Si do ta vrisnit te mesipermin - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66976

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1025 ne: 25-05-2008, 17:15:21
Hahhah edhe une kete..

 • Postime: 4261

#1026 ne: 25-05-2008, 17:16:26
Kete do e vrisja me puthje :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1027 ne: 25-05-2008, 17:17:23
me perqafime :perqafim

 • Postime: 4261

#1028 ne: 25-05-2008, 17:17:50
Une kete me veglat e mija :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1029 ne: 25-05-2008, 17:19:32
edhe une me te mijat qe jan goxha.. :D

 • Postime: 4261

#1030 ne: 25-05-2008, 17:20:01
Te mijat jan me te forta :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1031 ne: 25-05-2008, 17:21:47
Njera eshte me e forta kurse te tjeat i kam une.. ;)

 • Postime: 4261

#1032 ne: 25-05-2008, 17:22:45
Epo ate qe kam une bejn sa te gjitha te tujat :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1033 ne: 25-05-2008, 17:23:54
dihet kjo.. :D

 • Postime: 4261

#1034 ne: 25-05-2008, 17:24:36
E praa me ate te kisha vra ty :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1035 ne: 25-05-2008, 17:30:28
po po se ke keq ti.. :D

 • Postime: 4261

#1036 ne: 25-05-2008, 17:30:57
Po ti me cilen vegel do te kishe vra :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1037 ne: 25-05-2008, 17:34:07
une kam dy bomba qe do te kishin fshire fare ty... :D

 • Postime: 4261

#1038 ne: 25-05-2008, 17:35:07
Hahhahaa :D ahhh bombat i ke te rrezikshe :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 25-05-2008, 17:36:10
s'kam gje me te rrezikshme se kto..

 • Postime: 4261

#1040 ne: 25-05-2008, 17:36:44
Vetem kallashnikovi im eshte me i rrezikshem :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1041 ne: 25-05-2008, 17:38:19
e kisha fjalen per vete...
 :PUne kam 4 bomba nqs do ta dish..

 • Postime: 4261

#1042 ne: 25-05-2008, 17:39:28
Dhe une kam dy bomba ...plus kallashi im te kap larg :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1043 ne: 25-05-2008, 17:41:54
 hmmmmm: hmmmmm: ^o)

 • Postime: 4261

#1044 ne: 25-05-2008, 17:42:56
E praa s'ke ç'të besh :D  Jeta eshte e shkurtet ...shijoje mire :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1045 ne: 25-05-2008, 17:44:17
 ;) ;)

 • Postime: 4261

#1046 ne: 25-05-2008, 17:46:08
Ke mbet pa fjale me duket ...:D

Shprehuu lirshem mos ke dert :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1047 ne: 25-05-2008, 17:50:30
Kur shprehem nuk di te ndalem pastaj... me mire po e le... :D

 • Postime: 4261

#1048 ne: 25-05-2008, 17:51:59
Ate po e kerkoj unee :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1049 ne: 25-05-2008, 17:54:36
ok e kerkon vete ti? :D
Sa cm e ke ate?  LOL LOL

Temat e fundit