Si do ta vrisnit te mesipermin - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 68235

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-06-2007, 17:07:27
nese nje dit do ju binte ne qafe anetari i mesiperm tregoni si do ja benit gropen :P :D :D

hajde i pare qe do me vrasi muan :D :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 24-06-2007, 18:15:14
Shyqyr qe s'me bie ne qafe ky mua  :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#2 ne: 24-06-2007, 20:18:20
Kta do e vrisja me hisla. :D

#3 ne: 24-06-2007, 20:50:29
jepi nje qerre me femra se vetem nga ato te vjen vdekja :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-06-2007, 11:36:00
do e varja me nje ferre te bere shuge :P

#5 ne: 25-06-2007, 12:36:29
do e turturoja duke i futur miza kali ne kurriz LOL LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-06-2007, 16:50:54
Do ja lyeja gjërat me mjalte dhe do ta varja afër ndonjë pemë e cila te ishte afër ndonj strofke ariu i cili kur ta nuhaste mjaltin do ta vdiste vetëm me te lepime. LOL LOL LOL LOL

Ps. tashi po qe se do kish ndonjecike shanc  Capi mund edhe ti fuste ndonej DRU ;) po këtë po ja le ne dorë rastesise. LOL LOL

#7 ne: 25-06-2007, 16:52:41
une ketij do i fusja ariun ne krevat ahahaha LOL LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-06-2007, 16:57:37
Do e punesoja ne nje kapanon Ushtaresh. LOL LOL LOL

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-06-2007, 16:59:51
te kisha shty prej te tretit kat po isha frikësu qe nuk mytesh

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#10 ne: 27-06-2007, 20:54:02
Kte se kisha prek.Ne vend te kesaj ate Willin. :D...Do ja kisha mbush veshin me vaj ta zier. :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 28-06-2007, 01:03:36
Me kallash. :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-06-2007, 09:03:59
do e kisha mbyt me ate tedi birin qe ka ne dore :D

 • Postime: 1582
 • Karma: +8/-1

#13 ne: 28-06-2007, 10:22:43
Me puthje  LOL LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 28-06-2007, 11:20:02
Kjo duhet shumuar e jo mbytur  :perqafim

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#15 ne: 28-06-2007, 12:15:31
Do te hedhja ne uje te nxehte :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 28-06-2007, 12:46:24
Ky mbytet vet, sme le mua te hy ne gjynah  :P

(ani me uje te nxehte  :@ , se ke idene sa kam frike nga zjarri dhe uji vale )

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#17 ne: 28-06-2007, 13:03:46
Hahah...:D

Këtë lart do ta mbytja me puthje ..:D

#18 ne: 28-06-2007, 13:05:15
sdo e vrisja fare....se me vjen keq :D

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 28-06-2007, 13:07:08
E di e di se me do ti :DUne kete do e mbysja dru deri ne mengjes :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#20 ne: 29-06-2007, 17:21:52
Ja kisha vu nji dinamit ne xhep. :D

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#21 ne: 29-06-2007, 22:10:41
.. duke e lene me femrat me te bukura ne bote brenda ne nje dhome :P ky i lidhur aty e ato duke ia marr shpirtin deri ne rreze :D LOL

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 30-06-2007, 10:08:28
duke supozuar qe eshte femer,do ja merrja shpirtin me puthje derisa ta mbysja me gjuhen ne gurmaz

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#23 ne: 31-08-2007, 19:42:19
.. duke e lënë me femrat me te bukura ne botë brenda ne një dhome :P ky i lidhur aty e ato duke ia marr shpirtin deri ne rreze :D LOL

E dija gjethmone qe  ma doje te miren,po kaq qe po ma doje te miren nuk e dija. :D


Kete siper meje do e vrisja me kallash.Dale ngadale nga nje gisht nga nje gisht. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 31-08-2007, 20:05:01
Kete siper s'do ta vrisja fare se e kam shume xhan dhe mezi e kam. Do ta lija te jetonte 9 jete po te mundeshe, atje vetem mes zockave, sa me shume zockave - gjinise se tij te preferuar.

 :perqafim :-*

Temat e fundit