:34:22
Jane deshur ta fillojne shume heret kete pune per mua..... :D (isha nje mistrece une pu pu pu) :P
Po ti?

#734 ne: 29-05-2008, 19:12:49
ehhhh 5 vjec mbase kur fillova ta hapja probleme :D


sa vjec ishe ti kur dhe puthjen e  pare?

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 29-05-2008, 20:24:17
5 vjec dhe me llap po te duash
o korcare o hic fare???

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#736 ne: 29-05-2008, 23:15:16
jo, nami i ka ngelur atyre :P

kur ta blene bicikleten, nqs te kane blere 1?

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 29-05-2008, 23:23:37
Akoma nuk ma kan blere.. :(
Po ty?

#738 ne: 30-05-2008, 12:51:44
kur kam qene 7 vjec me blene nje por tani s'ekziston me :D

Kur te ka dale pucra e pare? :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 30-05-2008, 16:35:20
s'me kujtohet

sa vjec ishe ti kur u genjeve per here te pare? :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 30-05-2008, 16:37:54
20 :)

sa vj ishe kur bere sesk per her te 1 ?

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 30-05-2008, 16:38:38
16  ;)
Po ti?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 30-05-2008, 16:39:23
22 :)

sa vjec ishe ti kur u ndjeve keq para nje femre? ^o)/mashkulli  ^o)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 30-05-2008, 16:40:34
Nuk jam ndjere akoma hmmmmm:
Po ti?

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 30-05-2008, 16:41:29
10 :D

sa vj e ke dhen puthjen e 1

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 30-05-2008, 16:42:24
12 :D
Po ti?

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 30-05-2008, 16:45:50
se kam dhen akoma  :D

do ma japesh ti ?

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 30-05-2008, 16:47:09
Varet se si sillesh  ;)
Sa vjec ishe ti kur te jane martuar prinderit?

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 30-05-2008, 16:49:35
kam qen nja 20  :D

sa vj ishe ti kur te erdhen ato  :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 30-05-2008, 16:50:14
12 :-[
Po ti?

Temat e fundit